Diskuse na téma Ajuvérdská kosmetika

Nemá tu prosím někdo vyzkoušenou ajuvérdskou kosmetiku ? Popřípadě kde v Praze bych ji mohla sehnat ?

Anička 16.10.2018

ajurvédská kosmetika má úžasně parfemované ty tělové oleje .. fakt sem se ještě nesetkala s kosmetikou u které bych měla problém si vybrat jednu vůni

Míša Anička 29.10.2018

Kterou značku přesně si kupuješ ? Protože ajurvédy je hodně co jsem koukala :)

Míša 22.05.2018

Já sice takové problémy nemám, ale pokud máš to ložisko začervenalé, tak bych ho nejprve záléčila a pak vyzkoušela tu ajurvédu :) na ekzém je výborná mastička od cutis help pokud si ji ještě nezkoušela

Barbara 20.05.2018

Hele a fakt ty olejíčky neštípou ? Mám právě ložisko v části obličeje a hrozně mě láká tu jejich kosmetiku vyzkoušet, protože jsem se byla dívat přímo na prodejně alpíka a hrozně mě ty vůně zaujaly.

Leona 26.04.2018

Tento tip kosmetiky používá i moje maminka a ta je s ní spokojená moc. Má extrémně vysušenou pokožku a ajurvédská kosmetika jí pomohla. Přemýšlela jsem, že bych jí z alpíku zkusila ještě objednat tu konopnou kosmetiku Cutis help.

Míša Leona 30.04.2018

Jestli jsi ekzematička nebo máš problémy s akné, tak Cutis help ti rozhodně pomůže :)

Miroslava 03.04.2018

Ano mají kamennou prodejnu a kamarádka, co u nich nakupuje si je moc chváli, protože tam jsou prý vždycky hrozně příjemní www.alpik.cz/kontakt/

Miroslava 23.02.2018

Já jsem něco málo objednávala mamince a té jsem to kupovala odsud www.alpik.cz/ajurvedska-kosmetika/

Majki636 Miroslava 23.03.2018

A mají i kamennou prodejnu ? Dívala jsem se, že mají tu kosmetiku parfemovanou, takže nemám moc odvahu ji objednat přes eshop :) a jde aspoň o spolehlivý eshop ? O stránkách aplík jsem totiž ještě nikdy neslyšela.

Dominika Majki636 21.04.2018

Já jsem Markét atopik a ajurvédskou kosmetiku normálně používám, akorát se třeba vyhýbám ložiskům, která mám hodně rudá a "živá". Ale tuto kosmetiku maluju, hlavně to, jak úžasně voní a jak je pokožka po těch jejich olejíčcích heboučká. Já jsem to teda riskla a objednala si kosmetiku přes www.alpik.cz, ale jestli máš strach, tak zkus navštívit tu jejich prodejnu :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat