Diskuse na téma Svačiny do školy

18. 10. 2021 | Školák

Jaké svačiny chystáte dětem do školy ? Mně už přijde, že mají pořád to stejné, tak bych to ráda obměnila :)

Klára 21.03.2024

Můžu se zeptat, jaké mají děti lahve do školy, dáváte jim nebo pijí spíš z nějakých hrnečků ve třídě? Mají k nim přístup? Koupili jsme obyč lahev, ale teče, blbě se z ní pije. Ráda bych vaše zkušenosti. Díky

EvaCh Klára 25.03.2024

Máme lahev od Baaglu, stejně jako batoh a jsme s ní spokojeni. Neteče, lehce se otevírá, i když malej háže s taškou jak divej, tak se nikdy nevylila. A jinak ve škole mají čaj a můžou si pít kdy se jim chce.

Lenule9 23.11.2023

Toasty - na sladko, slano - různé pomazánky, zapečené, to stejné i s tortilou. Zdravější lívance. Na ně tvaroh, bobik, marmeláda. Nakrájené ovoce, zelenina, domácí sušenky..

Simona 28.01.2022

U nás je to různé. Jogurty dětem do školy nedávám, velmi málo, protože ve většině případů mi je ani nesní, takže dávám ovocné kapsičky ty mi totiž spolehlivě zbaští :)

Hanka Simona 04.02.2022

A to ty kapsičky děti zasytí ? :)

Simona Simona 17.02.2022

Ano zasytí, samozřejmě záleží jak je dítě staré. Konkrétně syn je má na chuť a na energii, protože moc ovoce do sebe jinak nedostane, tak to řeším touto formou.

Hanka Simona 18.02.2022

Vidíš, to mě nenapadlo. Musím se podívat na nějaké eshopy, protože tady u nás je to docela dost probrané.

Simona Simona 25.02.2022

Koukni třeba na alzu, tam bych řekla, že mají ten výběr největší https://www.alza.cz/search.htm?exps=sunar%20cool

Hanka 06.11.2021

Když mají delší výuku, tak dávám vydatnější a když mají krátký den, tak dávám ovoce a jogurtík :)

Míša Hanka 08.11.2021

Dáváš do školy na sváču normálně jogurt jo ? Já měla strach, aby se to synovy v tašce neskazilo.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat