Diskuse na téma Pole dance

18. 11. 2021 | Kultura koníčky

Našla bych tady někoho, kdo dělá pole dance ? :)

Lucka 30.05.2023

Zkoušela jsem to z hecu a teda měla jsem co dělat. No hezky to asi nevypadalo :D

Blanka 16.09.2022

Moje kamarádka předcvičuje a je fakt dobrá :)

Dobrý den:) s oblečením dragonfly mám taky moc dobrou zkušenost. Je potřeba prát po každém cvičení takže peru často ale materiál super protože je stále jako když jsem koupila nové:)

Raketka Lindušenka 24.05.2022

Včera mi přišly z dragonflybrand.com kraťásky a jsem z nich teda nadšená. Sedí mi hezky a když je oblíknu tak krásně pohodlný

Lindušenka Lindušenka 27.05.2022

Dobrý den. Přesně tak, taky se cítím ve všem odtud pohodlně. Hlavně se mi líbí že oblečení nenasakuje potem a nepáchne když ze mě při yoze leje pot jako z konve

Renča 04.02.2022

Jestli můžu tak se vám sem nacpu :). Taky jsem začala dělat pole dance tak bych byla taky ráda o něco chytřejší :)

Anežka Renča 04.03.2022

No tak jestli máš v plánu si kupovat oblečení na pole dance, tak doporučuju tady tu českou značku :) https://cs.dragonflybrand.com/

NinaC Renča 06.03.2022

Zamilovala jsem se do těch semiškových kompletů. Je potřeba je nějak udržovat ? Bojím se abych tady ten materiál rychle neodrovnala.

Anežka 04.01.2022

Jasně :) dělám ho 6 let a je to moje závislost :)

NinaC Anežka 16.01.2022

Chtěla bych si koupit nové oblečení, ale nevím jakou značku vybrat. Chtěla bych, aby mi oblečení něco vydrželo a hlavně aby nějak vypadalo :) našetřila jsem si na to peníze, tak bych fakt chtěla kvalitu :) tak jestli se v tom trochu orientuješ, tak budu ráda za doporučení.

Anežka Anežka 17.02.2022

Tak jedna z nejlepších a nejkvalitnějších značek je Dragonfly. Je to česká značka, která se zaměřuje na pole dance a je radost to jejich oblečení na lekce nosit. Nejen, že krásně vypadají, ale i perfektně sedí.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat