Diskuse na téma Flamingopark

14. 07. 2014 | Oblíbené značky

Někdo nějaké zkušenosti?

Haapka 25.11.2014

Jako ty hodinky jsou dost dobré a pokud je běžec tak i trefné, ale hodí se jí do bytu nebo do baráčku? :-/

Eiska 21.11.2014

Ahooooj, hele holky, dívaly jste se na ty jejich stránky i jinak než jen na to oblečení???? Co si myslíte o tomto???? http://www.flamingopark.cz/cz/Detail/111/3383/Nastenne-hodiny-Jogging#.VGkBW8ltbME kamarádka je vášnivý běžec tak co jako Vánoční dárek????

Tichavka 18.11.2014

Díky, už jsem na to narazila a mně naopak to oblečení docela sedí, tak jsem si tam pokoupila něco málo na nošení a cítím se dobře :D

Haapka 25.10.2014

Tak jsem se na to oblečení byla dívat a nevím teda, na mně nevypadá tak dobře jak jsem si myslela že bude a odešla jsem s prázdnou :-/ Aspoň manžel si tam koupil tričko :D

Kacinka16 22.10.2014

tady to máš přímo napsané http://www.flamingopark.cz/cz/Articles/2/Kamenna-prodejna

Tichavka 19.10.2014

A kde je ten obchod konkrétně? Asi bych se tam na to zašla aspoň podívat, ikdyž si myslím, že zrovna na mé křivky to sedět nebude :D

VerčaZ 21.09.2014

Jasně, zas až taková nejsem abych objednala úplně naslepo, to oblečení mají v obchodě Bohemart v Praze :)

Haapka 21.09.2014

Kamenný obchod? Tak to jsem nevěděla ani já :D

VerčaZ 16.09.2014

Tak zrovna mě obdivovat nemusíš, já si to vyzkoušela v kamenném obchodě :D

Kacinka16 03.09.2014

Já vás teda obdivuji, že nakupujete oblečení přes internet… To já bych asi nezvládla, nakupovat vlastně skoro na slepo .. :-O

VerčaZ 24.08.2014

Tak ono když se na něj podíváš tak asi každá žena musí uznat, že je to oblečení krásné, jen nemusí být na každou :)

Haapka 22.08.2014

Tak to ráda slyším, že s tím má někdo dobré zkušenosti, oblečení se mi totiž taky moc líbí, tak jsem chtěla slyšet, že nejsem jediná :P

VerčaZ 20.08.2014

Já už delší dobu nakupuji oblečení od Flamingopark, nejen pro mě, ale i pro manžela, taky se mu jejich trička moc líbí a to oblečení nám sedí :) Hlavn jde o to, že jsem konečně našla oblečení z přírodních materiálů, a ne žádné uměliny :)

Kacinka16 11.08.2014

Já jsem viděla toto oblečení na své kolegyni a vypadala skvěle! Já na to bohužel nemám postavu, jinak bych do toho šla taky :)

Haapka 05.08.2014

Jo, to je přesně ono :D :)

Tichavka 27.07.2014

To je taková ten obchod, o které byl psaný článek na nějakém serveru a můžeš tam koupit šaty, které můžeš nosit tak na 6 způsobů? :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat