Diskuse na téma Jazyková školka v Praze

12. 05. 2024 | Volný čas s dětmi

Maminky, máte některá zkušenost s jazykovou školkou v Praze? Kde jste spokojené a Vaše dětičky taky?

Elininka 25.05.2024

Cenově je na tom školka dobře - samozřejmě když přihlédnete k tomu, že děti se denně setkávají s angličtinou a učí je rodilý mluvčí. Tady najdete o cenách víc informací www.skolkylabut.cz/cenik Záleží samozřejmě i na tom kolikrát v týdnu dítko chodí.

Marionneta 21.05.2024

Maminky, mě by spíš zajímala cena - kolik se platí za docházku dítka, nevíte? Není to přehnaně drahé?

Romana Van. 19.05.2024

Holky, o této školce už jsem četla hodně dobrých zkušeností od maminek na různých portálech. Sama tam chci dcerku dát :)

Elininka 14.05.2024

Zdravím, já doporučím anglicko-českou školku Trojská labuť. Dcerka mi tam chodí třetí měsíc a je fakt nadšená. Děti jsou v menších skupinkách, paní učitelky tak na ně mají čas a věnují se jim. Super je i výuka angličtiny, která se používá při běžných činnostech, ale i při čtení pohádky apod. My jsme moc spokojení, vybrali jsme dobře.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat