Hubnutí

Hubnutí. Jak získat pevnou vůli, jídelníček, cvičení, nutriční poradci a další rady jak získat dokonalou postavu a jak si ji udržet.

Nechuť ke sportování 231 příspěvků

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Tana 29.03.2024
A hlavně KetoDiet i dobře chutná :-) zkoušela jsem toho víc, ale tahle dieta je podle mě bezkonkuren...

Rotační disk13 příspěvků

máte někdo doma rotační disk? Já si ho pamatuju z dětství, že jsem se na něm strašně ráda točívala N...

Pája 29.03.2024
Já ji chci právě teď objednat, protože mají 50% výprodej. Kolik si s ní zhubla, jestli se můžu zepta...

Hubnoucí prádlo33 příspěvků

Má někdo zkušenosti s inzerovaným hubnoucím prádlem*4*

miška4 31.03.2024
Taky jsem nemohla dlouho zhubnout a potom jsem na radu kamarádky zkusila https://www.ketodiet.cz/ a ...

6kg za 2 měsíce48 příspěvků

Zhubl jsem 6kg za 2měsíce.Rád vám poradím jak taky zaručeně a zdravě zhubnout. Kdo by měl zájem, tak...

Mnada 17.01.2024
Já jsme zhubla s KetoDiet. Dlouho jsem se svou váhou bojovala, když už jsem něco zhubla hned jsem to...

bezbolesná liposukce25 příspěvků

Ahoj ráda bych Vám doporučila nový salon na Malé straně. Provádějí zde bezbolestnou ultrazvukovou li...

Hildegarda 07.04.2024
Já mám zas moc dobrou zkušenost s liposukcí na klinice MUDr. Justana v Brně. Velice příjemný lékař s...

hubnutí145 příspěvků

http://www.hubnete.cz/lussi

NELA 28.02.2024
Zkusila jsem toho víc, ale jediná co mi opravdu chutnala je česká KetoDiet. Zhubla jsem s ní 8 kilo,...

Držíte dietu?83 příspěvků

Hubnete? Držíte dietu? Jakou? Poraďte s ostatním váš zaručený recept na štíhlou postavu! Nebo jste d...

miška4 31.03.2024
Zhubla jsem s ketodiet.cz. Dlouho se mi nedařilo a s ní šly konečně kila dolů, šlo to tak snadno, že...

Hubnutí s www.fitnesstv.cz4 příspěvky

Ahojky ženy. Nezkoušel jste někdo už něco z téhle stránky? Já jsem ji náhodou objevila na internetu ...

Míša 23.09.2021
Nemáte zkušenost s eshopem fitham ?

XLS Medical36 příspěvků

Milé dámy, chtěla bych poprosit o radu. Ráda bych vyzkoušela přípravek na hubnutí XLS Medical...máte...

Renata 02.01.2022
Ahoj holky, když jsme u té kliniky. Koukala jsem na nabízené procedury a docela se mi líbí omlazení ...

hubnutí s chutí44 příspěvků

Ahoj pokud hledáte to správné místo kde začít s hubnutím tak navštivte http://www.sportcentral.cz a ...

anastaziaa 25.01.2024
Taky jsem se dlouho snažila zhubnout a marně a KetoDiet mi perfektně sedla. Zhubla jsem přesně to, c...

Mačingová4 příspěvky

Máte někdo zkušenost s očistnou kůrou Mačingové ? Nechci psát s dietou, protože to není dieta, ale h...

Nikoleta 09.08.2022
Znám její recepty ale nevydržela jsem nikdy moc dlouho

Spalovač tuků Pyrolis14 příspěvků

Ahoj, ráda bych se Vás zeptala, zda některá nemáte osobní zkušenost se spalovačem Pyrolis? Začala js...

KateřinaŠ 26.03.2024
Za mě v žádném případě prášky. Je to k ničemu, jen do sebe dáváte chemii a nemá to stejně účinek. Ta...

Dieta která vám pomohla?68 příspěvků

Dobrý den, potřebovala bych nutně zhubnout a poměrně rychleji, za zhruba 4 měsíce se mám totiž vdáva...

anastaziaa 31.03.2024
S Ketodiet mám taky dobrou zkušenost, konečně jsem s ní začala hubnout a šlo to opravdu rychle. Naví...

Výživový poradce70 příspěvků

Ahoj holky, rozhodla jsem se dát do rukou odborníků a nechat si sestavit jídelníček a celkově zlepši...

Marika včera 20:02
KetoDiet je opravdu dobrá. Zhubla jsem s ní 10 kilo a naučila jsem se díky ní konečně správně stravo...

Hubnutí se STOB14 příspěvků

Máte s tím někdo zkušenosti? Mám v plánu u nich absolvovat seminář o hubnutí: http://www.stob.cz/odb...

Bela 28.06.2019
No i pro mě je to hodně..a co ste pro to musela všechno udělat, co ten základní program obsahuje?

existuje hubnutí bez námahy a diety? 97 příspěvků

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičk...

Soňa 25.01.2024
Tak jsem se konečně rozhoupala a objednala jsem si jí. Mají teď 15% slevu, takže jsem to akorát vyc...

Zhubnout82 příspěvků

Ahoj jmenuji se Michelle a je mi 18 a potřebovala bych zhubnout měřím 151 a vážím 53 a už mě to štve...

Lenik 28.01.2024
Tak to je pecka! Hned objednávám, dokonce mají teď i 15% slevu tak to jsem to zrovna dobře vychytal...

příčesky30 příspěvků

Ahojky:) ráda bych pořídila příčesky ale moc se v tom nevyznám, nevím jaké zvolit.Chci to jen na př...

Verča 09.10.2023
Holky, od https://www.clip-in-vlasy.eu/ pokukuju po culíku. Chci se zeptat, jak dlouhé musím mít svo...

liposukce5 příspěvků

Zdravím dámy,ráda bych se zeptala,jestli máte některá zkušenost s "liposukcí" respektive s metodou u...

Majdalenka 02.06.2021
Ahojky, na aetherclinic.com jsem byla na laserové liposukci a byla jsem spokojená. Sezení jsou velmi...

Úbytek váha a zhoršení celulitidy8 příspěvků

Ahoj holky, taky se vám stalo, když jste daly dolů víc kilo, tak se vám šíleně zhoršila celulitida ?...

Irena 04.10.2020
Osobní zkušenost s žádným takovým ošetřením nemám jenom jsem hodně četla o ošetření tri active aji n...

Jak zdravě zhubnout 19 příspěvků

Jak se vám podařilo zdravě zhubnout bez jojo efektu?

Tana včera 20:01
A nevrátily se ti potom kila zpátky? Mám z toho strach, protože už se mi to stalo a nechci zase přij...

Jak jste se zbavili celulitidy ?5 příspěvků

Prosím vás, jak se vám povedlo zbavit celulitidy ? Jestli se to teda někomu povedlo ... protože s tí...

MajdaaD 18.02.2024
Mně zmizela potom co jsem zhubla s https://www.ketodiet.cz/. Jak jsem se zbavila tuku na zadku a na ...

Ketofit dieta13 příspěvků

Ahoj holky, zajímaly by mě vaše zkušenosti s touto dietou. Hlavně jestli se na ní dá vydržet ty 4 tý...

MajdaaD 18.02.2024
Já jsem zkusila víc diet a jediná, která mi opravdu chutnala je https://www.ketodiet.cz/. Navíc jsem...

Nízkosacharidová dieta15 příspěvků

Ahoj, když bych se chtěla pustit do nízkosacharidové diety, tak jakou by jste mi doporučily ? Jak je...

Koki 22.01.2024
To máš pravdu. Já jsem s ní teda byla moc spokojená. Začala jsem s ní před rokem a půl a váhu si poř...

Jakou dietu vybrat10 příspěvků

Zkoušeli jste nějakou dietu která vám opravdu sedla a viděli jste po ní výsledky? Ráda bych se zbavi...

KateřinaŠ 26.03.2024
Mám s ní taky zkušenost, chuťově dobrá, dokonce jsem pila i koktejly, i když normálně shaky, apod do...

Trusted Lost Love Spells Caster0 příspěvků

I am an international based in INDIA. Money spells that work fast to make you wealthy in USA UK Cana...

Posilovna v Brně5 příspěvků

Ahoj, chtěla bych začít cvičit. Poradíte nějakou dobrou posilovnu v Brně? Děkuji

KajkaNavr 26.03.2024
Nikdy jsem tam ještě nebyla, jak je to prosím s členstvím? Kolik stojí na měsíc, co doporučíte? Díky

Cvičení doma4 příspěvky

Je to dlouhý příběh, už po několikáté začínám cvicit. Jakou mate motivaci co vás drží? Jak to zvláda...

KajkaNavr 26.03.2024
Je, zonko, tam jsem chodila na výšce, to je nostalgie, nejlepší posilka v Brně. :)

Hubnutí doma5 příspěvků

Ahoj holky, mám problém udržet si motivaci a hubnout. Zkoušela jsem cvicit, jist zdrave, ale předsta...

VerčaK 26.03.2024
Za mě jednoznačně ketofit. Zkoušela jsem další 2 keto, ale tahle mi přišla chuťově nejlíp i s ostatn...

Hubnutí a Jo jo efekt8 příspěvků

Ahoj, nějaký tipy prosím jak se vyhnout Jo jo efektu. Nedělá mi problém zhubnout 10 kg, ale pak se b...

Kiska 31.01.2024
Taky mám s touhle dietou dobrou zkušenost. Zkusila jsem toho hodně a Ketodiet je bezkonkurenční, maj...

Krabičková dieta od Zdravé stravování zkušenosti a recenze16 příspěvků

Ahoj holky, mám pár kil navíc, ale obézní nejsem a ráda bych se jich zbavila zdravou formou. Chci vy...

Helena 25.03.2024
Když mrkneš na stránky, tak se tam o všech stravovacích programech něco dozvíš, který je vhodný pro ...

Köp falskt pass (Telegram:+12156109982), körkort, VISUM, GRÖNT KORT, DIPLOM0 příspěvků

Köp falskt pass (Telegram:+12156109982), körkort, VISUM, GRÖNT KORT, DIPLOM Vi är de bästa produc...

Comprar pasaporte falso (Telegrama:+12156109982), permiso de conducir, pasaporte VISAS, TARJETA VERDE, DIPLOMAS0 příspěvků

Comprar pasaporte falso (Telegrama:+12156109982), permiso de conducir, pasaporte VISAS, TARJETA VERD...

Zkušenosti s keto dietou3 příspěvky

Ahoj, vybírám keto dietu a přemýšlím, kterou si vybrat. Přece jenom se nejedná o levný nákup, co jse...

Olik13 26.03.2024
Mamka i ségra měli taky tuhle a hubly obě pěkně, po prvním týdnu to pak šlo samo, bylo to na nich i ...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat