Nevěra

Nevěra. Přišla jste manželovi na to, že má jinou ženu, nebo máte zatím jen podezření? Jak se chovat, když ho chcete získat zpět, čemu se vyhnout a jak si poradit s touto těžkou životní zkouškou.

Sex po nevěře 19 příspěvků

Jak na sex po nevěře? a jak se s tím vypořádat? :-/

Laugher 28.01.2017
S takovým člověkem bych už dávno nebyla

Co je podle vás nevěra?10 příspěvků

Zajímá mne, jak vnímáte nevěru. Co je pro vás KONKRETNĚ už nevěra a co ještě není nevěra. Je pak nev...

Livka77 18.04.2023
Důvod nevěry je dle mě většinou nuda ve vztahu a hlavně nevyrovnanost a nastavení partnera, který po...

Odpustit nevěru, nebo ne?131 příspěvků

Rozhodnutí, před kterým stojí mnoho žen - odpustit nevěru svého partnera, nebo ne? Jak byste se rozh...

Zklamaná 27.01.2021
Dobrý den ,Zdeni vím co tím chcete říct,mám to doma po 30 manelství,dvě dopěl děti a roky mě podvá...

Je nevěra důvodem k rozchodu?1 příspěvek

Odpustit nevěru: ANO, nebo NE? Uměla byste odpustit úlet na jednu noc? A je pro vás nevěra důvodem k...

Erika 14.10.2015
já jsem odpustila, ale podmínkou je, že mi musí nosit každý týden kytky. I když není doma, tak mi je...

Je nevěra důvodem k rozchodu?67 příspěvků

Odpustit nevěru: ANO, nebo NE? Uměla byste odpustit úlet na jednu noc? A je pro vás nevěra důvodem k...

Kott 30.10.2022
Přesně takovouhle píču jsem měl co si myslela že to je jak říkáš - šla smykem. Vždycky se na to při...

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Hello Dear kwesi67@hotmail.com, I'm karine i saw your profile and i love it, i think we can make it...

Proč dochází k nevěře?6 příspěvků

Nikdy to není jen tak z ničeho nic, ale pochopitelně v tom vztahu něco Chybí.

Marie 06.03.2023
Ženy, napište, proč jsme nevěrné. Vadí mi ten stále prosazovaný vzorec lovec - lovená. Jako by pro ž...

Nevěra bolí teprve když to prožijete0 příspěvků

Každý z nás, ví nebo si dokáže představit, co obnáší když je vám partner nevěrný. Když žijete v pře...

Anální sex8 příspěvků

Holky prosím, poskytujete manželovi anální sex? jak se na to připravit?

Mariana 07.04.2021
anální sex musí být promyšlení, hezky opatrný a pokud použijete správná anální dráždidla, například ...

Nevím jestli mám věřit své přítelkyni0 příspěvků

Začlo to normálně... Přítelkyně mi řekla že pojede za svou kamarádkou. Řekl jsem si ok proč ne znám ...

Trusted Lost Love Spells Caster0 příspěvků

I am an international based in INDIA. Money spells that work fast to make you wealthy in USA UK Cana...

购买真假护照、驾驶执照、身份证、出生证明、文凭、SS 卡、签证、绿卡0 příspěvků

购买真假护照、驾驶执照、身份证、出生证明、文凭、SS 卡、签证、绿卡 超高真实质量WHATSAPP .......+4915219502430 以及假护照和文件 请通过以下地址联系我们 电子邮件...

CLONE CARDS FOR SELL Munich Telegram:@samnay, buy credit cards loaded online, PayPal , bitcoin investment 0 příspěvků

We use credit card filters to obtain magnetic stripe information of a credit or debit card. The info...

CLONE CARDS FOR SELL Munich Telegram:@samnay, buy credit cards loaded online, PayPal , bitcoin investment 0 příspěvků

> Clone cards are spammed credit cards with clean funds. clone cards are available for cash out in A...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO Where can I buy clone cards LEGIT VERIFY TRUST online/CASHAPP/PAYPAL/PAYONEE/ZELLER/GILF CARDS SELL DUMPS CV GOOD0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO SELL CLONED CARDS DUMPS WITH PIN ATM reputable and trustworthy place UPDATED REGULA...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat