Vaření - rady, recepty

Vaření. Předkrmy, polévky, omáčky, maso, přílohy, moučníky a dorty. Rady a tipy jak vykouzlit to nejchutnější jídlo, které lahodí nejen oku.

Hildegarda 07.04.2024
Zkuste mrknout na Bakly, tam mají spoustu vybavení do domácnosti. Od dekorací do interiéru, přes kou...
Klára 21.03.2024
Dřív jsem převářela, teď filtruju přes https://www.dionela.cz/diona-max-fam1/d-3505, na vaření pro d...
SaraB 26.11.2023
pouze tento čokoládový je u nás povolenej https://www.bobik.cz/produkty/

brambory v papiňáku21 příspěvků

děláte někdo brambory v papiňáku? taky se vám ta cibulka vždycky připálí?

Valinka 14.02.2023
Je mezi těmi modely co mají hodně velký rozdíl nebo je jedno po které sáhnu? :)

domácí pekárna55 příspěvků

prosím receptů je na netu hodně, ale já hledám tip na opravdu odzkoušené recepty - díky

Šáryka 27.04.2023
Nemám a přeju si jí moc, doufám že třeba na narozky by to mohlo konečně klapnout :-)

NEJ jídlo ze školky či školy35 příspěvků

Na školní jídelnu se snad nedá zapomenout :) Jaké jídlo jste měla ve školce nebo škole nejraději a n...

Ary 04.05.2023
Šodo Miluju do dneška a přesně tu koprovku snad školní jídelna znechutila každýmu :D

Nejzamilovanější jídlo63 příspěvků

Jaké jídlo si uvaříte, když si chcete udělat radost? Po čem se vám nejvíce sbíhají sliny? A bez jaké...

Hildegarda 07.04.2024
My si teď doma hodně oblíbili jídla s přídavkem chilli a tak všeobecně produkty s ním (omáčky...). M...

Babica nebo Pohlreich? 49 příspěvků

Dva kuchaři, kteří rozdělují naše chuťové buňky na dva nesmiřitelné tábory :) Kterému fandíte vy? A ...

Viky 31.08.2023
Mám raději Pohlreicha. Babica mi je nesympatický.

pomazánky13 příspěvků

Ahojky, připravovala jsem nedávno obloženou mísu na oslavu narozenin a našla jsem docela dobré tipy ...

Markéta 15.06.2023
Souhlas, tyčový je na tohle podle mě nejsnazší a nestojí pak ani moc.

pomoc1 příspěvek

redaktorko Zoro potřebuji pomoct s nějakým receptem řeknete mi nějaký který by opravdu zvládlo i ma...

Laugher 07.01.2017
Použité suroviny receptu Koláč, který zvládnou i děti: 1 piškotový korpus | 1 plechovka mandarinek ...

Znáte někdo??264 příspěvků

Začala jsem držet dietu a přemýšlím o figuactiv polévkách, znáte někdo?? kde bych je mohla sehnat ne...

Iveta 20.09.2023
Slyšela jsem o nich, ale nejsem polívková, tak ozkoušené nemám.

Super tip478 příspěvků

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sb...

SaraB 30.11.2023
Zkus tuto, ta je něčím vyjímečná, kávu piju už dlouho, ale tohle mě mile překvapilo. Švetky a čokolá...

Thermomix - máte? znáte?19 příspěvků

Dobrý den všem kuchtičkám a milovnicím zdravého životního stylu. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte ...

donatela 27.07.2018
Hezky! Tak tohle je už o level výš než můj chlap :-O zatím mi jen začal pomáhat.. sám nic nepřipraví...

Zázvor - vaříte z něj? 27 příspěvků

Ahooj, máte nějaké super recepty se zázvorem? Včera jsem dělala kuřecí kousky se zázvorem a česnekem...

Milada 01.12.2023
Aktuálně na něj nedám dopustit v čaji. A dělala jsem si i hřejivou šťávu na zimu.

Výrobníky sody - bombičky1 příspěvek

Ahojky holky, doma používám výrobník sody, limonáda je u nás oblíbená, v Okay elektro jsem si všimla...

Laugher 07.01.2017
Koupila jsem pro rodiče a myslím, že jsou spokojení

tipy na zahradní gril24 příspěvků

Čauky, jaro je konečně tady (i když to dnes tak nevypadá :/ ) tak už se těším na první grilování a p...

Kamila 02.09.2023
Taky uvažujeme nad koupí nového grilu. Máme nabídku projitou a jako je toho docela dost v nabídce. A...

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Hello Dear kwesi67@hotmail.com, I'm karine i saw your profile and i love it, i think we can make it...

Rychlá a chutná jídla38 příspěvků

Ahoj, jaké jsou vaše oblíbené rychlovky? Poněkud mi dochází inspirace, takže pokud budu ráda za vše...

Lenka_Bar 21.07.2023
Moje oblíbená rychlovka je buřtguláš, krásně voní až se doslova sliny sbíhají, zahřeje a zasytí. Jak...

Sušička ovoce21 příspěvků

Ahoj, jakou sušičku ovoce doma používáte? Když budu kupovat dá se dle cenové relace říci, že do 1tis...

Danuše 28.10.2022
sušil jste už někdo takhle maso?

Susena sunka2 příspěvky

ahojky, chtela bych si od vas nechat poradit. chci tatkovi na narozeniny objednat susenou sunku, ale...

Laugher 07.01.2017
Španělská šunka Jamón serrano je prý moc dobrá, ale dost drahá

Vaření z brambor9 příspěvků

Ahoj :) co takhle si udělt diskuzi o receptemch, radách a tipech o vaření z brambor? Neboli brambory...

Laugher 07.01.2017
My máme rádi Americké brambory a Brambory se sýrovou náplní

Olivy11 příspěvků

Máte rádi olivy? Raději zelené nebo černé? Kde kupujete?

anonym 03.05.2023
marmara birlik-dogal salamura siyah zettin

co varit?9 příspěvků

ahoj, resim stale a tu stejnou vec dokola uz nevim co varit.. :D divam se casto na nejake porady a t...

Marta 11.03.2023
Já ráda sleduju recepty na IG, to je pro mě velká inspirace.

Zpracovani cukety10 příspěvků

Leto se urodilo hodne cukety, mate nekdo dobry zpusob, jak ji uchova i treba na zimu? diky! :) *1*

Laugher 07.01.2017
Pokud chcete uchovat cuketu na zimu, tak ji zmrazte, zavařte nebo uložte do sklepa

Kávovar57 příspěvků

jaký kávovar byste doporučili?

Kopretina 22.09.2023
Koukala jsem se na stránky a mají i menší balení, tak to je pecka. :) Ta letní edice mě teda zaujala...

boží milosti1 příspěvek

40dkg hladké mouky 6žloutků kostka droždí 1smetana na šlehání troch cukru trochu soli polévkov...

Laugher 07.01.2017
250 g hladké mouky/špetka soli/50 g másla/50 g krupicového cukru/2 žloutky/2/lžíce bílého vína/5 lži...

Helloweenské menu1 příspěvek

Zdravím, chystáme menší party v kruhu holčičím a vychází to zrovna na Helloween. Takk jsme si říkaly...

Laugher 08.01.2017
První by měla být snídaně/oběd/večeře/zobání během dne a nakonec by měly následovat nápoje

Zkušenost s food paradise?20 příspěvků

Zdravíčko, narazila jsem na stránku www.foodparadise.cz a ráda bych uskutečnila objednávku, protože ...

Laugher 03.01.2017
Miluji jídlo. Je tam široký výběr kvalitního zboží, takže si člověk může vybrat na co má chuť. Hleda...

Kuchyně na míru25 příspěvků

Prosím o tipy na dobré kuchyňské studio? :-)

Bára 23.11.2023
Mají https://www.berlingerhaus.cz/sady-nadobi/. .) Kupovala jsem právě tu sadu myslím že tu největší...

Znáte někdo mnam.cz?11 příspěvků

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neznáte mnam.cz? Chtěla bych zkusit někoho pohostit, ale ráda by...

Veverka 21.02.2017
Ahoj, je to super zkušenost. Rozhodně doporučuji. Oproti monotonním nabídkám v restauraích je to vel...

Vybavení do kuchyně64 příspěvků

Kde kupujete vybavení do kuchyně jako váhy, digitální lžíce apod ?

Viky 31.08.2023
Já jsem to klidně schopná koupit i v Lidlu, tam mají prima věci.

Digestoř19 příspěvků

Pěkný den, přicházím se skromným dotazem… Chystám reko kuchyně. Ta moje je už fakt hodně zastaralá, ...

Matty 21.10.2019
Zuzko, objednávala jsi od https://www.airforce-eshop.cz/? A já jsem se koukala na net a tahle stránk...

Digestoř - ano x ne?14 příspěvků

Dámy, mám dotaz... Co si myslíte, je digestoř v kuchyni nezbytností?

Ester 22.11.2019
No, já mám tuto značku už dlouho a zatím je senzační, nebyl jediný problém. Navíc, je tam záruka a u...

Kuchyňské nože15 příspěvků

Ahoj, byla bych moc ráda za nějaké tipy a doporučení kvalitních kuchyňských nožů. Sestra se mi příšt...

AnetaS 22.11.2023
Ahoj, tyto jsou lehoucky. Mají je naší doma, závidím. https://profikuchar.cz/c/sady-nozu/ivo-premier...

nože8 příspěvků

Dobrý den, hledám kvalitní nože do kuchyně. Poradíte?

simca 21.12.2023
Koukala jsem a líbí se mi sada po 3, počkám do večera, aby se podíval i přítel a pak asi objednám :)

Čokoládový krém1 příspěvek

Máte někdo recept na výborný čokoládový krém na dort?

Alice 14.08.2021
Máslový?

Lednice9 příspěvků

Od jaké značky je dobré koupit lednici, abych měla jistotu, že nám vydrží opravdu dlouho a nebudu ji...

Iveta 20.09.2023
Asi bych hledala podle schopností co vše lednička umí a nabízí. Pokecat o tom s prodejcem.

Filtr na vodu8 příspěvků

Nemáte někdo filtr na pitnou vodu od firmy https://www.dionela.cz/? Chci si pořídit filtr k napojení...

Lea 02.02.2023
Podle mě je dostačující filtrační konvice ;) vodu vám to přefiltruje a ušetříte tím dost peněz ;)

Filtrace pitné vody8 příspěvků

Nemáte někdo doma filtr na pitnou vodu napojený přímo ke dřezu? Chtěli bychom si takový pořídit a ne...

Alča 21.01.2023
Taky sem zvažovala filtr, ale nakonec jsem našla finančně přijatelnější variantu a to filtrační konv...

Jedlý hmyz7 příspěvků

Jedly jste někdy nějaký potvory? :-D Přítel to chce hrozně vyzkoušet, ale já teda vůbec nevím :-D

Hmyzák8 24.03.2024
Ahoj, můžete zkusit hmyzí pochoutky zde https://www.hmyzarna.cz/jedly-hmyz/

Zdravé vaření14 příspěvků

Zajímalo by mě jestli někdo máte doma filtr na pitnou vodu, takový ten napojený na kohoutek aby se d...

Alička 22.09.2023
Ano určitě mají. Nevím jakou barevnou představu máš, ale já mám třeba tohle https://www.berlingerhau...

Filtr na vodu7 příspěvků

Nemáte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit a nemůžeme se rozhodnout jaký. Zaujal...

Katka 06.02.2023
Tady ta možnost vyjde na kolik peněz?

Filtr na vodu2 příspěvky

Chceme si koupit filtr na pitnou vodu, ale moc se v tom nevyznám. Dívala jsem na českou firmu https:...

Aneta 02.02.2023
Jestli chcete ušetřit, tak doporučuju filtrační konvici, ne každý si totiž může dovolit pořídit filt...

Ostré nože11 příspěvků

Dobrý večer, jak prosím udržujete své nože ostré? Nemyslím si, že bych doma měla zrovna ty nejlevněj...

Linda 16.04.2022
Ahoj, s tou službou ostraposta je to fakt pohodlný. Ono jde o to, že si uděláš na webu objednávku. Z...

Konvička na čaj13 příspěvků

Kde bych sehnala nějakou pěknou retro konvičku na čaj ? :) Nejlépe vzorovanou :)

Koki 27.01.2024
Určitě jo na pečení https://www.i-domacipotreby.cz/pecici-formy/?filter[]=1835 a moka tam mají taky ...

Filtr na pitnou vodu3 příspěvky

Máte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit ale nevíme jaký. Zaujala mě firma https...

Aneta 02.02.2023
Ani to není třeba, jsou vyloženě filtrační konvice ;) https://www.orava.eu/cz/cs/filtracni-konvice-n...

Voda9 příspěvků

Máte někdo filtr na pitnou vodu? Koukala jsem na nabídku firmy https://www.dionela.cz/ a zaujalo mě ...

Anežka 21.01.2023
Filtr mi přišel zbytečný, není to zrovna nejlevnější záležitost, takže jsem koupila tady tu filtračn...

Zlaté příbory2 příspěvky

Nemáte zkušenost se zlatými příbory ? Hrozně se mi líbí a chci si je pořídit, ale než je koupím, tak...

Ivča 24.06.2022
No možná jako nějaká dekorace, ale jíst bych tím asi nechtěla.

Filtr10 příspěvků

Máte někdo filtr na pitnou vodu? Koukala jsem na nabídku https://www.dionela.cz nemáte někdo zkušeno...

Anežka 21.01.2023
Tak ony jsou dobré i ty filtrační konvice. Já jsem si kvůli tomu, že máme tvrdou vodu koupila tady t...

Voda15 příspěvků

Chci koupit filtr na pitnou vodu, ale moc se v tom nevyznám. Dívala jsem na https://www.dionela.cz/ ...

Veronika Písecká 01.03.2023
Mě by zajímalo, jestli tam je ten rozdíl vážně poznat na chuti. Prostě jestli fakt udělá tu službu. ...

Filtr na vodu12 příspěvků

Chceme koupit filtr na pitnou vodu nemůžeme se rozhodnout jaký. Zaujala mě firma https://www.dionela...

Pavla 21.01.2023
Ony jsou i konvice, co vám vodu přefiltrují. Koupila jsem si ji od oravy a je naprosto dostačující.

Kvalita pitné vody3 příspěvky

Máte někdo filtr na pitnou vodu od české firmy https://www.dionela.cz/? Doporučili byste? Díky za od...

Nikola 21.01.2023
Není i jiná množnost jak přefiltrovat vodu?

+27605538865 Djinn Summoning, Invocation And Conjurations, Lost Love Spells Caster In Netherlands Psychic Naledi0 příspěvků

+27605538865 Muslim powerful genies, Haunted Jinn rings, Djinn/Jinn Genies, Genie Invocation Spells ...

Skleničky17 příspěvků

Nedostala bych tady tip, kde pořídit pěkné skleničky? Vybavuju si kuchyni a chci si koupit komplet v...

JirineckaA 11.01.2024
Za mě moc doporučuji eshop BAKLY. Mají široký výběr věcí do domácnosti a hlavně nabízí skutečně kval...

ZBOHATNĚTE S PRÁZDNOU ATM KARTOU, Whatsapp: +180339217350 příspěvků

ZBOHATNĚTE S PRÁZDNOU ATM KARTOU, Whatsapp: +18033921735 Chci svědčit o prázdných bankomatových k...

( ͡° ͜ʖ ͡°)+2349047018548]™ I want to join occult for money ritual in Africa0 příspěvků

+234 703 998 1974__+234904 701 8548***Many of us believe that the age of “Money Rituals” is over, bu...

Kvalitní nože pro kuchaře5 příspěvků

Ahoj holky, prosím poradíte nějaké dobré kuchyňské nože pro kuchaře? Manžel pracuje v restauraci a m...

Ondřej 16.02.2024
Santoku japonský nůž

Rezavé příbory z myčky4 příspěvky

Ahoj, stává se vám to taky? Že vám zreznou příbory a nože po umytí v myčce? Pak už to nejde ani vydr...

Světlana 27.10.2023
Taky se mi to stalo, chce to hold kontrolovat jestli tam vůbec můžou.

pralinky a čokoláda2 příspěvky

Dobrý večer, sháním opravdu dobrou čokoládu a pralinky, lanýže, apod. Máte někdo zkušenost? Děkuji

Dia 24.11.2023
Koukla bych do cukrářských obchodů.

Lahodná káva 6 příspěvků

Zdravím vespolek, ráda bych věděla jakou kávu máte rádi? Hledám něco s ořechovými, čoko tóny, ale ne...

Malika 10.01.2024
Ráda si nechávám od známých dovážet kávu ze zahraničí, když cestují.

Dárek pro manžela kuchaře3 příspěvky

Ahoj, manžel bude mít narozeniny a ráda bych mu uvařila nějakou vyšší 3chodovou gastronomii :D - pro...

AndreaVon 24.01.2024
Tak zkuste třeba najít recepty známých kuchařů nebo nějaké michelinské. A jako dárek nějaké nože tře...

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe,0 příspěvků

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise, Führerscheine (E-Mail: buylegitpasspor...

Nové kuchyňské vybavení1 příspěvek

Zdravím vespolek! Ráda bych trochu obměnila výbavu v kuchyni, proto bych se ráda zeptala, kde kupuje...

kikinkadob 23.01.2024
Hele já mám většinu věci z Ikea a pak nějaké lepší kousky jako nože a prkénka z bakly.

THE WORLD NO.1 LOST LOVE SPELLS DOCTOR ONLINE CALL ON +27632566785 Lost Love spells chant IN JORDAN- SOUTH AFRICA BAHRAIN- KUWAIT- OMAN0 příspěvků

THE WORLD NO.1 LOST LOVE SPELLS DOCTOR ONLINE CALL ON +27632566785 Lost Love spells chant IN JORDAN-...

Where to buy counterfeit canadian dollars bills online WhatsApp(+371 204 33160)0 příspěvků

Buy high-quality undetectable grade AA+ counterfeit money Online, real fake passports,id cards,drive...

WhatsApp(+371 204 33160)buy real ielts, buy real ielts abu dhabi, buy real ielts india0 příspěvků

We Can enable you to get enlisted IELTS, TOEFL, ESOL, GRE without you sitting for an exam. We are ov...

WhatsApp(+371 204 33160)Where to buy Australian AUD dollars bills Melbourne & USD dollars bills online 0 příspěvků

Buy high-quality undetectable grade AA+ counterfeit money Online, real fake passports,id cards,drive...

Buy Counterfeit Australian dollars bills WhatsApp(+371 204 33160) 0 příspěvků

Buy high-quality undetectable grade AA+ counterfeit money Online, real fake passports,id cards,drive...

BUY CLONE CARDS ONLINE Telegram: @samnaylo, best rate clone cards for sale 0 příspěvků

> Clone cards are spammed credit cards with clean funds. clone cards are available for cash out in A...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

jaké používáte nože?1 příspěvek

Chci se zeptat jaké máte doma nože, svoji sadu mám už fakt hroznou, tak bych si ráda koupila nějakou...

Sandriskaa 22.03.2024
Kupovala jsem teď jednu fajn z bakly.

Oddělená prkénka na maso a ostatní1 příspěvek

Zdravím, máte dvě kuchyňská prkénka a každé na něco jiného. V tomto případě maso a ostatní? Nebo pou...

Lilianne 22.03.2024
Ahoj ahoj. Jasně. Jinak je to takové nehygienické. Na maso používám většinou klasické dřevěné a na z...

% +Join black lord brotherhood occult to be rich and famous +2347019941230 -i want to join occult to make money0 příspěvků

HOW CAN I JOIN STRONG AND POWERFUL OCCULT ORGANIZATION FOR RITUAL MANIFESTATION OF MONEY,FAME,RICHES...

WWW.KINGTRUST.TO Buy clone cards(CASHAPP/PAYPAL/ZELLER/PAYONEE/GILFCARDS) DUMPS ATM TRACK 1&2(physical/virtual cards)0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO SELL Cloned cards – Virtual Credit Card/DUMPS TRACK 1&2(DEAD FULLZ UK SSN MMN DOB...

Karafa1 příspěvek

Ahoj, rádi bychom do naší restaurace nakoupili několik nových karaf na vodu. Chci se proto zeptat, j...

diana27 06.04.2024
Hele, jestli chceš aby to bylo trochu kvalitnější, tak bych se hlavně vyhnula Ikee. Mám s ní v tomhl...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat