Kosmetika a péče o tělo

Kosmetika a péče o tělo. Jaké zvolit kosmetické značky, péče o pleť podle typu, péče o ruce, nehty, vlasy, ale také prodlužování vlasů a permanentní make-up.

Kosmetika ÜNT37 příspěvků

používám taiwanskou kosmetiku, která se mimo jiné prodává na ebay... vzhledem k tomu, že ceny jsou ...

Bea 31.03.2024
Děkuju za doporučení a podle toho co si tam o tom živém kolagenu čtu se mi to hodně líbí, zkouším ob...

faberlic7 příspěvků

já jsem měla oriflamku a rozhodla jsem se udělat změnu,zákaznice jsou velice spokojené www.cz.faber...

Hanka 31.03.2024
To se mi taky líbí. Hledám právě něco bez chemie a tohle vypadá i hodně účinně podle toho co o tom č...

Vlasová kosmetika280 příspěvků

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

KlarkaM1994 26.03.2024
Mám od něj ráda fialové kapky na žluté tony. Nádherně mi to vytáhlo žlutou z vlasů :)

Eveline kosmetika18 příspěvků

Našla jsem úžasnou kosmetiku za ještě úžasnější ceny. Krémy proti celulitidě opravdu fungují:-D, pěs...

Janka746 14.04.2024
Taky s ním mám dobrou zkušenost. Dostala jsem ho jako tip od kamarádky, co ho používala v té době a ...

Kosmetika Pevonia Botanica36 příspěvků

Znáte někdo kosmetiku a salón Pevonia Botanica?

miška4 29.03.2024
Úžasný je Živý kolagen s dračí krví od Nezestarni.cz. Je přírodní, úplně bez konzervantů a vyloženě ...

Oriflame16 příspěvků

Máte někdo zkušenosti s touto kosmetikou? objednáváte? jste spokojené? co říkáte na nový projekt Eco...

anastaziaa 31.03.2024
Opravdu viditelné omlazující účinky má Živý kolagen s dračí krví, objednávám ho na Nezestarni.cz spo...

Proměna49 příspěvků

Zdravím všechny čtenářky ;-) Zajímá mě, jestli máte zkušenost s celkovou proměnou vzhledu. Změna úče...

Lada 25.11.2022
Neznám je, ale líbí se mi že mají materiál z pravých lidských vlasů.

Suchá pleť217 příspěvků

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ...

Tana 29.03.2024
Iuvenio je super. Mám od nich fresh, peeling, krém moon a sérum crosslinked a teď jsem zkusila jejic...

prodlužování vlasů187 příspěvků

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušeno...

Siiiima.Sim dnes 18:29
Ahoj, já jsem vždy toužila po dlouhých a krásných vlasech. Bohužel po porodu mi zmizely všechny nadě...

Vrásky302 příspěvků

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopus...

diana27 12.03.2024
Taky jsem pořídila na základě doporučení. Je lepší než plno dražších přípravků, které jsem používala...

akutní padání vlasů po porodu108 příspěvků

Tato otázkla se vztahuje především na maminky. Je to 6 měsíců po porodu a mně začaly dost padat vlas...

Oplatka 25.01.2024
Ano mají, tady https://www.milujubio.cz/urtekram-sampon-rozmarynovy-500ml-bio já si kupuju tento vel...

Clip-in vlásky148 příspěvků

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Dubova 01.03.2024
taky s tím bojuju a vlasy vyživuji co to dá, s kadeřnicí jsme zatím vymyslely kompromis formou culík...

Jaké zvolit nehty gelové nebo akrylové29 příspěvků

Jaké máte zkušenosti s gelovými a akrylovými nehty. Našla jsem obchod www.magicnails.cz, kde mají zr...

Momslifeandherson 01.11.2018
Za mě gelové

Konopná kosmetika30 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem kosmetiky - mám akné. Ať dělám, co dělám, ne a ne se toho z...

Sandriskaa 23.02.2024
Ahoj taky jsem tam objednala, tento a je super. Hlavně i přívětivá cena https://www.notino.cz/avon/c...

ANTIOXIDAČNÍ KOSMETIKA19 příspěvků

Tato kombinace je na našem trhu ojedinělá. Vynikající vlastnosti tohoto červeného ovoce, množství ak...

Denda8 23.03.2024
Děkuji moc za rady, to The Ordinary mě dostalo. Objednala jsem sérum Lactic Acid - perfektní!! Tak h...

manikůra a umělé nehty21 příspěvků

Ahojky, preferujete spíše gelové nehty nebo bez a jen si své nehty nalakujete? Máma nosí už dlouho g...

diana27 16.03.2024
ahoj a co třeba doma si udělat jen potah gelem? prodávají v drogérkách, nebo i na Notinu sadu na dom...

Permanentní make-up6 příspěvků

Dobrý den, delší dobu přemýšlím, zda se ptát, ale zkusím to. Zajímá mě problematika permanentního ma...

Denča 26.05.2023
Moc děkuji. :) Já jsem šla na první tetování, takže jsem nevěděla co použít, každopádně jsem objedna...

kurz na prodloužování řas21 příspěvků

Ahoj holky, chtěla bych si udělat kurz na prodlužování řas. Máte pro mě nějaký typ? Ráda bych se nau...

Sasa 27.11.2016
Sestra byla primo na kurzu liceni, dojizdela par tydnu do Prahy ale stalo to zato, hodne se posunula...

profi makeup16 příspěvků

Ahoj. Zoufale potřebuju radu od kosmetiček. Jaký používáte prosím vás makeup? Ten co nám dodali do s...

Kaira 18.08.2023
Holky, uvažuju nad zvětčením rtů. Jenže... Nelíbí se mi, když je to hned na první pohled viditelné. ...

přeškolení2 příspěvky

Dobrý den. Už jste byla některá na přeškolovacím kurzu aplikace řas? Jeden už mám, ale je nic moc,ta...

Sasa 17.10.2016
No i tohle by se tam mohlo ucit, vse od liceni az po profika

Jaké kartáče?22 příspěvků

Ahoj všichni, nemáte prosím tip na nějaké dobré, kvalitní kartáče? Já jem doteď používala nějaké oby...

Verča 25.03.2024
Byla jsem tam právě na tapein a jsem max. spokojená. Chodím na doplnění a vše vždy v pořádku. :)

blink lashes9 příspěvků

Čauky. Holky jaké máte zkušenosti s řasami blink lashes? Uvažuju, že bych si udělala kurz.. Budu rád...

miška4 29.11.2022
No já viděla dost rozdíl už po měsíci no a po dvou už jsem je měla dvakrát takový :)

Typ hřebenu21 příspěvků

Dobrý den, mám dost jemné a řídké vlasy a slyšela jsem od známých, že prý kvalitu vlasů může ovlivňo...

Šárka 25.01.2024
Mám se štětinami z clipinhair a vyhovuje maximálně, česu s tím vlasy i dceři, už bych neměnila. Neta...

Přírodní kosmetika Tiande13 příspěvků

Ahoj, to musíte vyzkoušet!!! přírodní tibetskou a čínskou kosmetiku Tiande s léčebnými účinky a n...

Nikča 08.07.2022
Nemáte vyzkoušenou dekorativku od značky Nui?

Depilace laserem - zkušenosti?54 příspěvků

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli jste někdo nebyli na laserové depilaci? Chci si na léto nechat o...

Sandra 03.03.2022
Ano je :) akorát je potřeba absolvovat několik sezení, aby mělo ošetření efekt a chloupky již nerost...

Lifting obličeje78 příspěvků

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s liftingem obličeje pomocí ultrazvuku? *3*

Pavla 28.02.2024
To zní perfektně, je to Nezestarni.cz že? To bych přesně potřebovala. Líbí se mi na jejich stránkách...

krystalky na zuby38 příspěvků

Ahoj, hrozně se mi v poslední době zalíbily takové ty krystaly na zuby. Máte je někdo? Jak dlouho vá...

Marta6 30.03.2023
Já mám teď ty jejich pasty a bělící pásky a určitě to stojí za to ;)

Odstranění tetování?12 příspěvků

Ahoj, nevíte jak se dá nechat odstranit nežádoucí tetování? Jenom laserem? A nemáte zkušenost, jestl...

pajuska15 29.10.2015
ahoj, na kralovstvizen.cz jsem ted nekdy zahlidla soutez o poukazky na odstraneni tetovani. Snad jse...

Kadeřnictví v Brně24 příspěvků

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Brně? Se svojí současnou kadeřnicí...

Pavla 23.06.2021
zaleží na tom jaké ty clip iny jsou, pokud je to kanekalon, tak se to barvit nedá ale pokud je to v ...

štetce na makeup41 příspěvků

Ahoj chci se zeptat jaké používáte štětce na makeup? a jestli třeba nemáte tip, kde se dá koupi dobr...

Marika 12.07.2019
Hodně jsem si oblíbila tady tu paletku od makeup Revolution, protože je tam víc těch barevných kombi...

Nehty a jejich úprava35 příspěvků

Ahoj Betyny :) Jakou úpravu nehtů podporujete? :)

Denisa 01.12.2022
Taky se na ně chystám, protože momentálně používám jejich sérum na řasy, které je perfektní takže je...

akne125 příspěvků

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a...

Pavla 28.02.2024
Dostala jsem ji k Vánocům a je to za mě nejlepší kosmetika jakou jsem kdy měla, za tu chvíli co ji p...

Přírodní kosmetika Hempz35 příspěvků

Dobrý den, musím se podělit o zážitky. Objednala jsem si tělový krém od Hempz a musím říct, že jsem ...

Sandriskaa 25.01.2024
Koukni na https://nezestarni.cz/ já od nich používám živý kolagen na obličej a jako doplněk stravy I...

BB nebo CC16 příspěvků

Ahojte dámy, můžete mi prosím některá říct, jaká je rozdíl mezi krémy BB a CC? Přes zimu používám ma...

Natka 13.09.2019
Od té doby co se začal vyrábt BB krém, tak používám jenom ten. Ani upřímně nevím, že se děla CC krém...

citlivá pleť138 příspěvků

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakz...

Pavla 28.02.2024
Mně se pleť zpevnila a vyhladily vrásky od té doby co používám českou kosmetiki Iuvenio. Jestli chce...

řídké obočí19 příspěvků

Zdravím :-) Vím, že to bude asi znít zvláštně... ale poradil by mi někdo s tím, jak by se dal podpoř...

Anita 18.03.2023
Je to kúra na tři měsíce, já ale viděla rozdíl už tak po týdnu a po měsíci už to byl opravdu velký r...

Opálení v těhotenství6 příspěvků

Ahoj maminky, jsem zvyklá chodit se opalovat do solárka, ale bohužel s bejbátkem v bříšku to teď nej...

Kolajová 11.08.2015
viky s timto opalovakem mam taky moc dobre zkusenosti :-)

odstranění tetování laserem4 příspěvky

čůůs :-D Chcu si nechat ostranit tetování od bejvalého přítele ..... nevím jak a kde, poradíte mi...

Jarka 30.08.2021
No proto jsem si raději tettooo rozmyslela, abych pak nemusela na odstranění :D

Šikovná kadeřnice Praha21 příspěvků

Ahoj. Chtěla bych si nechat prodloužit vlásky, ale nemám odvahu se jen tak někomu svěřit.Znáte nějak...

AndyRea 06.07.2016
Ahoj ;-) moje kadeřnice dělá v salonu krásy Esmina na praze 9 - www.esmina.cz . Používaj tam hodně k...

Wellnes Praha 0 příspěvků

Ahoj, jaké wellness byste doporučili v Praze? Kam se chodíte regenerovat po náročném sportu nebo jen...

radioxar12 příspěvků

Ahoj nemate tady nekdo zkusenosti s kremem radioxar?

Sona 15.10.2015
dekujeme moc sarkanova :-) snad bude mit uspech u dalsich uzivatelu

Ústní hygiena30 příspěvků

Ahojky, chtela bych se tu s vami poradit o tom jakou tak nejcasteji nakupujete ustni vodu, vody typu...

Verča 06.01.2024
za mě je to swissdent červenobílý, beru na notinu, cenově super, hlavně je ten rozdíl fakt znát po p...

Oční stíny 22 příspěvků

Jaké oční stíny používáte? Které jsou kvalitní? :-)

Sona33 25.11.2023
Max factor miracle to mi sedí úplně nejvic. Beru na notinu, když je ve slevě. Pak stíny drží a nesle...

Nákup přes Parfums118 příspěvků

*2*Zdravím. Ráda bych nakoupila vlasovou kosmetiku a parfémy na e-shopu parfums.cz. Má tady někdo do...

Sabina 19.03.2018
Já na notinu nakupuji velmi ráda,mají tam vše co potřebuji a druhý den to mám doma. Nerada jezdím do...

Mamadiva8 příspěvků

Zdravím. Ráda bych se podělila o informaci. Objevila jsem celkem zajímavé stránky s produkty patřící...

Helen 17.12.2015
No dívala jsem se na ty svícny co tam mají, jsou moc krásné, hlavně ten růžový a na to, že jde o des...

prodloužení vlasů78 příspěvků

ahoj holky, máte zkušenosti z prodlužování vlasů? Už mě nebaví čekat, až ty moje dorostou, to se nes...

Siiiima.Sim dnes 18:37
Ahoj, já na prodloužení vlasů používám clip-in vlasy od clip-in-vlasy.eu. Jejich výrobky jsou opravd...

Alterna5 příspěvků

Ahoj holky, chci se zeptat...máte někdo zkušenosti s Alternou? Kamarádka mi ji doporučila, ale rádá ...

jitule 26.04.2016
mam od alterny fen. Co se tyce fenu tak nemam namitky, byl sice trochu drahy, ale ja zas nemam probl...

Sportique3 příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se sportovní značkou Sportique..hodně jezdíme s...

Alice 30.03.2016
používám deodorant...nezanechává bílé fleky, příjemně voní a cenově dostupný

Sportovní kosmetika2 příspěvky

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s nějakou dobrou sportovní kosmetikou...

Zuza 18.02.2017
Tak pri sportu by clovek nemel byt vubec naliceny, ale kdyz uz tak kosmetiku mam z notino.

vlasová péče u moře13 příspěvků

Mám barvené vlasy a chci se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti s vlasovou kosmetikou u moře. Ne...

Simona 28.02.2024
Tohle si beru sebou na dovolenou, jen přelívám do menší lahvičky kvůli místu v kufru. Je to supr. ht...

Pigmentační skvrny29 příspěvků

Ahoj holky, nemáte tip jak se bránit vzniku pigmentačních skvrn v době kojení? Zkusil jsem ledasco,...

Mnada 28.02.2024
Já se zbavila všech nedokonalostí díky živému kolagenu s dračí krví https://nezestarni.cz/e-shop/ziv...

Vizážistka15 příspěvků

Pěkný večer přeji. Ráda bych prohloubila své znalosti a zkušenosti a zkusila něco jiného, než dělám ...

Niccol 24.11.2016
Nebojte, makeup institute dle mého má už takové jméno, že si špatnou kvalitu rozhodně nedovolí ;-)

Dobrá pleťová kosmetika 152 příspěvků

Dobrý dne, chci se zeptat, jakou používáte pleťovou kosmetiku? Chtěla bych začít používat něco kvali...

Pavla 28.02.2024
Zkus českou kosmetiku Iuvenio, je hodně účinná, získala i ocenění a výsledky jsou vidět rychle :)

krémy35 příspěvků

Nedávno jsem se dočetla o krémech Barekol. Má s nimi někdo zkušenost? Ráda bych vyzkoušela.

anastaziaa 25.01.2024
Zkus https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej-triple-heli...

šampony33 příspěvků

Znate nějakou stranku,kde by byl velky vyběr šamponu,masek a ruznych veci ale za treba rozumnějsi ce...

Stela 25.04.2023
Tak jsem s e dívala na jeho stránky a vybrala jsem si tam tu sadu "KOKTEJL PRO VAŠE VLASY" , ale ješ...

Profesionální vizážistický kurz3 příspěvky

Holky byla některá z vás na vizážistickém kurzu? Kam mám jít, když bych se chtěla něco naučit, abych...

AlcaCe 20.12.2016
Děkuju holky za rady, podívám se na to :)

Gelové nehty - doma? 8 příspěvků

Ahojky. Děláte si některá nehtíky sama doma? :) Kolik je tak počáteční investice a je to těžké? Děku...

Tyna31 05.01.2020
Já jsem si ji tenkrát kupovala na notinu :) tak se zkus podívat

Celulitida39 příspěvků

Kam na přístrojové ošetření celulitidy v Praze ? Chtěla bych podstoupit takové ošetření, ale ráda by...

Lucie 18.05.2021
Ahoj, mrkni na Deadiacosmetics. Jejich péče je asi to jediné co mi pomohlo. Jinak všude ti budou dop...

Kosmetika pro citlivou pleť55 příspěvků

Ahoj, mám hodně citlivou pleť, může mi někdo doporučit vhodnou kosmetiku za přijatelnou cenu? Už jse...

miška4 27.02.2024
Iuvenio je super, je to česká veganská kosmetika, získala i ocenění a je opravdu hodně účinná. Koukn...

Kosmetika s "poradcem"19 příspěvků

Zdravím. Ráda bych začala používat kvalitnější kosmetiku a ne klasiku drogerka. Brala bych, aby mi n...

miška4 30.03.2022
Super, tak snad ti bude taky vyhovovat

Kávový peeling5 příspěvků

Ahoj holky nepoužíváte někdo kávový peeling? Videla jsem to na instagramu a docela mě to zaujalo a m...

Jana 16.07.2019
Já teda miluju ty peelingy od bodyboom a nebo ziaja má naprosto boží peeling !

Ajuvérdská kosmetika10 příspěvků

Nemá tu prosím někdo vyzkoušenou ajuvérdskou kosmetiku ? Popřípadě kde v Praze bych ji mohla sehnat ...

Míša 29.10.2018
Kterou značku přesně si kupuješ ? Protože ajurvédy je hodně co jsem koukala :)

Ekzém11 příspěvků

Co používáte na suchá a zarudlá ložiska ekzému ? Udělaly se mi fleky na krku a na rukách, zkoušela j...

diana27 21.08.2023
Používám konopnou kosmetiku. Krém na suchá místa od alpiku. Zvláční pokožku. Už není svědivá, ekzem ...

Kam v Praze na aplikaci výplní1 příspěvek

Zdravím, jestli bych tu našla někoho, kdo má za sebou aplikaci výplní tak mohla bych poprosit o víc ...

Tyna31 30.09.2020
Nevím co by tě přesně zajímalo, ale mamka ode mě dostala k narozeninám poukaz do Altos kliniky, kde ...

Ženský kondom1 příspěvek

Jakou máte zkušenost s ženskými kondomy ? Jsou spolehlivé ?

Jitka 24.09.2020
Začala jsem je používat před rokem a zatím s nimi nebyl žádný problém

Prodloužení vlasů15 příspěvků

Zdravím, ráda bych si nechala prodloužit vlasy, ale pokud možno, tak co nejšetrnější metodou. Našla ...

lenulka 11.12.2023
Ahoj, používáte na prodloužený vlasy nějaký speciální přípravky? Nebo je nějak zvláštně ošetřujete?

Prodloužení vlasů18 příspěvků

Ahoj holky, chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, už o tom přemýšlím dlouho a přítel mi řekl, že s...

Anetmalik 23.11.2023
Barvím pravidelně a vlasy mám v pořádku. Svoje i clipy :) Zkoušela jsem obarvit i syntetiku, ale let...

Krém na vrásky17 příspěvků

Jakou máte zkušenost s pleťovými krémy, které jsou určené na vrásky ? Pomohly některé z vás ? Jestli...

Tana 27.12.2023
Já ho používám už docela dlouho, mám i jejich kapsle s živým kolagenem Invita skin beauty a je to ta...

Bělení zubů19 příspěvků

Poradíte jak si účinně vybělit zuby doma? Nechci používat nic drastického abych si nezničila sklovin...

miška4 24.05.2022
Toothy je fakt super, výborně zuby vybělí i bez peroxidu

Kosmetika Artistry5 příspěvků

Ahoj, používáte prosím Vás kosmetiku Artistry, a jestli ano vyhovuje Vám? A co od ní nejvíce? Děkuj...

miška4 30.03.2022
Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila

Veganská kosmetika9 příspěvků

Jakou máte zkušenost s veganskou kosmetikou ? Je tam i přes jisté složení nějaká účinná látka ?

miška4 18.01.2024
Za mě úplný zázrak je https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-ob...

Depilace0 příspěvků

Taky máte po depilaci hrozně zarudlou a podrážděnou pokožku ? Hrozně dlouho mi vždycky trvá než se t...

Bělení zubů doma10 příspěvků

Bělil jste si někdo zuby s bělící sadou Toothy? Dívala jsem se na to a líbí se mi, že to má přírodní...

Nikoletta 30.01.2023
Já mám taky moc dobrou zkušenost s Toothy, krásně zuby bělí i bez peroxidu a navíc opravdu rychle.

Citlivá pleť25 příspěvků

Ahoj, měla bych dotaz především na ženy, co mají problémovou a citlivou pleť stejně jako já a chtěla...

Katka2 08.01.2024
Taky potřebuju hlavně něco na zpevnění pleť, už jsem z toho docela špatná, protože nic nezabírá a ch...

Přírodní kosmetika20 příspěvků

Ahoj, prosím co máte vyzkoušené na pleť z přírodní kosmetiky? Na zjemnění a odstranění vrásek?

Sandriskaa 08.01.2024
Tak se koukni na https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej...

Prodlužování vlasů v Brně11 příspěvků

Nevíte o nějakém prodlužku, co dělají v Brně ?

Adéla 26.10.2022
Děkuji moc, tady ten eshop clip vlasy levně má super hodnocení, takže už mám vlásky objednané a těší...

Citlivá pleť 17 příspěvků

Jakou kosmetiku byste mi doporučili na citlivou pleť? Co vám vyhovuje?

Jana 06.03.2023
Co mi na pleť zatím asi nejvíc pomohlo, tak je čistící špachtle. Vůbec jsem netušila, kolik to dokáž...

vlasy clip in15 příspěvků

holky co říkáte na prodloužení vlasů pomocí clip in? neznáte některá přímo tohle https://www.clipinh...

SimonaKrátka23 21.03.2024
Já si z jejich stránek objednala clip in culík https://www.clip-vlasy-levne.cz/clip-in-culik-cop-rov...

Přírodní opalovací mléka 0 příspěvků

Máte někdo zkušenost s přírodními opalovacími mléky? Budu ráda za tipy :)

Problém s lupy5 příspěvků

Ahoj, dělají se mi takové velké lupy ve vlasech, zkoušela jsem měnit šampony ale nic mi nepomáhá, co...

Bára 25.11.2023
Tak toto mě nenapadlo. :( Moc děkuji jak za tip na fénování tak i za odkaz na produkty. Nezkoušela j...

Přírodní kosmetika22 příspěvků

Máte někdo zkušenost s touhle kosmetikou https://eshop.nobilis.cz/ líbí se mi že je česká a měla by ...

Mirka88 20.11.2023
Já od té doby co jsem objevila živý kolagen od Nezestarni.cz tak už ani nic jiného na vrásky nepotře...

Přírodní opalovací mléko6 příspěvků

Používáte někdo přírodní opalovací mléka od Nobilis tilia?

Mnada 01.08.2021
Tak super, já si to taky moc chválím.

Mastné vlasy a lupy7 příspěvků

Už dlouho mám problém s mastnými vlasy a lupy, nepomáhá mi nic a tak jsem si řekla že bych to zkusil...

Anička 09.01.2024
Já od něj miluju tuhle keratinovou vodu https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-liquid-sada-1-1/...

Bělení zubů20 příspěvků

Ahoj, zajímalo by mě jestli si tady některá z vás bělí zuby pomocí nějaký přípravků ? Chtěla bych to...

Jaruškaa1 30.03.2023
Já teda taky používám Toothy, od té doby co jsem to objevila tak už nemám potřebu zkoušet nic jinýho...

Škaredé a ztvrdlé paty 11 příspěvků

Co se vám osvědčilo? Brousím si je ale nepomáhá mi to, vydrží mi to tak dva dny a zase je mám suchý ...

Monika 22.09.2021
Tak díky za reakci, už mám paty jako mimino :))

Prodloužení vlasů v Brně17 příspěvků

Najdu tady holky z Brna, co mají prodloužené vlasy a doporučily by mi, kde v Brně si je necháváte pr...

JirineckaA 24.03.2024
A kolik těch balení je třeba pořídit? A dají se vlásky nasadit svépomocí nebo je lepší se sveřit do ...

Problém s mastnými vlasy 8 příspěvků

Hodně mě trápí extrémně se mastící vlasy, už jsem zkoušela měnit šampony a nemýt si hlavu tak často ...

Tana 28.01.2024
Podívej se na Venira.cz mám od nich několik přípravků na vlasy a i doplněk stravy a nikdy jsem neměl...

Problém s lupy a mastnými vlasy 6 příspěvků

Dělají se mi lupy a hodně rychle se mi mastí vlasy. Zkoušela jsem měnit šampony ale nic mi nepomáhá,...

Tana 28.01.2024
Já používám kondicionér a olej od https://www.venira.cz/ koukni na to, já mám díky tomu vlasy úplně ...

Veganská kosmetika 8 příspěvků

Používáte veganskou kosmetiku? Jakou máte nejradši, podělte se o tipy :)

Marionneta 13.10.2022
Ano, já ji objednávám tady https://www.belter.cz/linie-n/ Ode dneška mají navíc k nákupu nad 2 tisíc...

Jak na bílé zuby 29 příspěvků

Ahoj osvědčil se vám nějaký domácí způsob bělení zubů? Mám trochu strach si doma dávat sama na zuby ...

Mnada 27.11.2022
Já od nich měla tu bělící sadu a mám ty jejich pasty a ty jsou teda výborný.

Mastné vlasy12 příspěvků

Extrémně se mi mastí vlasy a dělají se mi i lupy, nemáte nějaké rady? Šampony co jsou na tohle určen...

Martina4 27.01.2024
Taky se mi vlasy hodně mastí a zároveň je mám takové suché a bez lesku, každou radu taky ocením, kli...

Bělení zubů 13 příspěvků

Jaký způsob bělení zubů doma se vám nejvíc osvědčil? Díky :)

KamčaJar 02.02.2023
Já jsem nedávno zkusila tuto pastu a po pár týdnech úžívání už vidím výsledek, navíc si myslím, že c...

Co na suché vlasy 3 příspěvky

Jakou vlasovou kosmetiku by jste mi doporučily na vlasy, co jsou jako sláma :(

Erika 27.01.2024
Tak to mám stejně, jestli můžete poradit něco co vám to nedělá a zároveň vlasy dostatečně vyživí tak...

Přírodní kosmetika18 příspěvků

Jaké máte zkušenosti s přírodní kosmetikou ? Je tam nějaký zásadní rozdíl v poměru s těmi, co jsou n...

Dáša 27.01.2024
Taky bych nějaký doplněk stravy chtěla zkusit, protože mi přijde, že jenom kosmetika na moji problem...

Problém s lupy 8 příspěvků

Mám problém s lupy, zkoušela jsem různé šampony ale nic mi nepomáhá. Co s tím? Předem děkuju za odpo...

miška4 28.01.2024
Já používám vlasovou kosmetiku Venira, koukněte na to mají kvalitní přírodní přípravky, mě to dalo v...

Tvrdé a suché paty2 příspěvky

Poradíte něco co opravdu dobře a hloubkově hydratuje, co se vám osvědčilo? Děkuju :)

miška4 29.09.2021
Já si tady http://care4you.cz/ kupuju kosmetiku Seni care s ureou a moc mi to pomáhá. Mají přímo kré...

Pleť s akné 12 příspěvků

Ahoj, jaká kosmetika se vám osvědčila na mastnou pleť s akné?

miška4 28.01.2024
Mně hodně pomohl doplněk proti akné Venira, je přírodní a ve formě moc dobrých cucavých bonbonů a hl...

Mastné vlasy7 příspěvků

Opravdu hodně se mi mastí vlasy, už jsem zkošela různé šampony a nic mi nepomáhá. Co vám pomohlo?

miška4 28.01.2024
Já si kupuju vlasovou i další kosmetiku od Venira.cz. Mám taky jejich kolagenový drink, podívej se n...

Bělení zubů11 příspěvků

Bělil jste si někdo zuby s https://www.toothy.cz/? Máte někdo zkušenost?

Renata 04.01.2023
To co mají na tom eshopu krásný úsměv, tak neškodí to zubům?

Bělící pasta11 příspěvků

Jakou máte zkušenost s bělícími pastami ? Má cenu do nich investovat nebo mám radši vzít bělící sadu...

Kiki 16.02.2023
Já používám pasty Toothy a jejich bělící pásky a můžu to teda rozhodně doporučit.
Sandriskaa 25.01.2024
Koukněte na https://www.venira.cz/ mají kvalitní přírodní kosmetiku, mně moc vyhovuje a zbavila jsem...

Bělení zubů11 příspěvků

Ahoj poraďte osvědčený způsob bělení zubů doma, děkuju :)

Pavlína 16.02.2023
Tak mě to moc hezky překvapilo, už mám zuby vybělený a opravdu dokonale :-)

Lupy 4 příspěvky

Dělají se mi lupy, zkoušela jsem měnit šampony ale nic mi nepomáhá. Co vám pomohlo?

Simona 25.01.2023
Já jsem ho používala jenom na svědění hlavy, lupy jsem naštěstí neměla a taky mi to pomohlo https://...

Zvětšení rtů6 příspěvků

Ahoj holky, přemýšlím o zvětšení rtů, ale potřebovala bych doporučit někoho, kdo to umí a abych rty ...

Romana 28.03.2022
Mám 1,5 ml a to ty sama neurčuješ, je to na domluvě s doktorkou, která ti bude rty vyplňovat :) stač...

Kosmetika 11 příspěvků

Jaká kosmetika vám nejvíc vyhovuje? Sdílejte zkušenosti co vám pomohlo s vráskama, děkuju :)

Alizee 27.12.2023
Za sebe doporučuju českou kosmetiku Iuvenio, je hodně účinná a bez parfemace takže je vhodná i na ci...

Padání vlasů16 příspěvků

Hodně mi teď začaly padat vlasy po porodu, jak jste to řešili? Poradíte něco? Děkuju moc za odpovědi...

Andrejka 26.11.2022
To jsem holky ráda, že jsem narazila zrovna tady na tu značku. Jdu objednávat. Děkuji moc :)

Barva na vlasy11 příspěvků

Co se vám teď osvědčilo z přírodních barev na vlasy? Potřebuju barvu, která mi zakryje šediny a něco...

Katka 26.02.2023
Dívala jsem se a mamka si tu barvu určitě vyzkouší, když dobře kryje šediny.

Přírodní deodorant5 příspěvků

Používáte přírodní deodoranty? Jaký se vám osvědčily?

Aneta 20.05.2022
V čem je to přírodní?

Menstruační kalíšek34 příspěvků

Zdravím, je to trošku intimnější dotaz, ale zajímalo by mě jestli máte zkušenost s menstruačním kalí...

Dankovka 26.06.2023
Taky menstruační kalhotky kupuju. Jsou prodyšné, nezapařují se, nejsou cítit. Pokud se samozřejmě bo...

Žehlička na vlasy4 příspěvky

S jakou žehličkou na vlasy jste spokojené ? :)

Simča 07.01.2024
Ahoj, používám trojkulmu a žehličku, oboje se mi líbí, žehličku když chci větší vlny a trojkulmu, kd...

Barvení vlasů 16 příspěvků

Kdo si barvíte vlasy doma, co se vám nejvíc osvědčilo za barvu?

Ivana 18.04.2023
Ahoj já jsem si vlasy ještě nikdy nebarvila, protože mám svoji přírodní barvu hezkou a nechtěla jsem...

Menstruační kalhotky17 příspěvků

Ahoj, používáte někdo menstruační kalhotky? Doporučili byste to? Dívala jsem se na Maluna.cz mají ta...

Klaris2000 25.03.2024
Mám od nich taky, původně jsem měla strach, protože mi vyhovovaly víc tampony, ale teď už si to bez ...

Čistá pleť5 příspěvků

Co holky používáte na čištění pleti? A odličujete se předtím nebo to stahujete zároveň při mytí?

Alizee 27.12.2023
Tak se koukni na nabídku Iuvenio, je to skvělá česká kosmetika, mně moc vyhovuje ;)

Látkové vložky9 příspěvků

Máte některá zkušenost s látkovými vložkami při ms? Jak dlouho mají životnost a kolik jich tak na ce...

Klára 23.10.2023
Mně vyhovují menstruační kalhotky, objednala jsem si několikery na Notino, protože je měli výhodně a...

Suchá pleť7 příspěvků

Ahoj holky, vy co máte suchou pleť, tak jakou kosmetiku používáte?

Alizee 27.12.2023
Tak to by ti mohla vyhovovat česká kosmetika Iuvenio, je to veganská kosmetika bez parfemace a mně m...

Menstruační plavky6 příspěvků

Máte někdo menstruační plavky, hodně mě to zaujalo tak sdílejte prosím zkušenosti, díky moc :)

Inuš 31.10.2022
Sedí ty velikosti dobře? Rozhodla jsem se je taky vyzkoušet, ale bojím se, abych dobře zvolila velik...

Bělení zubů doma 24 příspěvků

Poraďte nějaký osvědčený a šetrný způsob bělení zubů doma. Předem díky za všechny rady :-)

Klarina 24.10.2023
Koukněte na notino.cz tam mají obrovský výběr, já mám od nich bělící pastu swissdent a ta bělí perfe...

Prodloužené řasy6 příspěvků

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, nechala jsem si včera sundat řasy a to v jakém mám stavu ty sv...

Mnada 29.11.2022
Opravdu ho můžu doporučit, kdybych věděla že něco takovýho je dřív tak bych si nikdy řasy ani prodlu...

Mastná pleť7 příspěvků

Jakou kosmetiku máte vyzkoušenou na mastnou pleť? :)

anastaziaa 25.01.2024
Tak jsem zkusila tu kosmetiku Iuvenio a jsem z ní nadšená, úplně se mi pleť srovnala, přestala se mi...

Řídké vlasy15 příspěvků

Čauko holky, už nějakou dobu uvažuju o tom, že bych si nechala zahustit vlasy. Myslíte, že je to pro...

Hildegarda 18.01.2024
Já taky clip in využila. Vybrala jsem v tomhle eshopu https://www.clip-vlasy-levne.cz/82-clip-in-vla...

Stárnutí15 příspěvků

Ahojda chtěla bych něco na zmírnění projevů stárnutí. Vlasy chřadnou, nehty už taky nemám nejkvalitn...

milka77 25.01.2024
Taky jenom tak něco nesnesu, tak budu ráda když budete sdílet zkušenosti :-)

Kosmetika s cbd4 příspěvky

Ahoj narazila jsem na krémy canamana s obsahem cbd máte zkušenost s touto kosmetikou? Plní účel?

anastaziaa 25.01.2024
Zkus českou kosmetiku Iuvenio, mně dala pleť do pořádku a zbavila jsem se díky ní nejen vrásek, ale ...

Prodloužené vlasy6 příspěvků

Měla bych dotaz na vás, co máte prodloužené vlasy. Zajímalo by mě jestli jste spokojené a budu ráda,...

Míša 23.09.2022
Už je mám doma a příští týden jdu na nasazení, tak se hrozně těším :) https://www.clipinhair.cz/501-...

Inkontinenční kalhotky8 příspěvků

Jaké jsou vaše zkušenosti s inkontinenčními kalhotkami? Nejsou moc vidět pod oblečením? Nerada bych ...

Stela 03.05.2023
No já právě vložky moc nemusím, tak proto jsem se ptala na ty kalhotky, tak jsem si zkusila rovnou ...

Kosmetika DR.BELTER4 příspěvky

Zdravím, na internetu jsem narazila na přírodní kosmetiku DR.BELTER - nemáte někdo zkušenost?

Havlikova_M 16.08.2022
Já vše objednávám na stránkách https://www.belter.cz/

allegra DRINK2 příspěvky

Dobrý večer, nemáte někdo vyzkoušený doplňkem stravy allegra DRINK? Měl by fungovat na zlepšení nála...

Havlikova_M 21.08.2022
Mě funguje i proti stresu a samozřejmě spaní mám taky o 100% lepší. Od Woykoff jsem už zkoušela více...

Padání vlasů17 příspěvků

Nevíte jestli je teď období padání vlasů nebo tak strašně padají jenom mně? :( Co den si vyčešu fakt...

KlarkaV 25.11.2023
Vyzkoušej tohle https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-booster-podporujici-sprej-1-1/. Vmasirov...

Trvalé bělení zubů8 příspěvků

Čauky, je něco, co by mi zuby vybělilo trvale? Protože to opakované bělené zubů, jak ho někteří prak...

Terča 27.11.2022
Děkuju za odpověď, už jsem si objednala tu sadu tak se těším až to vyzkouším

Problematická pleť a vrásky16 příspěvků

Ahoj holky, je mi třicet a pořád mám problém s pupínky. Jenže už musím samozřejmě řešit i vrásky a n...

miška4 18.01.2024
Tak koukni na českou kosmetiku https://www.iuvenio.com/ já jsem nikdy neměla pleť hezčí jako co ji p...

Problematická pleť a vrásky10 příspěvků

Ahoj holky, je mi třicet a pořád mám problém s pupínky. Jenže už musím samozřejmě řešit i vrásky a n...

miška4 18.01.2024
Já používám kosmetiku https://www.iuvenio.com/ a nedám na ni dopustit, dala mi pleť do pořádku :) ob...

Aknózní pleť9 příspěvků

Ahoj holky, neporadily by jste mi některá co používat na aknózní pleť, aby mě pak pleť neštípala? Bu...

Sandriskaa 08.01.2024
Mně moc vyhovuje kosmetika https://www.iuvenio.com/ co ji používám tak mám pleť hezkou jako nikdy :)...

Čištění pleti13 příspěvků

Co používáte na čištění pleti navíc když jde o aknózní pleť?

Katka 08.01.2024
Taky mám problém s tím, že mi všechno pleť hodně vysuší a pak mě celá svírá dokud se nenamažu, přijd...

Menstruační kalíšek3 příspěvky

Zdravím, dáte mi tip na dobrý menstruační kalíšek? Četla jsem, že je to skvělá věc a člověk ušetří z...

Nikča 31.10.2022
Jsou ty kalíšky opravdu spolehlivé?

Vrásky31 příspěvků

Jakým způsobem si udržujete pleť? Dá se s vráskami bojovat i bez botoxu?

Naďka 29.03.2023
Nedej se a zabojuj. Tento krém je naprostá bomba a po chvíli mazání rozdíly rozhodně poznáš. https:/...

Suchá pokožka hlavy10 příspěvků

Nevíte co by mi mohlo pomoct v případě, že se mi neustále dělají lupy? Z čeho to může být? Co dělám ...

Monika 04.04.2023
Zkus Repolar Abicare šampon, dlouho jsem hledala něco na suchou pokožku hlavy a tento šampon mi opra...

Jak na vrásky a suchou pokožku?16 příspěvků

Zdravím, poradíte - bude mi 40 let a vrásky jsou trochu víc viditelnější - jak proti nim a suché kůž...

Dianadia 20.02.2023
Vůbec nemusíš být, jsou tam úžasní, uvidíš že hned jak tam příjdeš z tebe ta nervozita spadne ;)

Kosmetika na vrásky, co fakt funguje10 příspěvků

Dobrý večer, poradíte - je nějaká kosmetika za rozumné peníze, která je fakt účinná na vrásky?

Katrin J. 19.01.2023
Já používám na vrásky sérum od Revolution Skincare, musím říct, že fakt zabírá...koukněte na notino....

Kosmetika a séra pro zralou pleť17 příspěvků

Dobrý den, jaké krémy a séra používáte na zralou pleť, která už má vrásky? Jaká značka se Vám osvědč...

Dianadia 16.01.2023
Viděla jsem velký rozdíl už po třech týdnech, dokonce garantují vrácení peněz když nebudeš spokojená...

Přírodní šampony12 příspěvků

Jaké značky mají přírodní přípravky na vlasy?

Alča 30.03.2024
Objednala jsem ho, nechala jsem si vlasy prostříhat a mám je teď jako wow :D Nechápu proč jsem to ne...

Mastná pórovitá pleť4 příspěvky

Jakou kosmetiku by jste mi prosím doporučily na mastnější a pórovitou pleť?

Alice 29.11.2022
Hmm no tak jsem si to taky objednala tak se nemůžu dočkat až zkusím, doufám že mi teda taky sedne pr...

Menstruační kalíšek4 příspěvky

Zdravím, poradíte - jaký menstruační kalíšek vyzkoušet? Používáte ho a jak jste spokojené?

Nikča 31.10.2022
Podle čeho vybíráte správnou velikost? Taky bych ho chtěla vyzkoušet, ale tápu v tom jak trefit veli...

Dobrý peeling0 příspěvků

Zdravím, jaký peeling na pleť se Vám osvědčil, dáte mi doporučení?

Astrid Bioretinol4 příspěvky

Zdravím, holky poradíte - dneska jsem se dívala v drogerce na kosmetiku Astrid a jejich novou řadu s...

Maslinka 16.11.2022
Holy, tady mají tuto řadu zrovna v akci https://www.tetadrogerie.cz/eshop/vysledky-vyhledavani?searc...

Změny nálad a premenstruační syndrom4 příspěvky

Dobrý večer, holky - kdo trpíte na nálady před menstruací a při ní, nezkoušely jste doplněk PMS Harm...

Denisa5 23.11.2022
Ano, tady máte na doplněk odkaz https://www.herbanicum.cz/pms-harmony/

Sada na vousy Proraso0 příspěvků

Ahoj, blíží se Vánoce a já přemýšlím nad dárkem pro přítele…neznáte někdo tuto sadu na vousy: https:...

Pleťový krém6 příspěvků

Zdravím, chtěla jsem se zeptat na nějaký dobrý pleťový krém, který se hezky vstřebá, mám ji teď hodn...

Aneta 02.12.2022
Mně se krémy moc neosvědčily, tak jsem se rozhodla zkusit o pleť pečovat zevnitř a užívám vitamíny o...

Vlasová kosmetika4 příspěvky

Poradíte mi nějakou dobrou vlasovou kosmetiku pro mastné vlasy?

Lilianne 08.04.2024
Ahoj, používám Green tea od Arsova, to mi sedí nejvíc. Hezky vyčistí vlasy i pokožku a krásně voní.

Řasy7 příspěvků

Ahoj holky, chci se zeptat jestli jste vyzkoušely sérum na řasy? Uvažuju, že bych to zkusila, ale dí...

Mia 24.01.2023
Už ho používám a mám pocit že už teď mám řasy delší tak se těším až ho dopoužívám :-))

Životnost umělých vlasů1 příspěvek

Prosím vás, jak dlouho mi vydrží umělé vlasy než se pak musí koupit nová sada?

Karolína 13.12.2022
Přijde na to, jakou kvalitu si koupíš :) rozhodně ti vydrží dýl ty pravé evropské vlasy než ty umělé...

Pleťové sérum6 příspěvků

Jaké pleťové sérum mi můžete doporučit. Hledám spíše nějaké vyživující...mám teď hodně unavenou pleť...

Markéta 03.01.2023
Mám ho baby taky a paráda! Jako že po ani ne dvou měsících užívání uvidím výsledky to jsem nečekala ...

Zlepšení pleti11 příspěvků

Co všechno má vliv na zlepšení pleti? V poslední době se mi o dost stav pleti zhoršil a potřebovala ...

Hanka 02.04.2023
Přesně jak píšeš. Já teď momentálně zkouším vitamíny od Denatury, které mají vliv jak na pleť, tak i...

Padání vlasů10 příspěvků

Co vám pomohlo v období, kdy vám hodně padaly vlasy?

Markéta 19.03.2024
Padání vlasů a jejich špatný vzhled mě přiměl k hledání pomoci nejdřív babskými radami pak na intern...

Parfém5 příspěvků

Zdravím, ráda bych si pořídila nový parfém, už dlouhodobě používám Versace Bright Light a říkám si, ...

Sandriskaa 19.10.2023
Souhlasím, ten vzorek je super věc. Takto nemusím mít obavy, že se netrefím a budu mít doma lahvičku...

Lámavé nehty8 příspěvků

Našla bych tady někoho se stejným problém? Hrozně se mi lámou nehty, přemýšlela jsem, že bych si nec...

Daniela 02.07.2023
Jeeee, na notinu jsem to tomto kolagenu taky pokukovala :) Vypadá skvěle, slibuje účinky. Je to opra...

Mastné vlasy a lupy13 příspěvků

Prosím vás, jak je možné, že se mi mastí vlasy, poměrně dost a do toho mám lupy? Měla jsem za to, že...

Věrka 02.07.2023
Já jsem si tam nedávno koupila tuto vůni https://www.notino.cz/yves-saint-laurent/libre-libre-parfem...

whatsapp@ +27 63 409 6205 psychic bring back lost lover spells ex in Etobicoke Scarborough Vaughan Markham Mississauga Brampton0 příspěvků

Upon completion of the spell work, which requires several extensive ritual sessions, a talisman is p...

Řasenka6 příspěvků

Holky, doporučíte mi nějakou dobrou řasenku, která krásně natočí řasy, díky.

Karolína 02.04.2023
Tak konkrétně to co mám Denatura, tak to je úplně o něčem jiném. Hlavně u nich je možnost sérum "rek...

Hezká pleť12 příspěvků

Co děláte proto, aby jste měly hezkou pleť? :) Stačí vnější nebo je potřešba i vnitřní péče?

Tana 18.03.2024
Doporučuju kosmetiku Iuvenio, mám celou péči od nich, od čistění pleti po séra, super je, že je to k...

Krém proti striím0 příspěvků

Zdravím, chtěla bych se zeptat, trápí tady někoho z vás strie, jaké krémy vám na ně pomohly. Děkuji ...

ZBOHATNĚTE S PRÁZDNOU ATM KARTOU, Whatsapp: +180339217350 příspěvků

ZBOHATNĚTE S PRÁZDNOU ATM KARTOU, Whatsapp: +18033921735 Chci svědčit o prázdných bankomatových k...

Maska/peeling na obličej0 příspěvků

Ahoj holky, poradíte mi nějakou dobrou pleťovou masku, případně peeling na pleť. Děkuji.

+256704813095 ,MOST POWERFUL PSYCHIC READER / LOST LOVE SPELLS CASTER IN BAHAMAS, NEW YORK, ANDORRA, AUSTRIA, BELGIUM, GERMANY, USA, UK.0 příspěvků

+256704813095 ,MOST POWERFUL PSYCHIC READER / LOST LOVE SPELLS CASTER IN BAHAMAS, NEW YORK, ANDORRA,...

Delší řasy4 příspěvky

Dobrý den, máte někdo zkušenost - chtěla bych na jaro a léto delší řasy a přemýšlím, jestli si je ne...

Dankovka 09.04.2023
Moc děkuji za komentáře a doporučení na sérum deNatura! Objednala jsem si rovnou i sérum na obočí, p...

vše okolo vlasů4 příspěvky

Ahoj já jsem si vlasy ještě nikdy nebarvila, protože mám svoji přírodní barvu hezkou a nechtěla jsem...

Lejlinka 26.03.2024
Doporučuju na pročištění od Arsova https://shop.tomasarsov.cz/back2basics-sada-architekt-maska/, pěk...

Přírodní barva na vlasy4 příspěvky

Ahojky ženy, chtěla bych vyzkoušet nějakou přírodní barvu na vlasy, z chemických mě strašně svědí hl...

marybla 26.04.2023
Děkuji Majko, mrknu se na to a případně dám vědět, kdybych vyzkoušela. :)

Hodně suchá pleť12 příspěvků

Zdravím, měla bych dotaz - je mi 45 let a mám hodně suchou pleť, nemáte někdo podobnou zkušenost. Má...

Alča 25.03.2024
Jedná se o českou inovativní kosmetiku. Tady případně, kdyby jste chtěla kouknout https://www.iuveni...

Šampon na vlasy10 příspěvků

Ahoj.. zajímá mě jaký používáte šampon na vlasy ?? :-)

Darla 20.12.2023
Tak můžete zkusit https://www.milujubio.cz/urtekram-sampon-rhassoul-500ml-bio. :) Mají i menší balen...

BUY BEST QUALITY FAKE AND REAL PASSPORT, ID CARD, Driver's License E-mail: freddywilliams802@gmail.com Whatsapp: +44 7881374756 0 příspěvků

BUY BEST QUALITY FAKE AND REAL PASSPORT, ID CARD, Driver's License E-mail: freddywilliams802@gma...

Kolagen tipy4 příspěvky

Ahoj, uvažuju o zařazení kolagenu, pročítala jsem různé diskuze, ale je toho moc… Jaký je rozdíl mez...

Jaruškaa1 01.12.2023
Já si kupuju živý kolagen Face a živý kolagen v kapslích Invita skin beauty od Nezestarni.cz. Je to ...

Kadeřnictví Praha - barvení vlasů1 příspěvek

Prosím o tipy na kadeřnický salon v Praze, který je specializovaný na barvení vlasů. Máte nějaké dop...

Karla 17.06.2023
Ahoj! Doporučuji salon Tomas Arsov na Praze 1. https://tomasarsov.cz/?gclid=CjwKCAjwkLCkBhA9EiwAka9...

Dárek pro manžela2 příspěvky

Máte někdo tip na unisex parfém? Hledám vůni, kterou si můžeme užívat jak já, tak můj partner.

Ivis 17.11.2023
Fakt někdo chce vonět neutrálně, aby to šlo pro oba?

Sérum na podporu růstu řas 2 příspěvky

Dobrý den, poradíte dobré sérum na řasy, po kterém by mi řasy zhoustly a byly delší? S jakou značkou...

Havlikova_M 25.06.2023
Taky jsem se na toto sérum hned dívala a určitě ho taky objednám :) Má dobré recenze a hlavně si od ...

S jakým BB creamem jste spokojené?7 příspěvků

Ahoj, v poslední době jsem slyšela hodně chvály na BB creamy. Moc se nemaluju, navíc v těhle vedrech...

diana27 26.07.2023
Nevím přesně, možná, že když je to nudista bude takový lehčí? :D Každopádně co by ti možná mohlo vad...

Co na poničené barvené vlasy5 příspěvků

Ahoj, holky nedávno jsem si začala barvit vlasy ale asi neskutečné trpí, jsou zničené, lámou se a vů...

Vendy 19.09.2023
Ano ten mohu také doporučit, sama ho užívám už cca 9 měsíců. Je potřeba brát ho dlouhodoběji, samozř...

Zkušenosti s Ayurvédskou kosmetikou4 příspěvky

Ahoj všem, zajímá mě váš názor na ayurvédskou kosmetiku. Slyšela jsem o tom na youtube, ale nemůžu d...

Ivis 17.11.2023
Přijde mi, že ayurveda je poslední dobou strašný hit, slyším jak o kuchyni, kosmetice no skoro ze vš...

Celulitida a oteklé nohy3 příspěvky

Ahoj holky, prosím o pomoc. Mám celulitidu nejvíc na nohách. Vím, ze je to přirozený, ale já už mám ...

Diana27 30.08.2023
Děkuji holky moc za tipy. Ten olej jsem objednala a tesim se až přijde. Lymfatickou masaz děla známa...

Lehký, svěží parfém4 příspěvky

Ahoj, hledám už dlouho nějaký nevtíravý, svěží parfém, co dlouho vydrží. Jednou jsem měla z drogerky...

KlaraV 25.11.2023
Tak jsem poridila a jsem nadšená. Všem voní, hlavně doma příteli :) Děkuji

Extrém zničené vlasy4 příspěvky

Ahoj, jdu si pro radu. Co vám pomohlo na suchý, krepatý, polámaný vlasy prosím. Barviva jsem se sama...

Alča 31.03.2024
Rozhodně nějaký čas nebarvit, zastřihnout, zajít do salonu a probrat to přímo s odborníkem a pak jít...

Kolagen5 příspěvků

Dobrý den, poradíte jaký kolagen vyzkoušet? Letos mi bude 30 let a přemýšlím, že je potřeba trochu v...

Klarína 12.11.2023
ASi taky vyzkouším, slyším o této značce prvně :-)

Barvení z tmavé na blond3 příspěvky

Mám v plánu se barvit z tmavé na blond. Máte nějaký tipy jak se vyvarovat slámě na hlavě nebo žluté ...

Klarína 12.11.2023
Tak do toho kroku bych sama doma nešla, je to velký zásah do vlasu a struktury a přeci jen v salonu ...

Mastná pleť a akne7 příspěvků

Ahoj, je mi 25 a podle cyklu se mi mění pleť. Jeden den ji mám hladkou bez pupinku, pak je to šílený...

Emka 27.01.2024
Tak moc díky, už ji používám a moc mi vyhovuje, už teď vidím jak se mi pleť lepší :)

Fialový šampon2 příspěvky

Ahoj holky, jaký pouzivate fialový šampon? Já jsem si koupila z drogerie, ale přijde mi, že mi to mo...

Klarína 12.11.2023
Asi záleží i jaký v té drogerce berete, u nás jich mívají docela dost.

Akné v 35 letech8 příspěvků

Zdravím, poradíte mi - letos mi bylo 35 let a bohužel už nějakou dobu mě trápí akné. Zkoušela jsem s...

Dáša 27.01.2024
Taky ji používám, skvělý je na mou pleť hlavně krém Retouch a čistící gel Urban.

Žehlička na vlasy3 příspěvky

Nějaká zkušenost s žehličkou od Freylish? Zatím jsem nenašla moc recenzí. Jak se s ní dělají vlny? D...

Verča 29.02.2024
Ta žehlička mě láká, rozbila se mi stará a potřebuju nějakou lepší, ta moje neměla ani čudlík na nas...

Prodloužení vlasů svépomocí doma9 příspěvků

Zdravím, máte někdo zkušenost s prodloužením vlasů? Je nějaké prodloužení, které bych třeba zvládla ...

Soňa 03.04.2024
Určitě zvládnete, já nosím příčesky denně už pár let. Někdy mám chuť na kratší vlasy, tak si je nech...

Compre passaporte falso (Telegrama: +12156109982), carteira de motorista, VISTOS, GREEN CARD, DIPLOMAS0 příspěvků

Compre passaporte falso (Telegrama: +12156109982), carteira de motorista, VISTOS, GREEN CARD, DIPLOM...

Zničené vlasy barvením6 příspěvků

Dobrý večer, holky poraďte - barvím si vlasy už fakt spoustu let a teď jsem dospěla do fáze, kdy mám...

Laura 28.02.2024
Koupila jsem si celou sadu https://shop.tomasarsov.cz/kompletni-sada-bonfire-pro-vase-vlasy/ takže t...

Hack Credit Cards and Banks Using Spamming Tools0 příspěvků

Buy Spamming Tools @cpanelmaster bulk SMS sender, inbox SMTP, cPanel, WHM, Scam Page, Leads Phone Nu...

Parfémy2 příspěvky

Ahoj, máte tip na nějaký luxusní, jemnější, klidně květinový parfém? V cenové relaci do cca 3000,- K...

Elisabeth. 23.03.2024
Naprosto souhlasím :-) ráda odsud nakupuji, je tu velký výběr a skvělé ceny a rychlé doručení

Domácí bělení zoubků4 příspěvky

Ahojky, bělíte si někdo doma zuby? Má to cenu a vybělí je to vůbec? Nepotřebuji nic drastického, ale...

SimonaBart8 25.03.2024
Měla jsem a je to super, překvapilo mile. Plánuju zase, piju hodně kávy, takže musím věnovat větší p...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

Vlasy k prodloužení1 příspěvek

Ahoj, zesvětlila jsem si vlasy a dost dostaly zabrat.. měla jsem tmavě hnědé a šla jsem na špinavou ...

Soňa 01.04.2024
Podívejte se na tyto, mám je víc jak rok, obarvila jsem, žehlím, kulmuju, pořád jako nové. https://w...

Vířivá vana0 příspěvků

Chtěla bych do nové koupelny vanu s vířivým systémem, nejen kvůli odpočinku, ale četla jsem, že to d...

WWW.KINGTRUST.TO SELL CLONED CARDS ATM - Cvv Dumps Shop , CASHAPP Paypal Shop, CASHAPP TRANSFER ,PAYONEE TRANFER PAYPAL TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Best Dumps TRACK 1&2 Cloning Cards atm Shop Buy CVV2 Online - Buy Dumps With Pin go...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat