Diskuse na téma BB nebo CC

Ahojte dámy, můžete mi prosím některá říct, jaká je rozdíl mezi krémy BB a CC? Přes zimu používám makeup, ale na jaro a léto je moc těžký, tak bych některý ze zmiňovaných krémů vyzkoušela. Jaká značka je pro vás fajnová?

Nika 19.02.2019

Jaký je prosím rozdíl mezi CC a BB krémem ?

Natka Nika 13.09.2019

Od té doby co se začal vyrábt BB krém, tak používám jenom ten. Ani upřímně nevím, že se děla CC krémy. Zatím značky hodně střídám a hodně mě teď nadchlo bbčko od ziaji. Hodně sleduju novinky na notinu takže jsem vždycky v obraze co je zrovna nového.

Elen 12.01.2019

Já používám zatím BB krémy, protože mi přijde, že kryjí dostatečně. Největší výběr těch BB krémů mají myslím na notinu

Simča Elen 22.01.2019

Jaký používáš ? Taky bych chtěla nějaký vyzkoušet, protože make up nenosím, ale chtěla bych přece jenom něčím sjednotit pleť když někam vyrazím.

Erika Simča 23.01.2019

Mám hrozně dobrou zkušenost tady s touto značkou jestli ji znáš www.notino.cz/bobbi-brown/bb-cream-rozjasnujici-bb-krem-spf-35

Laugher 24.01.2017

CC krém se více zaměřuje na korekci nedokonalostí pleti a zatímco BB se hodí pro mladé dívky a ženy, které neřeší drobné chybičky na kráse

jana 23.01.2017

Ahoj mate nekdo prosim zkusenosti i s nejakym samoopalovakem? Diky

Nikola 16.11.2015

BB krémy používám dokonce více než makeup. Vichy moc nemusím, ale přes parfums taky jednou za čas nakupuju.

Koko Nikola 06.12.2015

Mě se zase podařilo na parfumsu sehnat dobrý BB krém od orfilame myslím. Za dobrou cenu právě.

Kristy Koko 12.12.2015

Ten měla sestra a byla s ním spokojená.

Mně tedy vyhovuje více BB krém oproti CC krému. Ale záleží taky na konkrétním výrobku… Vyzkoušela jsem jich už hodně a všechny byly docela tmavé, až nakonec od Vichy,k de mají spoustu odstínů na výběr. A za kvalitu si ráda připlatím, i když například přes parfums.cz jsou levnější proti lekárnám. :)

buenos 11.04.2015

Ahojky já vždycky používala cc od max factor, teďkom jsem vyzkoušela CC od Dr. Dennis Gross Skincare a největší spokojenost tedy, skvěle hydratuje, kryje a sjednocuje odstín pleti.

olga.polka 10.04.2015

ahojky ja taky pouzivam bb cream od garnieru-je to spise na rozjasneni pleti. cc cream je na pigentove skrny aby se plet dobarvila do stejne barvy. tak mi to bylo vysvetleno v drogerii. :) tak snad jsem aspon trochu pomohla

adrianna 23.03.2015

Já také přesně nedokážu popsat, jaký je v tom rozdíl. Měla jsem ale oba, a víc mi vyhovuje CC krém

tamca adrianna 23.03.2015

A od jaké značky používáš?

olga.polka 17.03.2015

dobrý den, cc krem ani nevim ze uz exisuje a rada se taky priucim jaky je mezi nimi rozdil :D jinak bb cream jsem si pouzila hlavne protoze ja makeup vubec nepouzivam a kdyztak rozhodne nechci aby to vypadalo neprirozene. je fakt skvely mam od garnieru http://www.sleky.cz/garnier-bb-skin-perfector-svetly-50ml-1 , ale myslim ze vcelku se vsechny lisi jen cenou a jinak je to to same. krasne kryje nedokonalosti a je to fakt spise jako krem. nemuzu si ho vynachvalit <3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat