Diskuse na téma Káva

03. 04. 2015 | Prosím o radu

Dobrý den, máte prosím nějaký oblíbený druh kávy? *4* já jsem narazila na jeden dobrý eshop, kde byly různé druhy mleté kávy (ze všech koutů světa), ale dívala jsem se, že ho zrušily. ;*( a teď sháním nějaký nový eshop, kde bych mohla kávu objednávat. Děkuji moc za jakoukoliv radu. Jsem bez kávy docela na dně :D

sandriskaa 01.11.2023

ahoj, momentálně mám tuto. https://www.coffeespot.cz/ta-nasa-nekysela--espresso-smes-250g/ Jinak na coffeespotu beru pravidelně a vždycky chutnalo. Objednávala jsem do práce mini balíčky na zkoušku. Výborná byla i oříšková.

Denisa 23.02.2022

Nevěděli by jste kde bych sehnala nějaké větší hrníčky na kávu ? :)

Marcela 02.11.2021

Mám ti říct, že nejlepší káva je tady tahle https://www.johnnycoffee.cz/palermo

Eva 30.10.2021

Tak to budu ráda.Chci si koupit vážně nějakou super lahodnou kávu a né žádnou sračku.Už jsem to musela takhle napsat.

Marcela 25.10.2021

Já se v kávě vůbec nevyznám.Zkusím se zeptat svojí nejlepší kamarádky.Ona kávu hrozně miluje a vyzná se v ní.

Eva 22.10.2021

Ahoj můžete mi někdo doporučit nějakou lahodnou zrnkovou kávu?Dostala jsem nový kávovar a nevím co si koupit za kávu.

Eliška 21.05.2021

Doporučuju spíš ten jejich degustační balíček jestli chceš vyzkoušet víc druhů a vybrat si která ti nejvíc sedne https://www.uprazeno.cz/degustacni-balicek-kav-kolem-sveta-P/

Lenka 10.05.2021

Nevím jakou kávu máš přesně ráda, ale velký výběr káv nabízí na eshopu upraženo.cz :) tak se zkus kouknout.

ElaKrej 26.11.2018

Kávu bud Nescafe nebo Tchibo :)

Laugher 28.02.2017

My máme rádi Nescafé

olga.polka 20.04.2015

dobrý den, tak ja asi zatim pujdu taky do te Libre caffe a pak uvidim podle tehle jak bude chutnat :) musim to kostnout vsechno :) jeste jednou diky moc ;)

dobrý den, to mate pravdu je to skoro jako droga :D nemate vubec zac jsem rada ze jsem vam mohla pomoct :) ano objednavala jsem si od tam dva druhy: Libre Caffe a Cuba Turquino Lavado a obe moc moc dobre :) chutove velice aromaticke , tak jak to mam rada :) dalsi ma v planu taky vyzkouset

olga.polka 13.04.2015

dobrý den, ja prave bez avy nepreziju den :D je to moje droga, je to teda hrozny skoro az zlozvyk ale bez kavy mi nejde myslet vubec... dekuji moc za odkaz divala jsem se na ty stranky a jsou fakt super!!! neco presne takoveho jsem hledala. objednavala jste si uz tedy odtam nejake kafe? jake vam chutnalo nejvice?

dobrý den, ja jsem velka milovnice kavy ! :) mleta kava mi chutna asi vetsinou podle druhu kavy a odkud pochazi no. :) vetsinou kdyz takhle objednavam z internetu nejakou kavu atak nedam dopustim na gurucaffe.cz :) uplne vas chapu ja bez kavy nedam ani ranu :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat