Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zkušenost s obchodem

Niccolleta 15. 04. 2015

Dobrý den všem, mám hodně ráda luxusní doplňky na sebe a tak celkově i do interiéru. Myslím si že investovat trochu víc peněz do něčeho pěkného, exkluzivního se vyplatí, nedávno jsem objevila tento náhrdelník a velice se mi zalíbil http://www.dioart.cz/sperky-a-moda/nahrdelniky/nahrdelnik-a-heunis-gotham-city-gc-1-10.html. Co si o tom myslíte ? Já si myslím že k šatům je dokonalý. Nemáte někdo zkušenost s tímto obchodem ? Děkuji vám všem za odpověď.

Neregistrovaná/ý - Lenka

20. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 17. 1. 2017
To zní dobře,a na jakou dobu maximálně ty půjčky poskytují?

Půjčit se u nich dá až na 35 dní

Neregistrovaná/ý - Monika

19. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Dan | 17. 1. 2017
Podívej se na firmu interiery4U, udělají ti počítačovou vizualizaci, můžeš se zastavit u nich na pobočce Poděbradská 777/9A, Praha 9

Tu firmu také doporučuji, já od nich mám udělaný obývací pokoj a super

17. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 13. 1. 2017
Dokládala jsem akorád kopii občanky, jinak půjčka probíhala tak že jsem se nejdřív ze všeho zaregistrovala na www.vataonline.cz, potom jsem zaplatila registrační korunu. Pak sem si mohla poslat žádost o půjčku,reagovali na to opravdu rychle a vyřízená půjčka byla coby dup

To zní dobře,a na jakou dobu maximálně ty půjčky poskytují?

Neregistrovaná/ý - Dan

17. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Marika | 16. 1. 2017
Ahoj holky, kdo vám dělal kuchyni? přemýšlím o tom už nějaký rok, a scháním někoho kdo by mi udělala předběžnou vizualizaci té kuchyně, dřív než dám pryč tu starou

Podívej se na firmu interiery4U, udělají ti počítačovou vizualizaci, můžeš se zastavit u nich na pobočce Poděbradská 777/9A, Praha 9

Neregistrovaná/ý - Elka

17. 1. 2017

Odkud je nejlepší koupit vlasy k prodloužení,máte tip?

Neregistrovaná/ý - Marika

16. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 13. 1. 2017
Dokládala jsem akorád kopii občanky, jinak půjčka probíhala tak že jsem se nejdřív ze všeho zaregistrovala na www.vataonline.cz, potom jsem zaplatila registrační korunu. Pak sem si mohla poslat žádost o půjčku,reagovali na to opravdu rychle a vyřízená půjčka byla coby dup

Ahoj holky, kdo vám dělal kuchyni? přemýšlím o tom už nějaký rok, a scháním někoho kdo by mi udělala předběžnou vizualizaci té kuchyně, dřív než dám pryč tu starou

Neregistrovaná/ý - Lenka

13. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 11. 1. 2017
Jak to celé probíhalo? Půjčku jste vyřídila celou přes internet? A musela jste dokládat nějaké příjmy nebo něco?

11. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 7. 1. 2017
Ze všech krátkodobých půjček mě osobně připadá tahle nejlepší.Půjčovala jsem si tu s manželem jednou a zkušenost snimi máme bezvadnou.

Jak to celé probíhalo? Půjčku jste vyřídila celou přes internet? A musela jste dokládat nějaké příjmy nebo něco?

Neregistrovaná/ý - Verča

9. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Alice | 5. 1. 2017
Ahojky) Vyžívám se v kvalitní kosmetice a ráda bych zkusila jiný obchod než ty ve kterých doposud nakupuji,doporučí někdo obchod s kvalitní kosmetikou se kterým máte dobrou zkušenost?

Nevím co přesně hledáte ale já si kupuju kosmetiku normálně v internetové drogerii ageo a jsem spokojená

Neregistrovaná/ý - Lenka

7. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 21. 12. 2016
Zdravím všechny,chtěla bych se zeptat na vaši zkušenost s krátkodobými půjčkami. Šli by jste do takové půjčky? Já bych ted nutně půjčit potřebovala tak nad tím dost uvažuju, zatím jsem našla půjčku odtud a vypadá to docela dobře http://www.vataonline.cz/ Jestli si někdo půjčoval přímo tady budu ráda za vaše zkušenosti snimi, děkuji

Ze všech krátkodobých půjček mě osobně připadá tahle nejlepší.Půjčovala jsem si tu s manželem jednou a zkušenost snimi máme bezvadnou.

Laugher

6. 1. 2017

Já luxusní šperky vůbec nenosím. Na to moc nejsem. Mám ráda stříbro

Neregistrovaná/ý - Alice

5. 1. 2017

Ahojky) Vyžívám se v kvalitní kosmetice a ráda bych zkusila jiný obchod než ty ve kterých doposud nakupuji,doporučí někdo obchod s kvalitní kosmetikou se kterým máte dobrou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Venuše

1. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Patricie | 27. 12. 2016
Děkuji za odpověď, nakonec jsem si do obchodu také zašla osobně a skvěle mi tu poradili. Opravdu velice ochotný personál a bezva obchod!!!

Chodím do prodejny na Kladenské s kamarádkou,ona zakryje prodavačce výhled a já si něco hezkého,většinou luxusní brýle,strčím do kabelky.Máme tak už spoustu pěkných věcí a nic nás to nestálo.

Neregistrovaná/ý - Kim

30. 12. 2016

Mají v bikegallery i nějaké sportovní brýle?

Neregistrovaná/ý - Patricie

27. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 21. 12. 2016
Prodejna je v Praze na Kladenské, dodání nevím vyzvedávala jsem osobně na prodejně ale mají nějaké info na stránkách k tomu http://www.bikegallery.cz/obecne-informace/dodani-a-platby

Děkuji za odpověď, nakonec jsem si do obchodu také zašla osobně a skvěle mi tu poradili. Opravdu velice ochotný personál a bezva obchod!!!

Neregistrovaná/ý - Nela

21. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Patricie | 18. 12. 2016
Jak dlouhé tu je dodání a kde je prodejna?

Prodejna je v Praze na Kladenské, dodání nevím vyzvedávala jsem osobně na prodejně ale mají nějaké info na stránkách k tomu http://www.bikegallery.cz/obecne-informace/dodani-a-platby

21. 12. 2016

Zdravím všechny,chtěla bych se zeptat na vaši zkušenost s krátkodobými půjčkami. Šli by jste do takové půjčky? Já bych ted nutně půjčit potřebovala tak nad tím dost uvažuju, zatím jsem našla půjčku odtud a vypadá to docela dobře http://www.vataonline.cz/ Jestli si někdo půjčoval přímo tady budu ráda za vaše zkušenosti snimi, děkuji

Neregistrovaná/ý - Marie

20. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Strejčková | 18. 12. 2016
Jak dlouhá je doba dodání na ageo? Potřebovala bych zítra doobjednat nějakou kosmetiku k Vánocům

Tak to šup a rychlo objednat, před svátky je všude spousta práce,ale jinak mě chodí objednávka z ageo do dvou pracovních dnů od objednání tak držím palce! :)

18. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 15. 12. 2016
Koupila jsem tu letos pár dárků pro manžela a obchod pro mě úplně perfektní.Ochotný personál a kvalitní zboží, moc spokojená jsem

18. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 15. 12. 2016
Koupila jsem tu letos pár dárků pro manžela a obchod pro mě úplně perfektní.Ochotný personál a kvalitní zboží, moc spokojená jsem

TESTOVÁNÍ: Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to

Telecí játra s cibulí

Telecí játra s cibulí

9 hlasů
30min 426 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to

TESTOVÁNÍ: Trápí vás pupínky i v dospělosti? Ví...

Rostliny pro začátečníky? Tyhle nezničíte

Rostliny pro začátečníky? Tyhle nezničíte

Chřipka či nachlazení: Jak chránit sebe i své děti?

Chřipka či nachlazení: Jak chránit sebe i své d...

Nicole Kidman před dětmi skrývá sexuální život, aby zůstaly co nejdéle nevinné

Nicole Kidman před dětmi skrývá sexuální život,...

Elektronické cigarety mají zhoubný vliv na mužskou plodnost

Elektronické cigarety mají zhoubný vliv na mužs...

4 důvody, proč neseknout s dietou, i když občas mlsáte

4 důvody, proč neseknout s dietou, i když občas...

Tip na oběd

Těstoviny linguine s línem

22 hlasů
30min 753kJ 145 Kč

Těstoviny se v Itálii jedí obvykle jako předkrm. Ital ...

Pečené vepřové koleno

16 hlasů
2h a 20min 1108kJ 155 Kč

Recept na pečené vepřové koleno s pivem.

Poradny

Může žena čerpat RP, jehož výši zvolí otec dítěte?

Dobrý den,začnu od konce Vašeho dotazu: při dodržení podmínky, že dítě navštěvuje mateřskou školu... Více

Z jakých příjmů a za jaké období se počítá podpora z ÚP

Dobrý den,pro nárok na podporu v nezaměstnanosti je zapotřebí získat během posledních dvou let př... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více