Diskuse na téma Zkušenost s obchodem

15. 04. 2015 | Móda

Dobrý den všem, mám hodně ráda luxusní doplňky na sebe a tak celkově i do interiéru. Myslím si že investovat trochu víc peněz do něčeho pěkného, exkluzivního se vyplatí, nedávno jsem objevila tento náhrdelník a velice se mi zalíbil http://www.dioart.cz/sperky-a-moda/nahrdelniky/nahrdelnik-a-heunis-gotham-city-gc-1-10.html. Co si o tom myslíte ? Já si myslím že k šatům je dokonalý. Nemáte někdo zkušenost s tímto obchodem ? Děkuji vám všem za odpověď.

miška4 29.01.2023

Já nejradši zajdu do nějakýho nákupního centra, kdo jste z Prahy a okolí tak doporučuju https://www.galerieharfa.cz ve Vysočanech, tam to mám nejradši.

Sabina K. miška4 30.01.2023

Tam je to moc fajn chodíme tam moc rádi i s dětma protože tam mají parádní dinopark a moc hezký dětský koutek :-)

miška4 miška4 31.01.2023

Tam to známe, mají to opravdu parádně udělaný :)

Alizee miška4 27.12.2023

Taky to tam mám ráda, mají tam moje oblíbené Mango a dcera zase nejradši chodí do Croppu :)

Jolka 26.06.2022

Neznám takto originálně zpracovanou fotografii. Určitě se hodí do každého interiéru.

Zorka 24.06.2022

Líbí se mi, že skleněná deska Onglazz se hodí do každého interiéru a že si desku můžu navrhout podle sebe.

Olgagáta 21.06.2022

Zkuste se podívat na www.onglazz.cz. Je to opravdu tip na originální doplněk nebo dekoraci.

Zorka 18.06.2022

Mám ráda hezké a originální doplňky do bytu. Doporučíte e shop?

Tana 29.05.2022

Já mám moc ráda https://www.zoot.cz/ mají moc hezký věci

Leuš 28.05.2022

Narazila jsem na internetový second hand. To docela koukám, že oblečení z druhé ruky se prodává i přes internet :)

Kika 23.02.2022

Holky, kolik máte kalhotek na den? Jak se o ně starat, aby vydržely a byly opravdu odolné?

Karla 18.12.2021

Ahojky :) Holky, máte některá zkušenosti s touto stránkou maluna.cz? Prodávají i menstruační kalhotky. Jak se vám od nich osvědčily?

Ema Karla 21.12.2021

Ahoj, mám od nich kalíšek https://www.maluna.cz/stredni-velikosti/me-luna-m-sport-basic/. A ten je super. Vyhovuje mi. Kalhotky používám sem tam, máme je od nich taky :) Záleží, co by ti vyhovovalo :)

Ella Karla 31.12.2021

MS kalhotky jsou super. Já osobně je teda při MS preferuju. Je to pohodlné, diskrétní. Jinak maluna super, doporučuju.

Rachel Karla 03.01.2022

Je, holky... Díky moc za info. Mám ale dotaz... Jak kalhotky vybrat, aby byly spolehlivé? Podle čeho, na co se zaměřit?

Johhy Karla 30.01.2022

Ahoj :) Když se podíváš na maluna na ten produkt, který chceš, je tam vše krásně vysvětleno :) Jinak já osobně beru o číslo menší, krásně mi pak sedí a ochrana mi příjde zesílená. Jinak jsou pak typy podle síly MS :)

Denisa 05.08.2021

Co nějaké eshopy, kde mají víc známých značek jako je TH, CK, Melissa apod ? :(

Adéla Denisa 12.08.2021

Different má hrozně velký výběr značek, tak se podívej :) Ck a tommyho mají určitě, objednávám si od nich oblečení :)

Denisa Denisa 02.09.2021

Tak to je super, přesně něco takového jsem hledala ! :)

Kája 20.05.2021

Jaké zkušenosti máte prosím s obchodem fashion avenue ? Jde mi hlavně o ty značkové kousky. Nemusím mít strach že by nešlo o originály ?

Jitka Kája 16.06.2021

Mám toho tady z toho eshopu hodně a všechno to jsou originální kousky.

Kája Kája 21.06.2021

Tak to jsem ráda, chci si koupit nová trička tak abych měla jistotu, hrozně se mi líbí ty s těma logama značky https://www.fashionavenue.cz/damska-tricka-2/karl-lagerfeld-damske-tricko-modre/

Jitka Kája 23.06.2021

Já mám z fashion avenue brýle. Mají úplně jiný styl než jsem viděla v obchodech, tak mi to nedalo a objednala jsem si je a sedly mi perfektně.

Michaela 13.04.2018

jedná paní mi doporučila eshop s oblečení dedoles.cz. Dívala jsem se tam a musím říct,že mají opravdu moc pěkné kousky.Objednávaly jste tam i něco pro vaše dětičky?

Pavel Praha 20.03.2018

dcera bude mít narozeniny a má zálibu v ružové army barvě. kdo mi poradí, kde koupit takový vak, batužek?

Leontyna 05.03.2018

zahradníci a kutili POZOR! Jaro je to co by hned a já se rozhodla, že chci skleník. Kde ho koupit a podle čeho ho vybírat?

Nathanela Leontyna 10.03.2018

sekačku máme, ale podle čeho jsme ji vybírali už nevím. Máme klasickou z eshopu.Zkus se podívát na zeleneudoli.cz. par sekaček tam mají

Zuzanka 04.03.2018

Máte zkušenost s krémem Zitenax?

Laura Zuzanka 05.03.2018

minilý týden jsem ho dostala v lékarně jako vzorek a hned v ten den jsem synovi namazala zadeček, měl ho malinko zarudlý a musím říct, že druhý den byl zadeček jako nový. Po zarudnutí ani zmínka. Takže zítra mám cestu do města a koupim si celé balení.

Petra Laura 20.03.2018

Ten zitenax je jen pro děti nebo pomůže i dospělým?

Chvostíková Petra 24.03.2018

Mám doma Zitenax sice pro mimčo ale vím že je jak pro děti tak pro dospělý. Jednou jsem ho i sama použila a taky mi moc pomohl

Petra Chvostíková 29.03.2018

No já bych ho právě potřebovala pro sebe, tak ho zkusím. A jak často tím natíráte za den?

Jana 18.02.2018

Ahoj holky dáte mi někdo tip na dobrý dámský parfém? Děkuji

Sára Jana 19.02.2018

Tak záleží jaké vůně máš ráda,ale koukni na notino určitě tam něco vybereš :-) Já miluji DKNY a nebo Armani Aqua di gioa

Darina 25.01.2018

zkoušeli jste lékaře, sexuologa, nebo potravinové doplňky?

Manáková 21.12.2017

I já vlastním a jsem spokojená s doplňkem flexiharpan :)

Monika Manáková 23.12.2017

Dobrý den, co to je ten flexiharpan za léky?

Ema 29.11.2017

Já bych se ráda zeptala na zkušenosti s nějakými doplnky na bolest kloubů, našla jsem flexiharpan na netu,ten má doma někdo?

Linda Ema 11.12.2017

Zdravíčko,já flexiharpan na klouby doma mám a co se mě týče tak jsem spokojená

Ema Linda 18.12.2017

Taky jsem ho už pořídila u nás v lékárně ;-)

Harnová 29.11.2017

Mám moc dobrou zkušenost s Hotstyle eshopem,můžu doporučit

Anďa Harnová 12.12.2017

Zdravíčko :) Jaké příčesky si tam kupujete?

Harnová Anďa 19.12.2017

Objednávám si clip in z Hotstyle. Přijde mi to šetrnější k vlasům než ostatní typy prodloužení

Anďa Harnová 22.12.2017

No mě se taky líbí clip in... nemám ráda stereotyp a u clip in je fajn že se dají nasazovat a sundávat podle potřeby no.. A vše ok, vydrží vám clipy? A z hotstyle jsou všechny z pravých lidských vlasů?

Harnová Anďa 09.01.2018

Já si v Hotstyle objednávám clip in z pravých lidských vlasů. Dávají k nim náhradní clip in sponky tak i díky tomu vydrží ještě dýl jinak s kvalitou jsem spokojená určitě

Leonka Harnová 13.01.2018

Jak vám tak dlouho zabere než si clip in nasadíte??

Harnová Leonka 18.01.2018

Mě to zabere tak max. deset minut víc ne není na tom nic složitýho :)

Alice Leonka 23.01.2018

Na internetu jsou různé návody jak na to http://www.hotstyle.cz/pripinani-clip-in-vlasu/

Leonka Alice 28.01.2018

No mě to takhle nic moc neřekne ale dívala sem se že hotstyle má v Brně salon tak si tam zkusím zajít a třeba mi poradí jak na to aby mi zabralo nasazování co nejmíň času :) Já se znám, kdybych to zkoušela jen podle návodu z netu tak to asi nikdy nenasadím :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat