Diskuse na téma Vintage styl svatebních šatů

07. 05. 2015 | Svatba

co na něj holky říkáte?

Mnada 17.04.2021

My měli celou svatbu v tomhle stylu :-) šaty jsem měla upravené po mamince a ženich měl dřevěný motýlek, kožené kšandy a já k tomu takové náušnice se dřevem. Vypadalo to všechno krásně :)

Katka Mnada 20.04.2021

To muselo být fakt krásný. Můžu se zeptat, kde jste sehnali ty kšandy a motýlka?

Mnada Mnada 22.04.2021

Vybírali jsme tady https://www.bewooden.cz/svatebni-sety/ mají přímo svatební sety :)

Katka Mnada 24.04.2021

Jéé no supr, to je krásný, konečně máme vybráno :-)

Mnada Mnada 25.04.2021

Tak to je fajn, žes vybrala, myslím, že budete spokojení, mají to fakt krásně udělaný :)

Laugher 08.02.2017

Úžasné

anna 25.11.2015

holky krasne satky jsou i coolboutique. je to super eshop a nektere satky opradu nadhera, ja bych si tam vybrala i svatebni, nemam rada takovy ten princeznovsky styl. davam prednost nejakym obycejnejsim prave a tam maji fakt krasne. <3

Neliska 24.09.2015

My jsme tam byli zkoušet i ženicha a docela dost mu sedly obleky Masterhand, mrkni na ně tady http://www.studioagnes.cz/panska-moda-panske-obleky

Tiff 22.09.2015

Holky, nevíte jak je ta tom Studio Agnes s pánskými obleky? Je to taky tak dobré jako v šatech?

Eiska 21.09.2015

Kamarádka měla spíše takové na styl Verona Gown a vypadala taky překrásně

AnkaPa Eiska 14.01.2016

Tenhle styl šatů je vážně krásný, taky by se mi to líbilo. Odkud šaty měla?

Neliska 20.08.2015

Pokud se podíváš tady http://www.studioagnes.cz/svatebni#svatebni na ty Eden Gown, tak ty jsem kontkrétně měla já. Cítila jsem se v nich opravdu pohodlně a hned bych si svatbu zopakovala, ale je pravda, že možná v trošku lepším počasí.

VerčaZ 18.08.2015

Já jsem nemyslela, že by to mohlo být zlé, ale přeci jen ty horka, to bylo něco :/ takže jste si svatbu užili jo? :) a šaty jste si kupovala nebo půjčovala? :)

Neliska 16.08.2015

V tom horku byla svatba náročná, ale zvládli jsme ji. Jsem teď v pátém měsíci. Myslím si, že vdávat se těhotná není až tak zlé.

Eiska 31.07.2015

Nevím, ve kterém měsíci teda jste, ale kamarádka měla nedávno svatbu a byla v 5 měsíci a hrozně ji to v šatech slušelo

VerčaZ 25.07.2015

ve kterém jsi byla měsíci jak ses vdávala? Nebo to máš teprve před sebou? Zrovna teď mít třeba svatbu v takovém vedru a ještě s břiškem, no děkuji pěkne :/

Neliska 23.07.2015

Mě zase ve studiu Agnes hrozně pomohli s výběrem těhotenských šatů. Už jsem byla zoufalá, jak jsem chodila od salonu k salonu a nemohla jsem nic najít. Až v Agnes měli více druhů, které mi opravdu sedly a dokonce jsem se v nich sama sobě libila.

Tereza 26.06.2015

Tak to jsi šťastná žena, já jsem v nich byla mooooc spokojená :P

Eiska 21.06.2015

já jsem se právě už byla kouknout v tom Agnes studiu a ty šatečky jsou moc zajímavé a docela mi sedly, jen teda teď budeme hledat ten nejlepší střih, ale ségra je z nich nadšená

VerčaZ 18.06.2015

Určitě to chce zkusit!! :) To je první krok, aspoň si uděláš prvotní obrázek :)

Eiska 26.05.2015

mně se to taky právě líbí, ale moc nemám představu, jak to na mě bude vypadat, to chce asi zkusit, co?

Tereza 21.05.2015

Já jsem je měla na svatbě, nebo spíše tento styl a vypadalo to opravdu krásně :P ale musíš být ten styl né každému padnou a já jsem naštěstí byla ta, které padly :P

VerčaZ 19.05.2015

Já jsem tento styl viděla tady www.studioagnes.cz/kuss-die-braut#kuss a musím říct, že pro mě rozhodně nebyly, ale pokud jsi ten typ, tak pak vypadají moc pěkně !! :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat