Diskuse na téma Kuchyňské nože-výběr

29. 06. 2015 | Prosím o radu

Dobrý den, zařizujeme si s přítelem teď novou kuchyň a nevím, jaké nože do ní koupit.S jakou značkou máte zkušenosti? A podle čeho se podle vás pozná opravdu kvalitní nůž? Díky moc!

Alizee 31.08.2023

Zaručená kvalita jsou nože Dellinger. Mám je už pár roků a jsem s nima maximálně spokojená.

lucasice 02.09.2019

Pokud můžu doporučit, tak za mě jedině www.zgastro.cz, mám od nich komplet vybavení celé kuchyně a jsem moc spokojená.

Laugher 28.02.2017

My máme nože od značky Zwilling J.A. Henckels

Jiří 31.08.2015

Jinak vámi vybrané nože už v nabídce zmíněné společnosti nejsou.

kalimero 29.06.2015

Dívala jsem se zatím jen na tyhle kuchyňské nože: http://www.svetnozu.cz/kuchynske-noze-a-doplnky/ Který z nich je podle vás nejlepší?:-O

Jiří kalimero 31.08.2015

Já za sebe můžu doporučit jedině nože Fiskars, nože jsem nakupoval jednotlivě, žádné sady. Vybral jsem si přesně ty nože, které vím, že budu používat. Výběr jsem ještě doplnil o keramické nože Orion a mou sadičku nožů si nemůžu vynachválit. Ovšem asi také záleží na tom, jak často se budou nože používat a zda je budete používat na to, na co jsou určené. Nezapomeňte také na ostřič, nejlépe od té samé značky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat