Diskuse na téma divadlo

14. 07. 2015 | Kultura koníčky

Ahoj, som v Prahe kratko a rada by som zasla do divadla. Poradite mi prosim nejake dobre predstavenie? Dakujem :)

Marika 30.11.2015

To je pěkný dárek, pokud má rád víno, tak bude za ni rád...

Klára 25.11.2015

já jsem ještě i babicce a dedovi prikoupila karafu na víno se sklenickami, myslím, ze se jim to bude líbit :-)

Marika 20.11.2015

Super, že někdo takové lidi podporuje, moc ráda se přidám a s manželem si uděláme pěkný večer po dlouhé době...co se koukám mají i pěkné dárečky na výběr...mrknu se a něco vyberu.

Klára 12.11.2015

já jsem se dověděla o stránce Srdcerváči a rozhodla jsem se koupit vstupenku, a podpořím tak lidi, kteří to opravdu potřebují :-) http://www.srdcervaci.cz/vip-do-divadla-v-rytirske

Tina 31.07.2015

Některá pražská divadla hrají i slovenská představení, teď v létě má Studio dva několik slovenských hostů, podívej se na jejich stránky. Docela se mi líbí Tajomné variácie s Marošem Kramárem nebo Perfect Days. Zajímalo by mě, jak ten příběh vypadá v divadle, znám ho jen z filmu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat