Diskuse na téma Clip in

26. 04. 2016 | Prosím o radu

Chtěla bych si pořídit clip iny. Odkud máte vy? A jste spokojené? :-)

Mája 17.07.2021

Je tu některá prosím vás z Brna a mohly by jste mi poradit, kde si necháváte prodlužovat vlasy ?

Gabča Mája 23.08.2021

Když se podíváš na ten odkaz co jsem tu nechávala na hotstyle, tak přímo oni v Brně prodlužují vlasy :)

Krista Mája 28.04.2023

Ahoj, já si klipy kupuju z e-shopu, takže mi je celkem jedno, kde mají shop :) Za mě je dokonalý shop clip-in-vlasy.eu. Mají parádní výběr, mají pásy, sety, culíky. Mají keratin i mikro ring. Takže si tam každý vybere.

Gabča 06.07.2021

Co mají kvalitní, tak jsou ty jejich clipy, které jsou se 100% lidských vlasů, už je mám nasazené a nejde poznat, že to nejsou moje vlasy https://www.hotstyle.cz/263-clip-in-rychlopasy-100-lidske-vlasy

Anežka 17.06.2021

Já jsem dostala doporučení jak skrz kvalitu, tak hlavně rychlost na eshop hotstyle. Objednávala jsem si jeden den balíček a druhý den už jsem ho měla doma, takže to byl fakt fofr.

ElaKrej 26.11.2018

moc to nedoporučuju, vždycky je to vidět :/

Laugher 11.03.2017

Clip in je specializovaný obchod pro ženy a dívky

Pája 02.10.2016

ahojda, já jsem objednávala z clip-in-vlasy.eu a jsou super

alia 20.09.2016

taky mám z těch opravdových, jsou sice dražší, ale stojí to za to, jsem s nimi maximálně spokojená :-)

Dianadia 14.09.2016

mám ty z opravdových vlasů, je to super protože je můžu kulmovat, žehlit a taky jsem si je dobravila :-)

Barti 31.08.2016

Holky a jaký máte? Máte ty z pravých vlasů? Je to lepší?

Dianadia 10.05.2016

to můžu potvrdit z www.clip-vlasy-levne.cz mám clip iny a jsou skvělý ;-)

anastaziaa 27.04.2016

Taky jsem se rozhodla si je koupit ale mám strach že si koupím nějaké nekvalitní tak sbírám info…zatím z toho co kde čtu vypadá, že nejvíc osvědčený je e-shop www.clip-vlasy-levne.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat