Diskuse na téma nedaří se...

19. 03. 2010 | Chceme dítě

My s manželem se o prcka snažíme zatím rok a půl... A občas to je celkem náročné na psychiku...

Pekarova 24.03.2024

Ja mam taky mrtvej spodek

diana27 10.11.2023

Taky tuhle kliniku teď navštěvujeme. Mimojiné jsem si teď na kontrole všimla, že tam přes listopad nabízí vyšetření zdarma pro ženy hormonální vyšetření štítné žlázy a pro muže spermiogram. Dívala jsem se, že to mají i na stránkách https://www.ivf-zlin.cz/26508n-vysetreni-zdarma-listopad-2023.

SimonaKrátka23 diana27 20.11.2023

To zní zajímavě, díky za info, zatím jsem na to nikde nenrazila, ale určitě se objednáme i s manželem :)

kikinkadob 20.10.2023

Ahoj, my měli s otěhotněním taky dlouho problém, nakonec na doporučení gynekoložky jsme se obrátili na IVF, udělali mi všemožné testy, potom odběr vajíček, manželovy spermií. Nakonec jsem podstoupila KET, hden první byl úpěšný a malý už je na cestě :) . Jinak, byli jsme ve Zlíně a doporučuji. Na jejich stránkách je hodně informací https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti

Lilianne kikinkadob 22.10.2023

Za nás taky tuhle kliniku doporučuji. Oceňuji hlavně empatický a profesionální přístup. Všichni tam byli moc milí, hned jsem měla lepší pocit a cítila se příjemněji.

Tichavka 19.10.2023

Ahoj, určitě se nikdo nevzdávejte a zkuste se obrátit na IVF klinku, zvlášť když je v dnešní době ta možnost :)

Bertička 16.10.2023

No ale ono hodně taky záleží na tom v jakém věkovém rozhraní jste. U žen, kterým je 35 let je už třeba rok snažení dost na to navštívit kliniku a případně si nechat udělat nějaké testy. Tři roky jak zde někdo uváděl mi připadnou už jako opravdu dlouhá doba. Nehledě na to že kolikrát se opravdu přijde na něco ať je to genetická chyba, pomalé spermie, endometrioza atd. Ono toho není málo co bohužel početí znemožňuje. :( My jsme se do rukou odborníků vložily asi po roce a půl a navštívily jsme kliniku Stellart. Ti nám vše vysvětlili, udělali nám všechny možné testy a vyšetření a nakonec jsme museli podstoupit IVF oplodnění. Vše ale dopadlo dobře již na první pokus. :)

Lucka Bertička 20.10.2023

Tak třeba o tom, že by se mělo jít už tak brzy jsem nevěděla. Nám to teda ani gynekoložka nedoporučovala, jen mě pořád říkala ať jsem v klidu a nestresuju a ať si zajde partner někam na sperimiogram. Nám se nedaří už asi dva roky, 35 let nám nebylo ještě ani jednomu, ale už mi to přijde divné.

Bertička Bertička 25.10.2023

A proběhly u Vás nějaké potraty? To je taky docela důležité, kdyby ano tak se může jednat o nějakou genetickou poruchu. Bylo by určitě dobré zastavit se někam na kompletní vyšetření jak Vás tak i partnera. Můžete jim mrknout na stránky https://www.stellart-clinic.cz/genetika-pgt/, mají tam opravdu spoustu věcí dobře popsaných. Nakonec nemusí být třeba chyba ani v jednom z Vás. Ale vyšetření bych určitě udělala, tak jako tak. Věřím že se se Vám vše zadaří. Držím pěsti. :)

Magda 11.09.2021

pokud se opravdu početím trápíš dlouho, tak je možná na čase si začít zjišťovat informace o reprodukční klinice :-)

Sabina 21.07.2021

Hlavně nevěšet hlavu :-) když to nepůjde přirozeně, tak pomužou odborníci :-) Nám to s přítelem taky nešlo a Díky klinice IVZ Zlín máme kouzelného chlapečka :-)

Andrea 22.04.2021

Ahojky, já s manželem se snažíme víc jak 3 roky. Nyní je na čase to řešit. Jsme objednaní na kliniku IVF ve Zlíně, tak jsme zvědavý. Má ty nejlepší recenze, tak doufám že nám tam pomůžou :-) Držím palce ať se poštěstí, ale neboj jednou to příjde.. A když né přirozenou cestou, tak pomohou odborníci :-)

Bea Andrea 20.06.2021

Já jsem tam objednaná na konci přístího měsíce, na první konzultaci.. Tak jsem zady nervozní a zvědavá a hlavně nedočkavá :-( Už jsme s manželem taky bezradní, nejde nám to tak rok a pul, uvidíme kde je chyba... Držím Vám palce at se vše vydaří :-)

Denča 23.11.2020

Je i nějaká klinika, která má největší úspěšnost, co se týče umělého oplodnění ?

Markéta Denča 26.01.2021

Ano je a jestli koukneš na diskuze, tak na ni určitě i narazíš, protože je to klinika ivf ve Zlíně.

Alena Denča 19.06.2021

napůrosto souhlasím, díky nim máme vytoužené a vymodlené dítko. Když sm hledala tak přávě tahle klinika byla nejlepší, a opravdu se poštěstilo i nám!!! :-)

Lucka 25.07.2018

pomohl některé z vás Femibion? a pokud ano tak který jste braly? ?Moc prosííím :)

Karolina 08.07.2018

některé ženy berou v době pracování na dítěti Femibion, taky jste to zkoušely, nebo ne?

Bilka 01.07.2018

Zde je ta klinika, ivf-zlin.cz/24794-priciny-a-diagnostika-neplodnosti, vypsane i vysetreni.

Iveta Bilka 03.09.2018

na tuhle kliniku chci jet darovat vajíčka, mate zkušenosti?

Irena Iveta 18.10.2018

o tehle klinice jsem opravdu hodně četla v souvislosti s darováním vajíček a spermii. Prý je nejlepší a má i hodně klientu ze zahraničí

Afrodita Iveta 21.10.2018

byla jsem tam kdysi darovat vajíčka a manžel spermie. Maji velice vstřícný přístup a jsou to profici. Jestli hcceš darovat, určitě to udělej. Budou rádi

Marianna Afrodita 01.12.2018

taky se snažíme o miminko už dva roky a jsme zoufalí :( poraďte co dělat, na koho se obrátit

Denisa 28.06.2018

Kam presne prosim?

Denisa 28.06.2018

Kam presne prosim?

Bilka 22.06.2018

Ahoj, ano dojizdime do Zlina a jsme tam s pristupem moc spokojeni.

Denisa 19.06.2018

A byla jste uz nekterá na diagnostice neplodnosti? Bohuzel nas to nejspise také ceka.

dana 10.01.2018

to ti věřím a je těžky na to nemyslet,ale zkus to a mě pomohl femibion který jsem brala před otěhotněním tak snad se zadaří i tobě ;)

Gusta dana 16.01.2018

Dana má pravdu, já taky začla užívat femibion na doporučení gynekologa a zadařilo se do půl roka. Nyní mám zdravého synka. Zkus to, je třeba vyzkoušet vše!!

Nikola1707 28.12.2017

My taky dlouho mysleli, že chyba je jen u mě, ale po spermiogramu se ukázalo, že chyba je u manžela. K synkovi nám dopomohl Folandrol. Takže určitě doporučuji koupit vitamíny i partnerům *1*

snegurka 21.11.2017

Držím všem palečky. Já už to mám za sebou :-)

dana 24.10.2017

zkus začít brát vitaminy femibion, které by ti mohli pomoci otěhotnět stejně jako mě ;)

Katka dana 13.11.2017

Ahoj Dano mužeš mě protsim tě řict kde sis je koupila? V lékarně nebo na netu nebo to prodáváji v drogerkach? Taky bych chtěla zkusit něco takového,ale raději dam samozrejme na doporučeni

Bettyb dana 25.11.2017

Jak dlouho jste doplněk užívala, prosím?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat