Diskuse na téma Vtipy o blondýnách

21. 04. 2011 | Zábava

Kdo by je neznal... Hoďte do placu ten, který se vám líbí nejvíce :)

124587 22.08.2012

;-)to je fakt husti

124587 22.08.2012

opakovani nehezky :-P*3*;*(*4*:-O:-O

124879 22.08.2012

nic moc ;*(;*(

karel 21.08.2012

docela dobrý:-):-):-):-)*1*:-)*1*

Marci55 21.04.2011

Víte, jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řekněte jí ve středu vtip.

beda Marci55 24.09.2011

fakt dobrej vtip:-D

slavka 21.04.2011

Viete ako zabavíte blondínku na celý deň? Postavíte ju k zrkadlu a poviete jej ,nech hrá kameň,papier,nožnice až kým nevyhrá. :-O:-O:-O:-O:-O

mysicka 21.04.2011

Povídají si dvě blondýnky. "Četla jsi Šejkspíra?" Druhá se "zamyslí" a zeptá se: "Kdo to napsal? Proč stojí blondýnky v bouřce u okna a usmívají se? - Protože si myslí, že je někdo fotí. Víš, proč nemůže blondýnka dostat AIDS? - I virus má svou hrdost... Jak utopíte blondýnku? - Dáte na dno bazénu zrcadlo. Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? - Řekněte ji ve středu vtip. Jak si blondýnka zlomila nohu při hrabání listí? - Spadla ze stromu. Co je první věc, kterou blondýnka ráno udělá? - Jde domů. Víš, proč nosí blondýnka na záchod chleba? - Aby nakrmila WC kachnu. Tak to snad stačí, znám jich tisíce.

slavka 21.04.2011

Profesor v autoškole zkouší blondýnku: "Můžete mi popsat funkci motoru? Ano, a můžu vlastnímy slovy? Ale ano. Tak dobrá: BrmBrmmmmmmmmmm. *1*

Tomáš P. 21.04.2011

- Prečo vymieňa blondínka svojmu dieťaťu plienky iba raz za týždeň? - Lebo na obale je napísané "Do 10 kg".

slavka 21.04.2011

edna blondinka krici na svoju spolubyvajucu blondinku: "Prosim ta podaj mi nejaky sampon !" a druha z kuchyne odpoveda: "Ved na vani ich mas asi desat!" ta z vane odpoveda:"hej ale to su na suche vlasy a ja som si ich uz umyla....."<3

slavka 21.04.2011

Viete prečo blondínky nevaria sáčkové polievky? -??? -Lebo ešte neprišli nato ako sa do sáčku zmestí liter vody. *4**4**4*

jesssica 21.04.2011

- Kde hľadá v lete blondínka vedro? - V Čechách. :-D Zastaví kamión na červenú, k dvierkam dobehne blondína a zaťuká na okienko. Vodič ho stiahne a blondína naňho: - Volám sa Mária, idem za vami a vidím, že strácate náklad. Vodič zakrúti hlavou, padne zelená. Na nasledujúcej križovatke sa scéna opakuje. Na tretej červenej to vodič už nevydrží, vyskočí z nákladiaku, zaťuká na okienko auta blondínky a keď ho blondína stiahne, tak povie: - Ja som nejakej Karol, je zima, sme v meste a ja sypem soľ na cestu. :-D Blondínka napísala blondínke list: - Som v tom. Druhá blondínka si list prehliadla a rozčuľuje sa: - Už som tú obálku trikrát prezrela a nevidím ťa. :-D Blondína príde na maškarný ples a pred dverami sa vyzlieka donaha. - Čo robíte, to má byť vari maska? - nechápe usporiadateľ. - Áno, som tu za husle. Dvakrát si vrznem a pôjdem domov, - odpovie blondína. :-D

Redaktorka.Petra jesssica 22.04.2011

Dárkový balíček posíláme Jessice za její vtípky, které obohatila o kreslený vtip :) Děkujeme!

beda Redaktorka.Petra 24.09.2011

nedava to vubec smisl>:(

slavka 21.04.2011

Idú dve blondínky po ulici a jedna vraví: "Aha, pozri sa na toho psa s jedným okom." Tá druhá si zakryje jedno oko a hovorí: "Kde?" *4*

Silvia Dolníková 21.04.2011

Víte, co dělá několik tisíc blondýnek na dne oceánu???? Hledají Leonarda DiCapria! :-P

Anna Bilicová 21.04.2011

Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká: "Slečno, Váš pes nemá košík." "Ale my nejdeme nakupovat." "Promiňte, to jsem nevěděl." XD

Marta Eskudová 21.04.2011

Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač ji nějaké nabídne, blondýna si je všechny vyzkouší, ale stale opakuje: "Nee, ta se mi nelíbí..., to není ono..., nemáte nějaké jiné...?" Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale blondýně se žádná nezdá. "Slečno" povídá jí prodavač "jsme nejlépe vybavený obchod ve městě a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!" "Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no... to musíte znát..., no, takovou tu s tím kšiltem dozadu.XDXDXD

Silvia Dolníková 21.04.2011

Stretnu sa dve blondinky a jedna vravi:počuvaj dala som si spraviť vodičák ale nedostala som ho: druha na to:a to už prečo? prva:jak som jazdila tak som bola pred kruhovím objazdom a tam bola napísana 30.tak som ten kruhač obišla 30-krát. druhá na to:počuvaj a počítala si správne?*4**4**4**4*

slavka 21.04.2011

Ako spoznáte blondínku v základnej škole? Keď učiteľka zotrie tabuľu, ona si vygumuje zošit. *1*

slavka 21.04.2011

Blondinka piše:,,Mile Bravičko,keď moj priateľ hladí moje prsia tak mam mokré nohavičky ! Je možne, že mám v pľúcach vodu,, ??*4*

slavka 21.04.2011

Kedy utrpí úraz diskutujúca blondínka? - Keď sa zapojí do diskusie elektrickým prúdom. *1**1**1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat