Diskuse na téma Kontaktní čočky

25. 04. 2011 | Prosím o radu

Ahoj, nakupujete kontaktní čočky přes internet? Nevím, jestli se k tomu mám odhodlat, ale na netu mě lákají příznivější ceny...

pechova 03.07.2017

Já nakupuju čočky na čočky online. Jsem velice spokojená - nechávám si je zaslat do Zásilkovny. Cena cca 12ks 148Kč. - kvalita perfektní.*5*

Laugher 08.02.2017

Kontaktní čočky nenosím

Marcela Rolingerová 16.12.2014

Ahojky :-), já objednávám pravidelně kontaktní čočky z internetu. Bylo tu již řečeno mnoho o kontaktních čočkách, a proto tady přidávám odkaz na velmi kvalitní víceúčelový roztok: http://www.gigalekarna.cz/produkt/renu-multiplus-360ml/ , který objednávám.

klarkac 25.02.2013

musim se pridat k proficockam...objednavam od nich uz dva roky a jsou senzacni...i roztok od nich kupuju a vzdy vse dojde jak ma a vcas a nemusim nikam chodit do obchodu :-D

Verča 14.06.2011

Nejvíce se mi osvědčil web cockyweb.cz, už jsem jich hodně vyzkoušela, ale tady jsem nejspokojenější.

Vér 14.06.2011

Já jsem věrná cocky-optika.cz jsou snad nejlevnější a strašně rychlí a spolehliví ;-)

Anie 13.06.2011

taky nakupuji přes proficocky.cz a nemůžu si stěžovat jsou skvělý každý si vybere to co mu vyhovuje

Karel 09.06.2011

ja si myslím že nejlepší jsou proficocky.cz

Luuka 05.06.2011

Ahoj, objednávám si je přes http://www.cocky-kontaktni.cz/. Na jejich služby si nemůžu absolutně stěžovat, a kvalita je srovnatelná s optikami. V dnešní době při všech možných kontrolách ze strany úřadů, které se zabývají ochranou spotřebitele v této oblasti není prostě možné prodávat falzifikáty:) Takže jsi do toho! :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat