Diskuse na téma Nejzamilovanější jídlo

Jaké jídlo si uvaříte, když si chcete udělat radost? Po čem se vám nejvíce sbíhají sliny? A bez jakého jídla byste se určitě nikdy neobešla? Podělte se s ostatními :)

Hildegarda 07.04.2024

My si teď doma hodně oblíbili jídla s přídavkem chilli a tak všeobecně produkty s ním (omáčky...). Manžel dostal od kolegů v prácí právě dárkový koš s chilli potravinami z Hot chip, tak ho to zaujalo a teď má tendenci dávat ostré všude, kam jen to jde.

Martin 23.11.2023

Všechno, kde je pořádná flákota masa.

Livka77 06.04.2023

Podle toho zda chci "prasit" nebo i zdravé jídlo. Ze sladkých je to určitě karamelový banánový dezer, to je ale kaloricka bomba, slané tatarák na ten se chystám o víkendu, kachnu se zelím, ze zdravých pouhý salát se sýrem a nebo pečenou pomazánku ze zeleniny.. Ale já vaření miluji od útlého věku, takže každé jídl které vařím dělám s láskou a chutí. 😁❤

Milena 11.02.2022

podle nalady,ale treba takova rajska omacka vzdy naladi,samozrejme s knedlikem!

Milena 11.02.2022

s olivovym olejem varte!Je to lepsi!

Karla 29.12.2021

Holky, měla bych taky dotaz... Olivový olej... Používáte? A na studenou nebo teplou kuchyni? A jaký kupujete?

Majka 22.12.2021

Holky, koukaly jste na https://www.johnnycoffee.cz/? Teď se můžete stát členy VIP klubu. Při objednávce nad 1111,-Kč máš celý další rok máš pak slevu 20% na objednávky :) Je to tak, že se zaregistruješ se na jejich e-shopu, za těch 1111, sdílíš příspěvek a staneš se fanouškem jejich socilálních sítí (Facebook a Instagram). Já jsem to před vánoci udělala a super, sleva bude. Což je super, manžel kávu miluje.

Ema Majka 26.02.2022

Jojo, tohle je super. Jsem ráda, že jsem to stihla :) Už jsem si u nich nakoupila a sleva fakt byla. Mám radost, tohle se hodí, protože my jsme fakt milovníci kávy a kávu kupujeme hodně často.

Ida Majka 31.05.2022

Ahoj, johnnycoffee.cz je výborná pražírna. Dělají fakt vynikající zrna. Tak lahodnou kávu jsem ještě nepila :) Jinak oni pořádají zážitkové baristické kurzy. Byli jsme s chlapem a mohu ho jen doporučit!

Laura 26.09.2021

Já miluju jak výborné jídlo, tak i výborné pití a nejvíc ze všeho výbornou kávu. Jakou kávu máte nejraději vy?

Jiřka Laura 27.09.2021

Já miluju kávu z kvalitních, čerstvě pražených zrn :) Ta je nejlepší. Jo a miluju espresso.

Alice Laura 25.10.2021

Ahojky :) Pokud miluješ kvalitní kávu, doporučuju koupit kávu od https://www.johnnycoffee.cz. Vynikající, ovocitá chuť, krásně podtrhne chuť kávy. Miluju ji. Fakt ji zkus :)

Ella Laura 26.10.2021

Ahoj, hele a je od nich káva čerstvá? Jako myslím, zda je čerstvě pražená?

Iris Laura 24.11.2021

Jojo, ta johnnycoffee.cz je zároveň i pražírna. Takže nemusíš mít strach, oni dodávají kávu opravdu čerstvou.

Peta Laura 30.01.2022

Holky a věděly jste, že když do konce měsíce u johnnycoffee.cz nakoupíte za 1111,-Kč, budete jejich fanoušky na FB nebo IG, stanete se členy jejich VIP klubu a po celý příští rok budete mít slevu 20% na objednávky :)

Tarina Laura 04.04.2022

Tak jsem se na johnnycoffee.cz koukala a krom teda super kávy mě tam zaujal ten zážitkový baristický kurz. Máte s ním zkušenosti? Byl jste někdo?

Kaira Laura 25.04.2022

Já jsem ten kurz dostala k narozeninám od našich. A byl super, moc ráda na to vzpomínám. Mám doma i certifikát o absolvování :) Bylo zážitek, fakt, moc jsem si to užila :)

Krista Laura 27.06.2022

Jaká je prosím náplň zážitkového kurzu od johnnycoffee.cz? A jaké jsou termíny konání?

Laura Laura 25.07.2022

Káva z čerstvý zrn je prostě nejlepší a navíc se jiná ani nedá pít. Jak nejsou čerstvá zrna, káva ztrácí kvalitu. Já si kávu právě proto objednávám od johnnycoffee.cz, protože oni jsou kavárna, ale i pražírna. U nich mám jistotu čerstvosti.

Lili Laura 30.08.2022

Troufám si říct, že jsme s chlapem taky požitkáři :) Dobré jídlo, pití a káva, to jsou naše priority. A pokud jde o kávu, tak tu jedině z čerstvě pražených zrn. To má právě to johnnycoffee.cz :)

LaMona 15.07.2021

Pizza, u nás vždycky italská kuchyně.

Diana 22.08.2017

No. Doma to jsou určitě těstoviny, nejlépe špagety a na cesty milujeme Adventure menu..fakt šikovné jídlo pod stan. Kdo nezná, mrkněte: www.adventuremenu.cz

Laugher 06.01.2017

Naše nejoblíbenější jídlo je Hovězí svíčková na smetaně

Lucka H 19.11.2014

Ahoj, mým asi nej...jídlem je svíčková na smetaně :-) dlouhou dobu jsem na ni chodila jen k mámě, nějak jsem si na její přípravu netroufla, až jednoho dne, jsem zcela náhodou narazila na tento recept (https://www.dommo.cz/Magazin/Recepty/Recept-na-Hovezi-pecene-na-smetane-svickova) posbírala jsem odvahu a pustila se do vaření. A výsledek?? Překvapivě vynikající :-) Do klasických kynutých knedlíků jsem se nepouštěla, upřednostnila jsem ty Karlovarské, ale i tak jsem sklidila pochvalu a uznání od bližích :-)

Petra 18.11.2014

Nejsou tam sice recepty ale hotova jidla, ale stoji zato se na ty fotky podivat :) http://www.fotokartal.cz/#2709 plnny utok na chutove bunky :-p

Barbucha26 25.10.2014

Ahoj neznáte nějkou restaureci v Brně kde by měli opravdu dobré jidlo z kančiho masa? Nebo celkově zvěřinu?

marybla 29.04.2014

Taky jsem zkoušela, díky za tip :). Je to moc dobré, i když trochu pracné... Nicméně pokud budu mít čas na víc než palačinky s oplatkem, ráda se inspiruju... *1*

marybla 27.04.2014

Zkoušela jsem, ale raději mám, když je oplatka úplně křupavá :-). Ale záleží na každém, kdo co má řád, že: :-P

Holky a znáte smoothie? Já jsem se do tohoto pití, jestli to tak můžu říct, uplně zamiloval :) Dávám si to dycky po běhání, je to už takový můj každodenní chleba :) Jo a mám ho rád se vším možnám, ale na sladko, na slano mi tolik nejede :-P

terezka.maxovicova kamenskydalibor 20.04.2014

Smoothie? Co to je? To je jídlo nebo pití? A z čeho se to dělá? *2*

kamenskydalibor terezka.maxovicova 25.04.2014

Je to vlastně nápoj, který si smícháš z toho, co máš ráda, prostě nahážeš přísady do mixéru a zapneš a je hotovo, ale tady si o tom přečti víc a máš to i s receptem :-P http://www.svet-zdravi.cz/clanky/co-si-dat-k-jidlu-po-behani

Jirka terezka.maxovicova 03.07.2014

Bezva diskuze.

pandapanda 14.04.2014

Palačinky nasladko s oplatkem dělám taky, akorát ho zarolovávám dovnitř, chutná mi trochu změklejší. Pak je posypu třeba kakaem nebo ozdobím ořechy.

marybla 14.04.2014

Já dělám palačinky nasladko s oplatkem, miluje to celá rodina. Do palačinek vytvořím tvarohovou náplň z tvarohu a smetany, přidám med, vyšlehám. Palačinku zabalím a posypu strouhanou Knoppers oplatkou. Mimochodem ty Knoppers jsou fajn i samotné... :-P

gabcapatis 09.04.2014

Já teď pekla Perníkovou buchtu s jablky bez vajec a doporučuju, sliny vám určitě úplně potečou :P Potřebujete k tomu toto: 300 g celozrnné špaldové mouky 150 g sirupu z agáve 3 polévkové lžíce kakaa 100 ml řepkového nebo olivového oleje 300 ml obilného mléka 1 nakrájený banán 3 strouhaná jablka ½ kypřícího prášku do perníku všecko smíchat a upéct a vznikne skvělá mňamka :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat