Diskuse na téma pomazánky

Ahojky, připravovala jsem nedávno obloženou mísu na oslavu narozenin a našla jsem docela dobré tipy na recepty na pomazánky na www.atraktivni.cz/recepty. Už mě totiž nebaví dělat jenom česnekovou. Jsou tam teda i jiné recepty, ale pománky už jsem vyzkoušela, doporučuju nivovou :)

Livka77 06.04.2023

Maminka mě naučila pomazánku z uzeného sýra, tam je pouze nastrouhaný sýr, kukuřice, pomazánové máslo a majolka, sul, pepr. Vsichni z mého okolí ji milují, nebo i rybičkový salát je u nás velmi oblíbený. Do kalsické česnečky stačí přidat nastoruhanou mrkvičku a zase je o něco jinačí a veselejší. Nivová, hermelínovka, vajíčková, ale i třeba z červené řepy a tvarohu. Jooo my jsme hodně pomazánkoví. :D

Markéta Livka77 15.06.2023

Rybičkový ten je muj, žádný jiných bych ani nemusela. :))

Denisa 02.02.2023

Jaký mixér je tady na ty pomazánky nejlepší, když potřebuju něco rozmixovat úplně do hladka bez hrudek?

Andrea Denisa 14.02.2023

Mám mixér od oravy a ten mi pomele všechno úplně do hladka :)

Marta Denisa 24.02.2023

Používám tyčový.

Markéta Denisa 15.06.2023

Souhlas, tyčový je na tohle podle mě nejsnazší a nestojí pak ani moc.

Milena 11.02.2022

kdyz prijde necekana navsteva tak treba rozmixujte uzeneho lososa s trochou masla a slehackou a ozdobte chlebicky!

Marta Milena 24.02.2023

Tak ještě toho lososa v tý ledničce mít, to spíš třeba vajíčkovou pomazánku, ty vajíčka se tam najdou spíš.

Laugher 06.01.2017

Pomazánek je na internetu spousta

tady je taky spousta tipů na pomázánky, papriková s jáhlami, ředkvičková atd... http://www.svet-zdravi.cz/recepty/pomazanky

natalie 06.11.2013

Tak už týden vařím dietní jídla podle časopisu Moje šťastná hvězda a ono to funguje.. přidala jsem k tomu jenom trochu delší procházky se psem a už má po týdnu dole 2 kila, tak snad to tak půjde dál, ať v létě můžu v klidu do plavek :-)

Jana 06.11.2012

Ale ani tady nemají špatné recepty prostreno.cz :-D

andy80 26.08.2012

Ahoj. Já jsem docela dost pomazánek našla na http://www.senzarecepty.cz/recept/pomazanky/ U nás nejoblíbenější pomazánky jsou hermelínová a česneková(nesmíte ale na nikoho dýchnout. Dobré recepty mají i na www.vareni.cz Andrea

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat