Diskuse na téma Kde jsme byli o víkendu

Jak strávíte tento víkend? Vyrazíte do přírody s rodinou nebo na koncert či festival? Napište nám, jak strávíte, nebo jste strávili víkend! Fotky jsou vítány :)

Sandriskaa 25.02.2024

Doporučte prosím něco na ošetření takových těch každodeních odřenin, škrábanců atd. u nás je to teď pořád něco :D

miška4 Sandriskaa 27.02.2024

Nám se hodně osvědčila tahle mastička https://www.lekarna.cz/repolar-abilar-10-pryskyricova-mast-pro-osetreni-ran-20ml/ všechno se po ní moc hezky hojí a dokonce se nám osvědčila i na diabetické rány u naší babi, řekla bych, že je taková univerzální já si ji dávala i na popáleninu :)

MajdaaD 26.12.2023

Jestli přemýšlíte kam vyrazit s dětma v Praze tak moc doporučuju Galaxii barev, mají tam perfektní interaktivní expozice, je to jako ocitnout se v barevném vesmíru :) a koupí vstupenek jsme se automaticky zařadili do soutěže o Ferarri :)

Aneta MajdaaD 27.01.2024

Jo to stojí za to, naši kluci z toho byli úplně vedle hlavně z té robotické show :-)

Tana 18.12.2023

To bruslení na střeše je naprostá paráda, to rozhodně doporučuju, krásná atmoška :) a já jsem tam letos koupila většinu dárků, mají super obchody, kdo jste ještě neobjevil tak koukněte do nového obchodu Ozdoba.cz mají tam nádherné ručně dělané vánoční ozdoby :)

milka77 Tana 25.01.2024

My taky když nemáme naplánovaný nějaký výlet tak často vyrazíme do galerie Harfa, je tam moc fajn, super obchody, jídlo, zábava pro děti... :-)

Marika 02.12.2023

O tom jsem už slyšela, že je to prý nádherný zážitek. Chtěli bychom se tam jít taky podívat :-)

Kiska 01.12.2023

My jsme teď byli v https://www.galerieharfa.cz/ bruslit na střeše a na čtení Disney pohádek, dcery si to moc užily a chcem tam jít i na Mikulášskou nadílku. Chystám se tam ještě na vánoční nákupy, otevřeli tam teď i Decathlon.

Silva 21.11.2023

Ahoj nějaká akce příští týden o víkendu v Praze? Jedeme tam na prodloužený víkend, tak zjišťuji kam zajít. Budu ráda za dobré typy, jedeme i s dětmi :-).

Simča Silva 02.12.2023

Za nás dávám typ Svět medúz na Pankráci v obchodním centru Arkády, Je na střeše domu a musím říct, že se nám tam moc líbilo. V akváriích je spoustu krásných medúz, ani jsme netušila, že je tolik druhů. Výstava je doprovázena příjemnou hudbou a světelnými efekty, vedle je hned bistro s dětským koutkem.

Verča 06.10.2023

My jsme nedávno byli v Plzni. Mimo jiné teda, měli jsme v plánu více zastávek v okolí Šumavy. A musím říct, že to bylo super. V Plzni doporučuji s dětmi určitě navštívit Dinopark Plzeň :) Dětem se tam bude stopro líbit :) Ty naše byly maximálně nadšené.

Kopretina 14.09.2023

My jsme teď o víkendu navštívily Futurento, to za sebe mohu vřele doporučit. Je to taková hra plná logických úkolů, ale je potřeba také trocha fyzičky. Hraje se v týmech a jsou tam různé místnosti. Je to takové plné graffity, ovládáte telefonem co Vám dají. Za nás parádní zábava na tři hoďky pro děcka i dospěláky.

Milka Kopretina 19.09.2023

Kde to je prosím a od kolikati let tam mohou děti? Něco takovéh by se nám i líbilo, přemýšlíme teď co s narozkama, protože synovi bude v říjnu 13 a už mě dochází nápady.

Kopretina Kopretina 22.09.2023

Je to v Praze a děcka tam můžou do 12cti let, takže to je dobrý. Hele na oslavu je to jak dělaný, jde s nimi domluvit i catering případně atd. V týmech se hraje od 3-5 lidí. Hele za nás fakt jako paráda. Na vyblbnutí děcek i dospělých pecka.

Kopretina Kopretina 27.09.2023

Koukala jsem že jsem zapomněla hodit odkaz :D Ale koukni tady https://futurento.cz/oslavy/, domluva je s nima super. :)

Kajuška 01.09.2023

My jsme teď byli poprvé se synem v dinoparku ve Vyškově a byl z toho úplně unešený takže určitě ještě do nějakých půjdeme :-)

Milena 06.08.2023

S dětma jsme nedávno byli v Plzni :) A tam jsme taky navštívili jejich dinopark :) No, je to paráda. Musím kouknout, kam ještě do dino, protože dětem se to opravdu hodně líbilo.

Dagmar Milena 28.08.2023

Jako přiznám se, že https://www.dinopark.cz/cz/plzen milujeme. Bydlíme v Plzni a s dětmi tam chodíme docela často... Ono se to opravdu neomrzí :)

Barkamarka 17.07.2023

Na Harfě je to fajn, ale ten Dinopark není až tak super. My jsme to obešli za 30 minut:-)) Ale jinak je to tam na ty střeše fajn.

Dianadia 23.06.2023

Super je to teď na Terasách v https://www.galerieharfa.cz/ v pražských ve Vysočanech. Kdo jste z okolí určitě tam doporučuju přes léto zajít, mají tam teď spoustu zajímavých akcí pro děti i pro dospělé, na stránkách se dá všechno vidět v kalendáři. Děti si to tam nedávno moc užili s Patem a Matem :)

Renča Dianadia 26.06.2023

Tam jsme byli na jaře v tom dinoparku a to si děcka teda taky moc užili, určitě zajdeme i na nějakou tu akci to vypadá taky super :-)

Alizee 21.06.2023

Největší nadšení u nás doma teď sklidil https://www.dinopark.cz/cz/vyskov naše ratolesti z toho byly úplně nadšený :)) a musím říct, že i já jako dospělák jsem si to moc užila, protože to tam mají opravdu skvěle udělané, určitě to stojí za návštěvu, je tam i kontaktní zoo což bylo taky moc hezký :)

Bety-tyna Alizee 30.07.2023

Tak jsme tam teď byli a bylo to skvělý, myslím že tam ještě někdy zajedeme, protože to stálo za to :-) moc se mi líbilo i to, že jsme mohli s dětma chodit mezi těmi zvířátky, to byl moc hezký zážitek pro děti :-)

Sára 25.05.2023

Ahoj, chystáme se na týden do Prahy s manželem a syny, můžete mi prosím dát nějaké typy co se dá v Praze navštívit s 6 letými kluky?

Iveta Sára 30.05.2023

My v Praze milujeme dinopark v OC Galerie Harfa, navštěvujeme ho pokaždé když do Prahy zavítáme, bydlíme kousek za Prahou. Mám holku a kluka (7 a 5 let) a moc se jim tam líbí. Modely dinosaurů jsou moc pěkné, navíc je tam i pěkné hřiště a virtuální realita z té jsou nadšené :-). Pohodlně zde zaparkuješ ještě si můžeš i něco koupit. Přidám Ti sem rovnou odkaz ať se můžeš podívat jak to tam vypadá https://www.dinopark.cz/cz/praha .

Merci 24.05.2023

My jsem teďka byly na prodlouženém víkendu, jak byly ty státní svátky, u kamarádky v Ostravě, tak jsme tam navštívili Zoo a ještě nás děcka přemluvily na Dinopark kousek od Ovy, ale musím říct, že to tam bylo super, vyšlo nám počasí, děcka se zabavily, dinosauři jsou dobře zpracovaní a líbilo se tam i nám. :)

Raketka Merci 25.05.2023

A jak je to daleko prosím Vás? Dá se tam dojet a zaparkovat v pohodě autem nebo je lepší MHD?

Merci Merci 07.06.2023

Ano dá se tam dojet jak autem tak i MHD, my jsem s parkováním problém neměli. Je to cca 20-30 minut od Ovy v Doubravě. :) Určitě se tam podívejte, za nás lepší auto, děcka na zpáteční cestě podřimovaly. :D Stojí to za to. :)

Mnada 24.05.2022

Kdo nevíte kam když je třeba zrovna škaredě určitě zajeďte do https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech. Kdo jste z okolí tak to rozhodně stojí za to, naše děti úplně milují jejich dinopark a dá se tam i skvěle najíst a nakoupit.

Kristy Mnada 02.06.2022

Jojo, musím teda uznat, že ten dinopark galerie harfa je fakt skvělej. Naše děti to tam milují. Kolikrát je tam vezme chlap a já si jdu po nákupech. Je to fajn, když je to tak vše v jednom.

Pavlata Mnada 28.04.2023

My se tam teď chystáme s dětma na čarodějnické odpoledne, mají tam tyhle akce vždycky perfektně přichystané :)

Mnada Mnada 29.04.2023

Haha my tam jdeme taky :-) vždycky to tam je super a děti se zabaví :-)

Alice5 Mnada 30.04.2023

My po dlouhé době jedeme na prodloužený víkend za rodičema, ale tu galerii určitě omrkneme. Z dinoparku by se naše malá zjančila :D

Maarie 01.11.2016

poslední víkend,jak bylo pekne jsme byli v lanovem parku Abyss v Praze. Vyrádili jsme se jako malí a bavilo nás to. Hned, jak na jare otevrou jdeme znovu.

Naďa Maarie 09.11.2016

My byli v Národním divadle v Praze a bylo to super.

patricie Naďa 02.12.2016

jo jo já se o prázdninách přestěhovala do Prahy a k narozkám jsem dostala předplatné do Národního divadla, tak budu chodit za kulturou, už se těším, v ND jsem nikdy nebyla.

Anna 01.08.2016

Mě nejvíc zaujalo rýžování zlata. To byl docela dobrý zážitek, který jen tak nezaziješ :)

Gabka 01.08.2016

No mě to láká a co se vám tam líbilo nejvíc?

Gabka 01.08.2016

No mě to láká a co se vám tam líbilo nejvíc?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat