Diskuse na téma Renovace koupelny

29. 05. 2012 | Pro šikovné ruce

Už dlouhou dobu jsem se hodlala předělat koupelnu k obrazu svému a konečně se chci do toho pustit, teda respektive najmout si firmu,která udělá vše za mě. Jsem sama tak bych to vážně nezvládla, co vy nechávali jste si koupelnu taky udělat firmou nebo jste se do toho daly samy???*4*

Janka746 24.03.2024

Ahoj, nemáte doma někdo tohle zrcadlo https://www.bakly.cz/zone-denmark-kosmeticke-stolni-zrcadlo-a-mirror-black-331820? Jak jste s ním spokojení? Přijde mi jako zajímavý prvek nejenom do koupelny, ale všeobecně do bytu :).

EvaLesa Janka746 25.03.2024

Týjo, to vypadá fakt zvláště a zajímavě, ale v pozitvním slova smyslu.

Alča 14.03.2024

My jsem věci do koupelny měli od Koupelny ptáček. Měli jsme tam všechno dle sebe a já miluju vybírání nábytku a desingování prostoru, takže jsem si to moc užila. :) Navíc jsme měli na vybavení 30% slevu díky Sphere kartičce, což udělalo také velký rozdíl v ceně. :)

Erika Alča 19.03.2024

Tam mají hezké věci a mám to stejně, taky mám zařizování moc ráda. :) Jinak můžu se zeptat co je to za kartičku? Sleva se hodí vždycky, je to jen na ty koupelny?

Alča Alča 25.03.2024

Nene najdete tam spoustu a spoustu partnerů a možnosti využití. Jinak kartička je to tato https://www.sphere.cz/, když pohledáte na internetu, měla by jít i objednat, je tam předplatné na měsíc nebo rok, ale počítala jsem to a vrátí se mi asi tak 5ti násobně. :) Jsou tam slevy 5-30% a nebo sbíráte bodíky, také tam jsou soutěže a spousta akcí. :)

PetraK 18.01.2024

Dělali jsme si skoro vše sami s manželem. Pouze vodu a elektřinu instalatér. Já jsem taky přiložila ruku k dílu, ale spíš jsem měla úlohu ke konci dotáhnout koupelnu k dokonalosti. Máme bílou dlažbu, zlaté baterie, doplňky a největší radost mám snad z vypínačů kliklap. Jsou retro a vypadají jako keramické. Prostě nádhera. Teď na nás čeká chodba. Uf..

Alena PetraK 23.01.2024

To jak to popisujete, musíte to mít doma útulné. Zlaté baterie jsem chtěla taky, ale u manžela neprošly. Takže tiše závidím. Na vypínače jsem koukala a musím říct teda, že nádhera. Manžel mi zakazuje chodit na internet, protože zase přijdu s něčím, co chci změnit :D A ty vaše jsou krásné.

PetraK PetraK 25.01.2024

Děkuji, snažím se to zařídit tak, abychom se doma cítili příjemně. Ještě to s ním proberte, zlaté baterie jsou za mě i praktické. Vypínače jsme hledali dlouho a vyplatilo se počkat, teď jsem maximálně spokojená.

Tereza PetraK 28.02.2024

Ty kulaté vypínače jsou bomba. Myslela jsem, že už se ani nevyrábí. Takové měla přesně babička doma. Vzpomínám :)

Sandriskaa 27.09.2023

Ahoj, já jsem do toho šla sama. Dlaždice jsem přelepila fólii s dekorem dřeva. Návštěvy se ptají co je to za obklad :D. Vyšla mě fakt na 1500 za celou koupelnu. Baterie jsem nastříkala černou matnou barvou, do toho jsem koupila černou hadici. Vyměnila světla za černé a do toho jsem koupila moc pěkný doplňky v černé barvě na Bakly. Série Rim nebo tak nějak. Jsem se vším spokojená. Jak baterie tak doplňky v černé barvě čistím denně jako ty chromované, nějaká kapka vody me nemůže rozhodit ;)

Radulína 03.09.2018

Doporučila bych také tuto firmu, už i kvůli bezproblémové komunikaci s prodejci. Předem nás o všem informovali, kdy bude zboží dodáno a jak poté kontaktovat realizační formu.

Květuš Radulína 08.09.2018

Už jsme se byli podívat v Praze - Studio Sokolská na jejich pobočce.

Radulína 01.09.2018

Já bych tady jako velký plus brala tu širokou nabídku a možnost výběru od různých značek. Navíc mě přesvědčilo i to, že dělají hodně realistické návrhy v 3D a mohlo se využít i služeb toho architekta. + teda ještě doporučení firmy na realizaci. :o)) https://www.keraservis.cz/3d-navrhy-koupelen

Květuš Radulína 02.09.2018

Tak děkuji za odpovědi. I já jsem si procházela ty návrhy. A vše je to tak šikovně a krásně udělané. Návrhy mi příjdou moderní a nadčasové.

Květuš31 31.08.2018

Které věci z tohoto koupelnového studia jsou dobré? Jaký je rozdíl proti konkurenci, když se takto zeptám. Procházíme koupelnová studia, ale ne a ne se rozhodnout.

Milena 24.07.2018

Koupelnu máme už hodně hodně dlouho. Chystáme se k renovaci. Ráda bych ale něco moderního a nadčasového. Co se jen tak neokouká. Počítáme s větší investicí do koupelny. Obklady ybch ráda s nějakým pěkným designem. Kde si nechat poradit?

Kikuš Milena 25.07.2018

Designové koupelny s krásnou sanitou jsou v Keraservisu. My jsme si nechali komplet celou koupelnu navrhnout u nich (i s koupelnovými doplňky). Jsou tam šikovní prodejci, kteří ti poradí.

Milena Kikuš 26.07.2018

A poradí mi firma i s možností realizace?

Kikuš Milena 27.07.2018

Taky samozřejmě, nám dali kontakt na firmu, která nám koupeny udělala. Takže jsme pak sami nemuseli nikoho shánět.

Milena Kikuš 28.07.2018

Koukám, že v Brně je studium na Kaštonové, to mám blízko z práce, tak se také zajdu podívat osobně, návrhy na internetu se mi líbí.

Laugher 26.01.2017

Spíše dejte přednost firmě

Magda 29.05.2015

výhodou jsou 3D návrhy aspoň má člověk ponětí jak to bude vypadat:-)

Amálka Magda 16.06.2015

Holky to je pecka fakt dobrej tip,díky

Jíťa Amálka 20.06.2015

To je pravda,návrhy jsou fakt potřeba určitě dobrá přednost firmy.

Gábina 27.05.2015

Moc hezký,originální design,Rivesti se mi moc líbí.

Linda 15.05.2015

Zdravím,ráda jsem natrefila na vaši diskusi,hledala jsem tipy na obklady a dlažbu a koukla na webovky rivesti,moc hezké určitě vyberu.Díky

Karolina 06.05.2015

vůbec se mi nechce věřit, že ty kachličky v imitaci dřeva jsou kachličky. vypadá to pěkně přirozeně

Radka 04.05.2015

Ahoj musím se přidat do diskuze.Také mám s Rivesti výbornou zkušenost.Chválím!..Pokládali nám koupelnu a fakt výborný.Je to už cca rok zpět ale jsem spokojená já i manžel.

swing 23.03.2015

Rivesti známe a máme s nimi zkušenost dobrou. Mají studio jak v Brně, tak v Otrokovicích u Zlína, tak v Olomouci.

Koukala jsem na jejich webovky a nevypadají zle. Ani to není moc daleko od nás. A jste tedy spokojeni? Nebo byli jste s něma spokojeni?

Lenka 05.03.2015

Jestli si někdo nechal dělat koupelnu od firmy v okolí Zlína, tak mi dejte prosím nějaké info. Jsem přímo ze Zlína a nevím kam se obrátit a už vůbec komu věřit, že udělá pokládku dobře. Děkuju předem.

bětuška333 Lenka 09.03.2015

Někde u Zlína sídlí Rivesti koupelnové studio. Tuším v Otrokovicích nebo tam někde.

My jsme si dělali koupelnu a částečně kuchyň před 2 lety. Studio, ve kterém jsme vybírali obklady a dlažbu za nás skoro všechno udělalo. Od plánů až po realizaci. Pokládku nám udělala taky firma, která s nima spolupracuje. Sami bysme do toho nešli..

MonikaS 20.06.2014

jsme čerstvě po rekonstrukci koupelně, wc a kuchyně. Vše podle našich představ. Sami jsme se do toho nepouštěli, nemáme tolik volna v práci a pokud bychom to měli dělat v rámci volného času tak bychom to snad nikdy nedokončili. Měli jsme na to firmu rekonstrukce-praha.com a určitě doporučuji.

marly 29.09.2013

Když je někdo manuálně zručný proč ne, ale nedovedu si představut,jak sama rekonstruuji cokoliv natož koupelnu.Navíc jsme si ji nechali obložit panelovými obklady abitiby a o tom já nemám ani šajnu


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat