Diskuse na téma Restaurace BRNO

26. 09. 2012 | Prosím o radu

Zdravím Vás, jako družička, jsem se ujala plánování hostiny pro novomanžele. Nemáte dobrý tip, kam zajít? potřebujeme velkou kapacitu - asi 150 lidí). Máte nějakou oblíbenou restauraci? Samozžřejmě budu i moc vděčná za rada, kam 100% nechodit. Předem vám moc děkuji za ochotu a pomoc. Lucie

Laugher 08.02.2017

www.hotel-atlantis.cz

Petra.sek 21.10.2014

Dobrý den po delší době jsem pozvala rodiče do restaurace na večeří u přiležitosti tatínkových narozenin. Byli jsme v Baroku. Mají moc dobré víno i jídlo ale hlavně musim vyzdvihnout to víno protože to bylo pravdu luxusní. A druha věc, která se sluši vyzdvihnout, byla velice (na Brno až nezvykle :) ) míla obsluha. Určitě se ráda do této restaurace vratím. Pro zájemnce tady mají týdenní menu http://www.baroko.org/cs/nabidka/

Marobud Petra.sek 25.10.2014

Znám je minulý měsíc měli luxusní dýňové menu. Zajímalo by mě s čím se vytasi dál. Taky mi u nich šmakovalo. V Brně je tolik supr restaurací, že to člověk za jeden život snad nemuže stihnou oblítat všechno :)

Daysulinek 18.09.2014

Má oblíbená restaurace v Brně je Lloyd´s, je tam příjemné anglické prostředí, velice příjemná obsluha (ještě jsem nenarazila ani na jednoho pingla, který by byl nepříjemný) a o jídle ani pití mluvit nemusím :) restauracelloyds.cz

Iv 21.03.2013

Pro Sylvii - určitě tady - http://infinit.cz/brno-prehrada/services/bp-hotel

Sylvie 21.03.2013

Zdravím. Nevím proč, ale nejde mi sem přidat nové téma..Chtěla bych poprosit o radu. Jedeme s pár kolegy už za pár týdnů do Brna na veletrh a potřebovala bych poradit nějaký fajn hotel na ubytování. Budeme tam 4 noci, takže asi s polopenzí minimálně, tím pádem super jídlo aby tam bylo..kolegové si na to docela potrpí :-) Kromě toho, kdyby to nebylo přímo v centru Brna a někde v okolí příroda, tak bych se nezlobila :D .. děkuji předem za vaše rady :-)

Lucik88 30.09.2012

Děkuj moc za stránky. A nějaké doporučení, specialitka, která by se hodila jako oběd, nemáte? =)

Sandra Lucik88 30.09.2012

jooo, tak s tím vám nepomůžu, to je asi podle chuti každého. ale pokud byste chtěla českou kuchyni tak mají výborná ta kachni stehynka. to by se hostinu i myslim vcelku hodilo. nebo třeba nějaký špíz. ale třeba by vám poradili tam. :-)

SaNdRa 27.09.2012

naše rodina chová většinou do thalie. krásná restaurace přímo v centru, úžasně vaří, velmi milý personál. mohu jenou a pouze doporučit. :-) a jak píšete, že potřebujete hodně místa, tak restauračka má snad 6 místnosti, pokud se neptelu (kapacitu si netoufám tipnout), ale myslím, že lidí se tam vejde opravdu hodně.

Lucik88 SaNdRa 28.09.2012

Jak to popisujete, tak to zní senzačně. Kde přesně restaurace je? Ráda bych se tam eventuálně zašla podívat. A jak se to tam pohybuje cenově? Tím, že bude tolik hostů samozřejmě není možná nějaká moc nasazená cena.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat