Diskuse na téma Košile a kravaty

Zdravím všechny, chci doporučit eshop značky Assante, nakupovala jsem tam dárky na vánoce pro chlapy v rodině a všichni byli spokojení, mají pěkné a kvalitní věci za rozumnou cenu a jak to tak průběžně sleduju, tak aktuálně mají akci na set košile a kravaty, což se třeba teď může někomu na plesovou sezónu hodit:-)) http://www.assante.cz/e-shop/kosile/ *1*

Laugher 08.04.2017

Můj přítel moc košile a kravaty nenosí

Zuza 08.10.2016

Jooo to znam, ted muj me vzdy zaveze do freeportu, sedne do kavarny a par hodin o nem nevim a on ani o me a v klidu si nakoupim.

Mirka 14.09.2016

To chalpovi vzdy nakupuji sama,pac s nim jit neco nakupovat a s jakymkoliv chlapem je vazne za trest.

adruš 10.01.2014

Nádherné karavaty a košile mají na Hatích v SARAR a Jerem, chlap si tam koupil oblek a 2 košile, kravaty jsem mu pak dokoupila já k Vánocům

klarisa 28.02.2013

Na kloboučky a čepice jsem se taky dívala, sice nejsem moc čepicová, ale některý stojí za to. U těch kravat je asi lepší toho muže trošku znát, člověk pak odhadne co asi snese. Mám kamaráda, co si klidně vezme konzervativní oblek, košili a do toho jako pěst na oko růžovou kravatu s fialovýma puntíčkama:-DNo, tak ale když místo ostře červené zkusíš třeba vínovou, tak si myslím, že je to takovej rozumnej kompromis. Taky záleží na to, kam tu kravatu bude nosit, jestli do obleku na ples, do obleku do práce, nebo nosí třeba jen kalhoty, košili a kravatu bez saka.*1*

maroussia 27.02.2013

Jooo, kloboučky, já tam pořídila jeden babičce k vánocům, moc se jí líbil a už se těší, až ho vyvětrá v lázních.-) Jinak já pořád řeším jaký barvy kravaty chlapům kupovat, mně osobně se třeba moc líbí ostře červený, ale ti muži se na to tváří tak všelijak, tak nevím...tak raději něco neutrálního? Třeba šedá, béžová a tak?

klarisa 25.02.2013

Ahoj, taky můžu doporučit, pořídila jsem tam v této akci manželovi košili a kravatu na ples a jsou to moc pěkný věci. Za měsíc má táta narozeniny, tak možná budu nakupovat ještě dál*1*a mají i moc pěkný kloboučky pro maminky či babičky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat