Diskuse na téma Znáte někdo??

Začala jsem držet dietu a přemýšlím o figuactiv polévkách, znáte někdo?? kde bych je mohla sehnat nejlevněji?? *2*

Iveta 20.09.2023

Slyšela jsem o nich, ale nejsem polívková, tak ozkoušené nemám.

Linda 18.01.2022

Ahojky, měla bych dotaz k této službě https://www.ostraposta.cz/. Znáte ji? Jak to funguje? U nás možnost broušení nožů není, tak mě to zajímá. Díky moc.

Karla 29.12.2021

Ahojky, máte prosím zkušenosti s oleji od https://www.naturbites.cz? Jak jsou na tom chuťově? Jak jste s nimi spokojené?

Iris 24.11.2021

Mám ozkoušenou tuhle kávu https://www.johnnycoffee.cz/ochutnavkove-sety/ochutnavkovy-set-afrika-3x250g a ta je super. Fakt lahodná. Ale záleží, co preferuješ. Jako jakou chuť preferuješ :)

Ema Iris 25.11.2021

No, co preferuju. Já bych jako ráda zkusila něco nového, lahodného :) A hele, to je kavárna nebo i pražírna?

Majka Iris 22.12.2021

Je to právě i pražírna :) Takže kávu dodávají fakt čerstvou.

Tina Iris 04.04.2022

No, tuhle kávu kupuju. Byla jsem u nich i na baristickém kurzu a super. Užila jsem si to. Byl to zážitkový kurz a pokud o kurzu tohoto typu uvažujete, doporučuju!

Ida Iris 31.05.2022

My jsme s chlapem na tom zážitkovém kurzu od johnnycoffee.cz byli a musím říct, že to byl zážitek. Máme i certifikát a odvezli jsme si lahodnou kávu :) Jinak Moravský Krumlov je krásný, doporučuju si tam zajistit ubytko :)

Vanesa Iris 30.08.2022

Jeee, holky, supr. Jsem moc ráda, že jsem tady našla info k tomu zážitkovému baristickému kurzu. Chci ho dám manželovi k narozeninám a ten od johnnycoffee.cz jsem měla taky v oku :) Tak jsem ráda za info přímo k němu :)

Laura 26.09.2021

Ahojk, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost s kávou od https://www.johnnycoffee.cz/. Jak vám chutná?

Jiřka Laura 27.09.2021

Ahojky, tohle je vynikající káva. Oni ji přímo sami praží, takže doručují opravdu čerstvou kávu.

Laura Laura 25.10.2021

No, můžeš dát tip, co zkusit z toho jejich ochutnávkového setu https://www.johnnycoffee.cz/ochutnavkove-sety? :)

Ella Laura 26.10.2021

Ty jo, taky by mě zajímalo, co zkusit... Docela ráda bych tu jejich kávu ochutnala...

Majka Laura 22.12.2021

Ahoj, tak teď je nejlepší doba :) Oni totiž teď mají akci... Můžeš se stát členkou VIP klubu. Při objednávce nad 1111,-Kč máš celý další rok máš pak slevu 20% na objednávky :) Je to tak, že se zaregistruješ se na jejich e-shopu, za těch 1111, sdílíš příspěvek a staneš se fanouškem jejich socilálních sítí (Facebook a Instagram). Neboj, ta káva ti bude fakt chutnat, takže se ti sleva bude hodit :D

Laura Laura 30.01.2022

Majko, díky moc. Jojo, na johnnycoffee.cz jsem nakoupila. A právě je sleduju na fb i ig a mám tu slevu. Jsem moc ráda, protože jejich káva nám chutná moc! Takže sleva se rozhodně bude hodit.

Ema Laura 26.02.2022

Ahojky, tohle je super pražírna. Kupujeme tam kávu hodně často. Jaká káva ti od nich chutná nejvíc?

Kaira Laura 25.04.2022

No, já jsem hodně koušela, než jsem si našla tu, co mi chutná. Ale na johnnycoffee.cz mají ochutnávkové balíčky, tak mrknu a ty zkus. A uvidíš, jaká káva ti sedne.

Hanka Laura 27.06.2022

Já jsem hodně dlouho hledala pražírnu kávy, kde by měli kvalitní a hlavně čerstvou kávu. A právě tahle pražírna je skvělá. Sama si zrna praží, takže jsou čerstvá :) Jinak nejvíc mě oslovila tato směs https://www.johnnycoffee.cz/roma. Vynikající :)

Kelly Laura 25.07.2022

A holky, byla jste některá na tom jejich zážitkovém kurzu? Já o něm uvažuju. Vzala bych tam taťku, on je milovník kávy. Stojí ten kurz za to?

Petra 14.07.2020

Ahoj :-) prosím vás, nevíte někdo něco o autolakovně United-C u Vltavy v Podbabské - www.united-c.cz ? Potřebovala bych vyklepat promáčklinu na dveřích u spolujezdce a kamarád mechanik mi poradil, ať se poohlédnu po lakovně, kde to dokážou udělat aniž by museli dělat i nový lak. Budu moc vděčná za tipy a rady!!

Maggie 02.05.2020

Já jsem si oblíbila e-kondomy. Vždy si tam vyberu nějakou hračku.

Jana 25.04.2020

Znáte dobrý způsob jak přidat vlasům na objemu?

Lada 18.12.2019

Děkuji za tip na scotno, dneska mi odtud přišla sedačka. Přepravce mi ji vynesl až do patra, můžu jenom doporučit

Kateřina 16.12.2019

Takže vám to pomohlo? A co jste z této kosmetiky už zkoušela?

Angela 15.12.2019

Kam jezdíte v zimě na dovolené prosím? Potřebuji inspiraci, po Novém roce bychom někam rádi s rodinou jeli

Kateřina 07.12.2019

Ahoj, co na poškozené vlasy? Mám je v hrozném stavu co mám děti.. Zvažuji něco z clinicalhair, máte s výrobky odtud zkušenost?

Zuzka 01.12.2019

Vy tu máte osobně s nějakým z testů zkušenost?

Zuzka 01.12.2019

Vy tu máte osobně s nějakým z testů zkušenost?

Ela 27.11.2019

Ahoj chci se zeptat jestli znáte někdo obchod kancelarské židle? Kamarádka mi dala tento typ na židle.

Radmil Ela 30.11.2019

Znám a byla jsem si tam koupit nějaké židle do kanceláře.Velice dobrý výběr a super personál.

Kateřina 26.11.2019

Máte zkušenost s dobrým plastikem v Praze případně okolí?

Zuzka 26.11.2019

Máte zkušenost s nějakou klinikou nebo centrem kde se dělají testy otcovství?

Jindra 25.11.2019

Ahojky, holky vánoce na krku a já potřebuju radu... Jeden krok splněn - vymyslela jsem, co chlapovi... Druhý je horší - co konkrétně vybrat. Chci mu koupit domácí vinotéku. Kde a podle čeho vybrat?

Rachel 27.10.2019

Dobrý den :) Ráda bych vás požádala o radu... Hledám inspiraci na vánoční dárek pro naše. Jsou velicí milovníci vína a hodně se mi líbí nápad, že bych jim koupila domácí vinotéku. Co myslíte, kde koupím? Díky moc za tipy.

Petra 22.10.2019

Ahoj, kam jet na zimu na dovču?

Vlastička Petra 27.10.2019

Někam na hory? :D Zkuste sport kids, tam mají hezkou nabídku

Petra Vlastička 04.11.2019

A vy snimi máte zkušenost nějakou?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat