Diskuse na téma léčba atopického ekzému

zdravím všechny, jaké máte zkušenosti s atopickým ekzémem? je něco co vám zaručeně pomohlo? chtěla bych se také zeptat, jestli máte zkušenost s jílem? dostala jsem doporučení na http://www.homespa.cz/mojedomacilazne/eshop/14-1-SPA-ZABALY/0/5/86-Zluty-kambricky-jil zkoušel jste už někdo?

Alena 19.12.2023

Už asi 7 roku mne kozni lekar předepisuje krém dexemetason septonex ale bohužel nezabírá ekzem mám jen na jednom místě na levé půlce pánve jinde ne co s ti může mne někdo poradit

anastaziaa 19.12.2023

Koukněte se na Houbicky.eu, objednávám si od nich Housenici čínskou a hodně mi to s ekzémem pomohlo. Mimo to se cítím celkově o hodně líp, nebývám už skoro nemocná, mám lepší náladu, líp se soustředím na práci, mám hodně energie... :)

Mirka 23.05.2022

Nemáte prosím vás vyzkoušené konopné mastičky?

Pavla Mirka 26.05.2022

Za poslední půl rok co se s nimi promazávám, tak mi ekzém začal ustupovat a už ho nemám v tak hrozném stavu, jako jsem měla předtím.

Mnada 23.09.2021

Od Dionely máme filtr na pitnou vodu, mají opravdu kvalitní filtry, hold česká výroba no, to je znát :)

Sandra 04.09.2021

My si pořídili ke sprše tenhle filtr https://www.dionela.cz/sprchove-filtry/c-80 na odfiltrování chlóru a moc to dcerce pomohlo když už vlastně není skoro vůbec v kontaktu s chlórem

Tana 26.04.2021

Mně hodně pomáhá tahle kosmetika https://www.care4you.cz/qx42/kosmetika-seni-care s ureou. Dá se koupit buď v lékárně nebo objednat rovnou tady.

Janča 25.04.2021

Mně to naštěstí netrápí už tolik jako dřív, ale pořád mám kůži hodně suchou a místama se mi někdy pořád dělá. Co vám pomáhá, na takokovou suchou a náchylnou kůži k ekzému?

HANA 22.11.2018

zdravim.potrebuji radu ohledne AE.dcera ma 4 mesice a uz od 2 resime AE.kozni nepomaha,uz jsme zkusily dve a zadny zlepseni.ma ho hlavne na hlavicce a tvarickach.a silně ji to mokva

Naďa 15.10.2018

Je tu někdo komu se na ekzém osvědčily bylinky ? Jestli ano mohla bych poprosit o víc informací ?

Klarka 24.06.2018

Existují i nějaké doplňky stravy které by mi pomohli na obnovu kuže?

Daniela Klarka 19.07.2018

Ahoj Klarko,podívej se na protopan.cz mají protopan box,kde najdeš jak mazací krémy, tak doplňky stravy a já užívám na tu pomoc obnovu kůže omega 3a6..fakt je to po dlouhé době značka která funguje.

Tina 12.06.2018

Trpím at.ekzemem dlouhá léta,zkusila jsem kde co,až mi kamarádka donesla vzorečky protopanu, který mi zafungoval,doporučuji

adela 23.05.2018

Na atopák je super protopan,podivejte na web protopan.cz a mužete si nechat poslat vzorek,sami uvidíte že je bezva

Erika 29.03.2016

pekne mi zpravilo akzem a akne koloidní stříbro AGH2O - koncentrace 20ppm http://obchod.agh2o.cz/18-na-akne-a-problematickou-plet

Katy Erika 18.08.2016

a co nejaká prirodní kosmetika-treba oleje?

Katy Erika 18.08.2016

a co nejaká prirodní kosmetika-treba oleje?

benca 03.01.2016

mne pomaha krem s rakytnikom

Vladimír 02.01.2016

Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky. Příčinou ekzémů jsou potravinové alergie způsobující zánětlivé poškození střev. To následně způsobuje zhoršené vstřebávání důležitých živin z potravy, což přispívá ke zhoršení imunity a výskytu mnoha dalších chronických onemocnění včetně ekzémů. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých živin, máte v těle nedostatek. Následně poradím, jak si je doplnit a upravit si stravu, abyste si ekzémy sami trvale odstranili. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Lála 29.10.2015

Na bioresonanci chodila moje sestra, já nemám žádné problémy, kvůli kterým bych tam šla. Ale mohla bych se jí na to zeptat, kdyby tě zajímalo víc. Já vím pouze to, že chodila do Phy.

Eva Lála 30.10.2015

Lálo zeptala by ses sestry na kontakt prosím?

Eva 23.10.2015

a nevyzkoušela tu některá z vás bioresonanci nebo něco podobného?

Andrea 24.06.2015

Stát se to samozřejmě může, i homeopat je člověk, ikdyž mi občas přijde, že je spíš kouzelník… Ale dobrý homeopat si dá záležet na tom, aby vybral ty správné, takže je třeba dobře vybrat, koukni hlavně na recenze…

Sissinka 20.06.2015

Takže on z povídání zjistí, co by mohla být příčina mých problémů a potom navrhne lék, který by mi mohl pomoci? :-/ A co když budu měsíc na lécích, které mi nepomohou? Neuškodí mi to? :-/

Andrea 26.05.2015

Já jsem teda neléčila ekzém, ale bradavice a musím určitě doporučit homeopatii.. Používala jsem několik metod a ne a ne se toho zbavit, dokonce jsem podstoupila i vypalování (strašně to bolelo), ale bezúspěšně… Nakonec mi pomohly homeopatika a už 15 let mám jen jizvičky, byla jsem dost překvapená (mile)... Jinak co se týká té první schůzky, tak je strašně důležité, na jakého doktora natrefíš, od toho se pak všechno odvíjí... zkus se mrknout na tento článek, tak máš napsané, jak to probíhá www.homeopatie-sehnal.cz/homeopaticka-poradna/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat