Diskuse na téma kosmetika ANUBIS

20. 06. 2014 | Oblíbené značky

Ahojky, nemáte prosím někdo vyzkoušené produkty od značky Anubis? Konkrétně jsem slyšela, že mají mít nějaký výborný krém s částečkami zlata na stárnoucí pleť, nevíte o tom něco? A pokud ho třeba používáte, tak jak jste spokojeny? Chtěla bych ho koupit mamce k narozeninám :-) A dělají taky něco pro mastnější pleť, to bych zas potřebovala já? :-) Dík

Madlina 29.09.2021

Jaký má vůbec zlato vliv na plet?

Majdalenka 02.04.2021

Hele, koukala jsem se na ten woldoshop a mají tam vitamíny v kapkách. Nemáš s nimi zkušenost? A taky nabízejí DMSO. Zkušenosti?

Erikoska 01.04.2021

Neznám tuto značku. Ale mohu doporučit ze své zkušenosti https://www.woldoshop.cz. Mají tam jednak kosmetiku, tak i speciální doplňky strvavy. Super jsou kolageny a kyselina hyaluronová. Doporučuju.

Labutenka 25.07.2014

Děkuji za všechny názory, dámy :-) krém jsem už mamce objednala, myslím, že se jí bude líbit a za zkoušku nic nedáme :-) a vzhledem k tomu že od 1500 je poštovné zdarma, tak jsem se neudržela a koupila si ještě něco pro sebe z té bio řady :-) ta zklidňujicí hydratační maska je fakt dobrá :-)

Magda 23.07.2014

Nojo, Evo, u někoho to tak možná funguje, ale myslím, že je to taky dost o genech a třeba já mám asi nějaké předpoklady k tomu vypadat brzo stará, tak mám pocit, že bych o sebe měla nějak pečovat, abych za chvilku nevypadala jako úplná stařenka ;-) dívala jsem se na ten zlatý krém a možná ho taky zkusím, úplně jste mě nahlodaly, dámy :-D

eva 03.07.2014

ahoj. najlepsie sa umyvat obyc.mydlo a voda a ziadne kosmetiky to podporuje vytvarat vrasky, verte mi damy !:-D

Janka 30.06.2014

Ahoj Labutenko,má kosmetička používá i krémy od Anubis a mě ,která mám smíšenou pleť vyhovují.Mám i pleťovou masku od této značky a je to prfektní-hladký a vypnutý obličej. Tak ,snad jsem trochu pomohla. :-p

JLo 27.06.2014

No, Labutenko, bohužel mám zkušenosti jenom s tím krémem proti vráskám a stárnutí :-D ale ten zase stojí za to, jsou tam ještě diamantové soli a krásně vyhlazuje a hydratuje :-) vždycky se cítím taková zářivá a krásná, když se s ním namažu :-) tady o něm je něco psané odborněji, kdyžtak mrkněte http://www.profiliceni.cz/detail_5.php?id=254 :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat