Diskuse na téma Dieta která vám pomohla?

09. 07. 2014 | Hubnutí

Dobrý den, potřebovala bych nutně zhubnout a poměrně rychleji, za zhruba 4 měsíce se mám totiž vdávat a chtěla bych vypadat dobře a ne jako slon a tak přemýšlím jakou dietu zvolit... nemáte nápad? zase bych nechtěla aby to bylo nějaké nezdravé hubnutí i když bych chtěla shodit rychleji a taky aby se pak nedostavil všemi nenáviděný jojo efekt :-O :-( :-/ tak kdybyste měly nějaký tip :-)

anastaziaa 31.03.2024

S Ketodiet mám taky dobrou zkušenost, konečně jsem s ní začala hubnout a šlo to opravdu rychle. Navíc má jídla opravdu dobré a vyvážené, takže jsem hubla jenom to co jsem potřebovala.

Anna22 17.02.2024

Cvičit, jíst zdravě, starat se o svoje tělo, disciplína, určit si motivaci, vitaminy, kvalitní spánek. Jako je to fakt, já jsem zkoušela tolik diet a byly uplně k.... Když přišlo stresový období, tělo si samo řeklo o cukr a chtělo ho rychle. Takže jezte vyváženě, nechte si sestavit jídelníček, nemusíte ho dodržovat vždy na 100%, ale nepraste. Domluvte si na 2× týdně trenéra, ukáže vám co a jak, chodím v Brně do zone4you, pokud jste někde poblíž, doporučuju. Přístup k nováčkům mají moc fajn. Zkuste si to v hlavě nějak nastavit, urovnat, uvidíte že po měsíci pravidelnosti to najednou půjde dolů samo.

LenkaV Anna22 26.03.2024

Ahoj, můžu se prosím zeptat, jak to je s tím, když bych si chtěla najmout trenéra, kolik na mě bude mít času, kolik to bude zhruba stát? Zjišťuji dopředu, aby mě to nepřekvapilo. Děkuji

miška4 29.11.2023

Jediná dieta, která mi opravdu chutnala a hlavně jsem díky ní zhubla a váhu si pořád držím je KetoDiet.

Lidka 01.07.2023

Já taky nedám dopustit na KetoFit. Díky ní jsem se dostala na svou vysvěnou váhu a naučila se zdravě a pravidelně jíst. Doteď si od nich kupuju mlsky a kaše :-)

Zuzana 26.04.2023

Ahoj holky, já se taky nechala nalákat televizní reklamou na ketofit, i když jsem byla trošku skeptická, tak mi nakonec docela vyhovuje. Mám za sebou druhý měsíc s keto produkty, doplňuji ještě svými keto recepty a mám dole 10kg.

Darča Zuzana 26.04.2023

Já mám s těmi televizními reklamy trošku problém, nepotrpím si na telemarketing, ale taky jsem slyšela dobré ohlasy na keto produkty. Zkoušela jsi konkrétní balíčky?

Zuzana Zuzana 27.04.2023

Začínala jsem s tímhle https://www.ketofit.cz/keto-dieta-na-4-tydny-140-porci a pak si to uzpůsobila dle sebe.

Adél 04.03.2022

Mně se podařilo zhubnout na ketofit dietě, aktuálně se stravuju dál těma jejich jídlama na střídačku s tím, co si uvařím a váha mi jde dál krásně dolů :)

Simona 28.07.2021

Mně se podařilo zhubnout, ale ještě to pořád není ono, tak uvažuju nad neinvazivní liposukcí, co myslíte, je tam ten efekt dost velký ? Nenašla bych tady někoho, kdo má tento zákrok za sebou ?

Darina Simona 04.08.2021

To by mě taky zajímalo. Psala jsem už do jedné diskuze, tak snad se někdo ozve. Docela by mě to zajímalo jelikož bych ji chtěla podstoupit.

Bety-tyna 26.06.2021

Já začala míň jíst a když to jde tak chodím všude pěšky. Koupila jsem si přírodní tabletky StillSlim od Theoherbs, který mi navozují pocit sytosti takže ani nemám potřebu tolik jíst a pořád mlsat a pomáhají mi rychleji spalovat kalorie, ani jinak nijak necvičím a kila jdou krásně dolů :-)

Janča Bety-tyna 02.07.2021

To zní hodně dobře, a ty tabletky jsou čistě přírodní?

Bety-tyna Bety-tyna 04.07.2021

Jojo je, však si to pročti. Já jsem fakt ráda, že jsem je objevila :-)

Janča Bety-tyna 04.07.2021

Tak rovnou objednávám, jsem na to zvědavá. Děkuju za radu :)

Tana Bety-tyna 05.07.2021

Tak to je super, určitě to vyzkouším, děkuju.

Bety-tyna Bety-tyna 05.07.2021

Není vůbec za co, dejte potom třeba vědět jak to jde ;-)

Janča Bety-tyna 05.07.2021

Určitě dám vědět, jsem na to zvědavá

Markéta 16.12.2018

Přesně tak, není to jenom o tom nasadit dietu, ale změnit stravovací návyky a životní styl. Tady ty krátkodobé diety jsou akorát výbornej náběh k jojo efektu, vím o čem mluvím, ale taky mi to trvalo než jsem na to přišla a než jsem si to nechala vysvětlit.

ElaKrej 26.11.2018

Jediný, co skutecně funguje, je omezit jídlo a cvicita to doporučuji pilates, yogu a plavani.

Kamila 26.11.2018

Zkus svět zdravi a hlavně zdravě a pravidelně jíst

Květa 30.06.2018

dieta a všechno kolem toho je taky o pevné vuli. Začala bych nějakým detoxem, odvodnním orgnizmu a sportem. Váha pujde krásně dolu

Monika slimming 19.12.2017

Za me urcite proteinovou dietu - je rychla, ale musite se zaprit a skutecne jenom maso, mlecne vyrobky, hodne zeleniny, zejmena listove.. Tahle dieta ale pomuze kazdemu - lidkse telo funguje stejne a tuky se pali stejnako -- https://www.slimming.cz/proteinova-dieta/

Veronika Vašková 22.09.2016

Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na přírodní bázi, a nabízí různé programy v různé cenové relaci, které se zaměřují na hubnutí tuků, získávání svalové hmoty a je to bez jojo efektu. Nejedná se o dietu, ale náhradu běžné stravy, stravou zdravou. Zhubla jsem 4 kg za 1 měsíc a cítila se mnohem lépe, kdyby jste měla zájem ozvěte se mi, mohu Vám toto nabídnout a vysvětit o co se přesně jedná a jak to funguje. http://hubnizdrave.web-rychle.cz/

Klára 18.12.2015

Bylo to moc efektivní takže už za 5 měsíců, celé moje okolí valilo oči ;-)

Hani 15.12.2015

Kláro a za jak dlouho se ti podařilo zhubnout těch 12 kilo?

Klára 25.11.2015

Mně zabrala proteinová dieta KetoFit, zhubla jsem díky ní 12 kilo, navíc mu ušetřila spoustu času se sháněním a přípravou jídla, váhu si stále držím, navíc je to bezpečná a zdravá dieta. Můžete se poradit i s jejich výživovou poradkyní www.ketofit.cz

Mirka 21.11.2015

Nabízím Ketofit komplet balíček na 3 týdny velká sleva. Informace na MV.15@seznam.cz

O těchto plánech jsem už slyšela od známých a moc je chválili. Zatím jsem neměla potřebu sama hubnout, ale můžu za ostatní doporučit. :-)

slunéčko 27.10.2015

Mrkni tady http://www.drstanek.cz/2-obchod/4-dietni-plany-guareta :) Můžeš si vybrat balíčček podle toho,na kolik dní to chceš. :)

zuzka slunéčko 13.11.2015

tak ty balíčky od staňka vypadají dobře a hlavně přehledně… tohle bych právě potřebovala mít přesně daný režim a tam je to rozepsané jídlo po jídle. :)

Ludmila zuzka 05.12.2015

Taky jsou v mém okolí oblíbené tyto plány. Hlavně po Vánocích. :-D

Judita zuzka 23.12.2015

Na začátek hubnutí je to přímo ideální, nic neřešíš a jen jedeš podle plánu. Já tak minulý rok zhubla 18 kilo. :-P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat