Diskuse na téma Bezpečí domova, když jste na cestách

15. 07. 2014 | Cestování

Ahoj, myslíte na to, když jedete někam na dovolenou, jak zabezpečit domácnost? Máte zabezpečenou nebo na to tolik nemyslíte? My máme doma jen bezpečnostní dveře, ale chystám se na to, že pořídám domů, alespoň malý trezorek na důležité doklady..

nevypadá zle, ale na mé potřeby by byl hodně malinkatý, ale jestli to tobě stačí, tak klidně...ten je taky z toho kovového nábytku?

gabcapatis 21.07.2014

taky jsem nad tím přemýšlela, obzvlášť teďka v tom čase dovolených, kdy mají zloději žně...ale zatím jsem se ještě nedostala k tomu, abych se po nějakém tom trezoru podívala...ale představu mám, nic moc velkého, stačí menší, ne ani tak na peníze, jako spíš na důležité papíry *2*

kamenskydalibor gabcapatis 08.08.2014

Já už jsem se trošku poohlížel a líbí se mi něco takovéhoto http://www.kovovynabytek.cz/files/product/6537/preview.jpg Tak jak říkáš ty, na důležité dokumenty, smlouvy a podobné věci, možná ještě něco trošku většího, že bych si tam začal dávat archív, účetnictví a podobně, ještě přemýšlím, jak to nejlépe udělat...

gabcapatis kamenskydalibor 13.08.2014

Mě by asi stačil nějaký menší, třeba nějaký takový Trezor do zdi protipožární 41.1M


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat