Diskuse na téma Jak vyčistit koženou sedačku?

26. 08. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, můžete mi někdo prosím poradit, čím nejlépe vyčistit koženou sedačku? Děkuji

Renata 24.10.2018

Dobrý den. Koupila jsem si kozanou sedačku ale jedna půlka mi začala po nějakém čase jakoby lepit. Jako kdyby byla rozleptana. Když ji vycistim tak je v pohodě než uschne. Pak zase je ulepena a když na ni hodím prehoz tak jsou na ni opět prilepene chloupky. Můžete mi prosím někdo poradit čím očistit aby nelepila? Druhá část je super.

Lenka Renata 05.12.2018

doma máme taky koženou sedačku a umyvam ji čistou vodou a když je potřeba větší umytí, tak nějakym přípravkem na koži a vždycky se to hezky umylo. Kdys měla nějaky problém, zkus se obratit na mistrkuze.cz a radi ti tam pomuzou, poradi

Lenka Renata 05.12.2018

doma máme taky koženou sedačku a umyvam ji čistou vodou a když je potřeba větší umytí, tak nějakym přípravkem na koži a vždycky se to hezky umylo. Kdys měla nějaky problém, zkus se obratit na mistrkuze.cz a radi ti tam pomuzou, poradi

Laugher 14.02.2017

Dobrý je Poliboy. Čiští a pečuje o kožené sedačky

Monika 23.04.2016

Koupila bych si novou....kůže je nepraktická! Vzimě studí, v létě lepí! Nedám dopustit na látkovou! Teď jsme si koupili od Design Outlet a spokojenost!

Marobud 23.04.2016

Pane jo ručně tkany koberec to musela byt dobrá pálka…no dej si hlavně pozor a nenechavej ho čistit jinak než ručně jinak by ti ho mohli zničit. To se stalo znamému, měli doma ručně tkany velice stary koberec a dali ho na čištěni a oni jim ho uplně zničili….

Petra.sek 22.03.2016

Ahoj, nevíte, kam bych v Praze mohla dát vyčistit perský koberec? Musí to být ale ruční čištění protože chemie by ho zničila… Ten koberec je u nas už několik generací a myslim že už dlouho čištěn nebyl takže by si to zasloužil, ale ja se bojim ho dát jen tak někam kde to neznam...proto ocenim typ na dobré čištění...

Anicka Petra.sek 22.03.2016

Já bych potřebovala vyčistit sedačku, politou kakaem. Syn je šikulka. Je to látka, taková ta hrubě tkaná. Přesně je to tato sedačka: http://www.jena-nabytek.cz/emi-balaton-25/ . Máme ji krátce a je uplně skvělá, nechce se mi ji kazit nějakým přehozem. *14*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat