Diskuse na téma Odrážedlo

16. 12. 2014 | Prosím o radu

Prosím vás, kde bych měla shánět originální odrážedlo pro ročního chlapečka? O klasické motorce vím ale chtěla bych něco jiného, nového. Tak jestli někdo máte nějaké dobré odrážedlo pro nejmenší tak budu ráda když prozradíte kde jste ho koupili. Klidně někam dojedu nebo objednám přes internet.

Laugher 21.02.2017

A co třeba tohle?

Tichavka 20.12.2014

No jo to vypadá super. To se musím přiznat že jsem ani nevěděla že už se vyrábějí taková odrážedla, člověk by řekl že na odrážedle není co novýho vymyslet a ono přece. Vy jste ho teda nekupovali jenom si zatím líbí jo?To by mě zajímalo jak na tom ty děti teda jezdí :-).

StankaHoy 19.12.2014

Zkus se podívat na tohle odrážedlo http://www.cyklospeciality.cz/detska-odrazedla-spherovelo-jedinecne-odrazedlo já právě taky hledám v diskusích a všude možně a tohle mě hodně zaujalo takže už jsem celkem hodně nahnutá že pro něho ještě skočím, protože zatím jsem nic lepšího neobjevila a myslím že je to super nápad


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat