Diskuse na téma Dobrý tip

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

gabcapatis 28.01.2015

Také bych ráda přidala nějaký ten tip :) Absolvovala jsem mikroskopické vyšetření krve, mám vyrážky a nejsem schopná se jich zbavit, prostřednictvím tohoto vyšetření mi zjistili nějaké nedostatky, které nenapravuji práškama, ale změnou jídelníčku, už měsíc na něm jedu a možná je to placebo, ale malé změny pociťuji, pokud vydržím, tak za 2 měsíce by měla být úplně pryč...jsem zvědavá :) http://www.mikroskopie-krve.cz/

Vendy12 gabcapatis 30.01.2015

Moc držím palečky, i kdyby to bylo jenom"tvá víra tě uzdravila":-)

Terulka 21.07.2015

Já bych ráda dala tip na nákup všech léku a vše okolo toho na e-shop Lekarna, kde opravdu seženete všechno to, co najdete v kamenné lékarně a ještě více :)

Kamila 22.07.2015

A ty už jsi z tama něco objednávala???

Terulka 24.07.2015

Docela často z tama něco objednávám, vono to výjde levněji než v tom obchodě :)

Kacinka16 31.07.2015

Je dobré co všechno lidi nevymyslí, léky online :D

Janča 18.08.2015

Ahoj v Praze mám dobrou zkušenost s Ajurvédskou masáží v saloně samuispa.cz, tak můžete vyzkoušet. Navštívila jsem více Ajurvéd masáží, ale tady v tom Samuispa se mi to líbí a vyhovuje mi to ;)Každý kdo o ajurvédě něco ví, zkusil, tak ví jaký to má blahodárný vliv na lidské tělo :)

Dan 19.08.2015

my bysme chtěli vzít 5ti letého syna do sauny. Tak přemýšlím, kde v Praze pronajmout privátní wellness. Máte nějaké doporučení?

Kamila 20.08.2015

Taky docela koukám, ale třeba tohlehttp://www.lekarna.cz/nutrilon-3-pronutra-duopack-2x800g/ se fakt vyplatí jako…

Kacinka16 25.08.2015

To já neříkám, že neoplatí, jen koukám jak puk, že tam mají tolik věcí a ty akce jsou opravdu fajn :)

Barbucha26 25.08.2015

Musim souhlasit že Samuispa má jednu z nejlepších ajurvéd v Praze ne-li tu nejlepší! Navíc na nich oceňuji že si u nich mužeš pronajmout soukromou saunu!

Terulka 28.08.2015

Musíš narazit na nějakou dobrou akci to je pravda, ale pořád tam něco mají :)

Kamila 31.08.2015

No jako i ty opalováky, přemýšlím, že si udělám zásobu na příští rok :D

Miroslava 14.11.2015

Dobrý den, můžete mi prosím poradit nějaký kvalitní přípravek na klouby? Sportuji celý život, a teď po 40. roce života mě začínají bolet klouby, ale se sportem se mi přestat nechce. :) Děkuji.

Marie 18.11.2015

Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Lubomíra Marie 24.11.2015

Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Nataša Lubomíra 25.11.2015

Jo souhlasím, ten je taky fajn za tu cenu.

Zazu Nataša 26.11.2015

Artaxin mi taky pomohl.

Max Nataša 26.11.2015

Jo je pravda, že nestojí moc.

Zuzka 24.03.2016

taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.*5*

alenab Zuzka 01.04.2016

Rybilku Neo jsem taky vyzkoušela a byla jsem opravdu překvapená, už to není ta původní, co tak silně páchla rybinou, opravdu je téměř bez zápachu a hlavně pomáhá během krátké doby. Navíc bez konzervantů a parabenů. I cenou jsem byla nadšená. Díky za radu, je opravdu super. Doporučuji i dalším.

benca 03.04.2016

ja by som poradila na zaparenu ritku pre deti imazol z lekarna, nic nam nepomohlo a toto zabralo

Ivetka 11.05.2016

Zdravím všechny maminky, potřebovala bych tipy na dobré a především kvalitní vitamíny pro děti. Nejlépe takové, které jsou přírodního složení. :))

Marykaaa Ivetka 11.05.2016

Iveto, zkus se v drogériích nebo v lékarně pooptat na Floradix. Je z přírodních surovin a ovocný, pro děti ideál.

Simča Marykaaa 11.05.2016

Ahoj taky jsem floradix koupila. Jsem moc spokojená. Má přírodní složení bez chemie. I cena se mi zdá super, vzhledem ke kvalitě.

Ivetka Marykaaa 16.05.2016

Dobře, děkuji, a co obsahuje prosímtě všechno za vitamíny? :)

Marykaaa Ivetka 17.05.2016

Tady na těchto stránkách je to všechno popsaný tak jukni ;) http://www.salushaus.cz/Produkty/Partner-Salus/105-Floradix-Kindervital-pro-doplneni-vapniku-a-vitaminu-D

Simča Ivetka 18.05.2016

Ahoj koukni na jejich stránky http://www.salushaus.cz/Produkty/Partner-Salus/105-Floradix-Kindervital-pro-doplneni-vapniku-a-vitaminu-D , obsahuje například A, D, E, K, C, vitamíny B, dále vápník a výtažky z bylin.

Ivetka Marykaaa 19.05.2016

Děkuji Maryko :) koukla jsem a vše pročetla a líbí se mi to, takže do toho půjdu a koupím ten Floradix Kindervital :))

Sabina45 Ivetka 21.05.2016

Svým dětem jsem floradix kindervital začala brát také, a teď už se k jiným vitamínům nevracíme.

Estelka.r Sabina45 24.05.2016

My jsme na tom stejně, po tomto už nový nehledám.

Patričkaa1 Ivetka 25.05.2016

Já ho domů už kupuji pravidelně. Ten přípravek je kvalitně vyrobený a nevadí mi si za takovou věc trochu připlatit.

Karkulka Patričkaa1 25.05.2016

Taky ho musím zkusit koupit po tom, co jsem četla tuto diskusi.:-)

Dita 20.05.2016

Mám dobrý tip na levnou půjčku. Potřebovala jsem injekci do rodinného rozpočtu, abychom měli zase na chod domácnosti včetně nákupu různých vitamínů, které pravidelně užíváme spolu s probiotiky a dalším. Doporučili mi společnost Maxihypo, tak posílám dál. Dali nám levný úrok a sjednali vše obratně přímo u nás doma.

Kamila 10.08.2016

Můžete mi dát tip na dobrý přípravek k ošetření odřenin a ran? Takový který by neštípal, tedy vhodný pro děti?

Saša Kamila 11.08.2016

Už jsme domů kupovali další balení Alfrasilver. Děti opravdu neštípe a navíc se po něm mnohem rychleji hojí kůže. Je to ve spreji, takže pohodlná aplikace.

Kamila Saša 16.08.2016

A kde jste Alfrasilver kupovali prosímtě?

Saša Kamila 22.08.2016

Jasně, já to beru v eshopu v lékarně :) https://www.benu.cz/alfasilver-sprej-125-ml

Kamila Saša 15.09.2016

Tak jsme Alfasilver taky koupili a už jsme ho i stihli použít doma. A aplikace teda byla pohodlná. Žádné piplání s vatovou tyčinkou. :)

Elenka Saša 17.09.2016

Já jsem brala Alfasilver přes heureku http://www.heureka.cz/?h[fraze]=alfasilver

Dita 10.08.2016

Po porodu jsem se bála, že budu mít problémy s kojením a jestli bude mít kvalitní mléko, kterým miminko uživím. Bylo to úplně zbytečné. Příroda to umí zařídit skvěle, jako všechno! Jen jsem jí trochu pro jistotu pomohla, abych to měla v začátku jednodušší. Nasadila jsem si po porodu Feminellu Hereditum a nebyl pak žádný problém ani s bolestí bradavek ani s vydatností mléka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat