Diskuse na téma Taneční kurz v Praze

15. 01. 2015 | Zábava

Ahoj, rozhodla jsem se přihlásit se s manželem do tanečních pro dospělé. Konečně pochopil, že jinak si ples pořádně neužije, takže konečně souhlasil. Kde pořádají v Praze nejlepší taneční kurzy? Děkuju

Niccol 20.01.2015

Já jsem chodila do tanečních do taneční školy Astra a bylo to tam moc fajn, bylo nás tam tak akorát, takže jsme se tam vůbec nemačkali a nikdo mi nešlapal po patách což jsem si zažila v mým prvních tanečních. Takže jsem se vůbec nemusela ohlížet po ostatních a tancovala jak jsem potřebovala. A lektoři byli super a moc šikovní, pořádají taneční pro začátečníky i pro pokročilé.

Sandriskaa 18.01.2015

Dovolím si připojit se k žádosti ať nemusím zbytečně zakládat novou diskusi.Chtěla bych se také přihlásit v Praze do tanečních ale na kurz pro pokročilé.Uvítám vaše osobní zkušenosti,i rady jakým školám se raději vyhnout.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat