Když rodiče studují

Když rodiče studují. Jak si vybrat školu, jak zvládnout rodinu a studium.

Problémy s matkou2 příspěvky

Ahojky, mám neustálé problémy s matkou. Nejdřív to byla přehnaně zdravá strava - ale tak to člověk j...

Linda 18.03.2010
Klárko, je mi 25, doma nežiji sedm let, ale stejně mě to moc trápí..

aha30 příspěvků

<a href="http://www.seznam.cz/">seznam</a>, [url=http://www.seznam.cz/]seznam[/url]

Beata 04.07.2016
Tak určitě je pro začátečníky nejlepší Basic ale jsou tam od toho i pohovory, aby zjistili tvůj tale...

Individuální jazykový kurz Praha8 příspěvků

Ahoj mohl byste mi někdo poradit školu která pořádá individuální jazykové kurzy, potřebovala bych si...

Kikina 28.09.2016
Na pomaturitku je to kolem 14 a jinak 3-6. Takže dost nízký ;) 8-)

Je 12-leté dítě dost velké na divadlo?6 příspěvků

Myslíte si, že bude 12-letou holčičku bavit opera? Nebo máme jít raději na činohru? Máte někdo nějak...

Nela 26.02.2016
Evita byla skvělá, jak jsem předpokládala. Radka Fišarová byla lepší než kdysi ve Spirále. Představe...

Soukromé Jesle v Praze 3 příspěvky

Nevíte někdo o dobrých soukromých jeslích v Praze?

lednl 13.06.2017
Tak děkuji mnohokrát, zajdeme se tam s manželkou podívat :-)

Norsko5 příspěvků

Najde se tu někdo, kdo podnikl cestu do Norska ? Konkrétně by mě zajímaly poznávací zájezdy, zda se ...

Nadia 27.06.2018
Taky jsme byli v Jižní Africe a je to něco úžasného .. je to něco .. co prostě není běžně k vidění ....

whatsapp@ +27 63 409 6205 psychic bring back lost lover spells ex in Angra dos Reis Araruama Rio de Janeiro Buenos Aires0 příspěvků

Upon completion of the spell work, which requires several extensive ritual sessions, a talisman is...

whatsapp@ +27 63 409 6205 psychic bring back lost lover spells ex in Brampton Pickering Coquitlam Gloucester Kanata Goulbourn 0 příspěvků

Upon completion of the spell work, which requires several extensive ritual sessions, a talisman is p...

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe,0 příspěvků

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise, Führerscheine (E-Mail: buylegitpasspor...

Buy IELTS, IDP TOEFL, GMAT, ESOL, DEGREE, DIPLOMAT Buy Registered 0 příspěvků

Buy Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:                       ...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO SELL CLONED CARDS ATM - Cvv Dumps Shop , CASHAPP Paypal Shop, CASHAPP TRANSFER ,PAYONEE TRANFER PAYPAL TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Best Dumps TRACK 1&2 Cloning Cards atm Shop Buy CVV2 Online - Buy Dumps With Pin go...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat