Pohyb a sport

Pohyb a sport. Formování postavy pomocí aerobiku, běhu, pilates, spinningu, jógy, ale také tance a rychlé chůze.

Tipy na výlet na on-line bruslích9 příspěvků

Plánuji s rodinou (kluk 4roky, holka 7) společné výlety na on-line bruslích - máte někdo nějaký tip ...

Blanka 29.06.2022
Jůů co jsou online brusle, ne dělám si srandu, asi to měly být inline. Já si teďka stáhla super appk...

Kranking + Spinning aneb jak posílit "předek, zadek a spodek" 6 příspěvků

Mám bezva tip pro milovníky spinningu. Máte pocit, že je spinning super věc, ale něco tomu chybí ? T...

Romča 04.03.2022
Tak na to jsou přesně super bcaa a je samozřejmě dávat pozor na složení, aby bylo co nejčistší https...

Sport, kterým vládnu66 příspěvků

Sportujete? A jaký sport je pro vás ten nej, který umíte nejlépe? A na co byste naopak "nikdy nevlez...

Tana 21.03.2024
Já jsem začala chodit běhat a fakt mě to chytlo. Hodně mě motivují chytré hodinky, které jsem dostal...

Sport ve dvou29 příspěvků

Ahoj holky, jaky sport byste mi doporucili, ktery se da provozovat ve dvou. Ja s pritelem, aby taky ...

miška4 29.03.2024
My chodíme s manželem běhat, koupili jsme si chytré hodinky a baví nás si to všechno měřit a plánova...

Lanové centrum12 příspěvků

Dobrý den, potřebuju radu. Pro naši rodinku, jsem vymyslela takový společný den v lanovém centru. A...

Tana včera 19:52
Taky jsme tam byli a bylo tam super. Doporučuju jestli tam půjdete zajít i do ateliéru Playpaper, kd...

bikram yoga2 příspěvky

Zdravím čtenářky bety, mám na vás dotaz. Byly jste už někdy na bikram yoze?Já nikdy a přiznám se, že...

tamca 21.12.2012
Fakt??? tak to ráda slyším. A jinak je teda škoda, že je tak málo studií, ikdyž myslím víc než 2.Mám...

Oblečení na sport27 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se letos vrhnout na běžkaření, takže vybírám co kde na netu bych si objednala, aby...

Sandriskaa 28.03.2024
Já mám tyhle https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-artemis-hr--cerne/ a jsou id...

poledance35 příspěvků

Ahoj holky, dělá tu některé z Vás poledance? Moc mě to láká, ale bojím toho, co si o mě řekne okolí....

Danuše77 26.01.2023
Ahojky taky sem chodím cvičit a mám to tu moc ráda. Za mě nejlepší fitness v Brně

Cvičení s TRX26 příspěvků

Víte o jaké cvičení jde? Baví vás to s těmito pomůckami? Kdo zná, podělte se se zkušenostmi, kdo ne,...

Teddynka 14.11.2022
Ahoj holky chodím do Zone4you už půl roku, nemám vůbec co vytknout

Čas na cvičení40 příspěvků

Ahoj všem. Mám sedavé zaměstnání a nějaké to kilo dolů by mi rozhodně prospělo. Dřív jsem chodila na...

miška4 31.03.2024
Já jsem zhubla díky https://www.ketodiet.cz/ dlouho se mi nedařilo a s ní šly konečně kila rychle do...

Kam v Praze na poledance?24 příspěvků

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli někdo nechodíte v Praze na pole dance? Chtěla bych začít, takže ...

MandarinkaJana 29.09.2022
Taky mám s touto značkou moc dobrou zkušenost

Taneční v Praze1 příspěvek

Zdravím všechny :-) chtěla bych se přihlásit s manželem do tanečního kurzu pro dospělé. Bydlíme v Pr...

Sandriskaa 19.12.2014
My jsme byli spokojení na tanečním kurzu od školy Astra, tady je na ně odkaz http://www.astra-praha....

Skákací boty 19 příspěvků

Ahojte, co říkáte na skákací boty, určitě jste se někde s něma už potkali, máte ně na ně nějaký názo...

jana 27.11.2015
tak jestli je takovychto veci fanda tak bych to urcite poridila :) tak drzim palce at to dobre zvlad...

Sjíždění vody15 příspěvků

Chci se zeptat co si myslíte, že je lepší zda kajak nebo nafukovací člun na sjíždění vody? :) Máme 5...

Kamča 20.08.2015
A už jste někdy na vodě byli? Hlavně si pospěště, jinak vám všechna voda v takových horkách vyschne ...

Golf a vše kolem něj3 příspěvky

Hrajete někdo golf? Začala jsem s ním nedávno a ráda bych nějaké tipy co se týče vybavení a oblečení...

Kris 20.07.2015
Jako zkusit to můžeš, třeba ti to pomůže jen přes internet. A když ne, tak si tam prostě zajedeš :)

Antigravitační joga4 příspěvky

Ahoj, vase zkusenosti z antigravity jogy? Dlouho uz o tom se sestou premyslime ze zacneme hodit..:-)...

Anka 03.11.2015
Jajo ja od rosenpharmy kupuji kolagen forte a jsem taky moc spokojena priste vyzkousim i ty koupele ...

Sport a menstruace3 příspěvky

Máte někdo zkušenost při sportu ( konkrétně rannní běh ) s kalíškem ? Našla jsem http://www.menstrua...

Dana 06.11.2022
Mně se to povedlo hned napoprvé, ale to jenom díky návodu, ke kterému jsem se taky dostala přes ten ...

Únik moči 11 příspěvků

Jak řešíte únik moči, největší problém s tím mám při sportu

Rita 01.08.2021
Aha díky, tak je zkusím, jsem na to zvědavá

Hudba ve sprše3 příspěvky

Ahoj, hrozně ráda poslouchá muziku ve sprše, ale co jsem si naposledy utopila telefon, tak potřebuju...

Barbora 11.08.2021
Podívej se na student-eshop. Mají tam vodotěsné bluetooth repráčky ;)

Opruzeniny 6 příspěvků

Taky máte v létě problém s opruzeninama v podpaží a tříslech? Já hrozně, co vám na to pomáhá?

Tana 03.08.2021
To vypadá dobře, děkuju za tip, zajdu se zeptat jestli ho u nás v lékárně mají.

Únik moči 8 příspěvků

Taky máte při sportu problém s únikem moči? Používáte nějaké inkontinenční pomůcky?

Hanka 06.11.2022
Na jak silnou inkontinenci jsou ty ms kalhotky vhodné?

Vybavení domácí posilovny3 příspěvky

Ahoj, chtěla bych si doma zařídit menší posilovnu a zajímalo by mě jaké stroje by měly být nedílnou ...

Verča 26.03.2024
Já bych se nemohla vůbec dokopat k výkonu doma. Prostředí posilky a vůbec lidí kolem mě motivuje. Ch...

Únik moči 1 příspěvek

Mám problém s únikem moči, hlavně při sportování. Co používáte za pomůcky? Budu vděčná za vaše rady....

Kiska 23.12.2021
Koukni sem https://www.care4you.cz/ mají kvalitní pomůcky pro všechny stupně inkontinence

Sluchátka4 příspěvky

Jaká máte sluchátka na sport ? Začala jsem běhat a zjistila jsem, že mi k tomu schází hudba, ale mám...

Melissa 29.03.2024
Máte někdo bezdrátová sluchátka Carneo? Chtěla bych si od nich koupit a budu ráda za zkušenosti, dík...

Menstruace6 příspěvků

Zdravím vás, zajímalo by mě jaké ms pomůcky používáte, když máte menstruaci a chcete si jí zaplavat ...

Adéla 20.06.2022
Objednávala jsem si je tady z toho ehopu https://www.modibodi.cz/plavky/

Menstruační plavky 5 příspěvků

Máte s nima někdo zkušenost? Moc se mi ten nápad líbí. Díky za odpovědi :-)

Sarra 09.05.2022
Ty joo tak slyšela jsem o kalhotkách, ale plavky jsou pro mě novinka :)

Výběr sportu9 příspěvků

Při jaké m sportu je největší záběr na tělo a nejvíc se spaluje?

miška4 29.03.2024
Mně teď hodně začalo bavit běhat, hodně mě motivují chytré hodinky (dostala jsem takové super Carneo...

Pomůcky ke cvičení13 příspěvků

Kde holky nakupujete pomůcky ke cvičení? Přemýšlím i nad běžeckým pásem, tak budu ráda za doporučení...

Marta 19.01.2024
insportline, ale spíš záleží na cenové relaci bych řekla

Kúpiť falošný pas (Telegram:+12156109982), vodičský preukaz, VÍZA, ZELENÁ KARTA, DIPLOMY0 příspěvků

Kúpiť falošný pas (Telegram:+12156109982), vodičský preukaz, VÍZA, ZELENÁ KARTA, DIPLOMY Sme najl...

Osta väärennetty passi (Telegram:+12156109982), ajokortti, viisumi, VIHREÄ KORTTI, DIPLOMIT0 příspěvků

Osta väärennetty passi (Telegram:+12156109982), ajokortti, viisumi, VIHREÄ KORTTI, DIPLOMIT Olemm...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

Joga v Brně0 příspěvků

Ahoj, kam chodíte na jogu v Brně? Za 2 týdny se stěhujeme a chtěla bych pokračovat ve cvičení. Nějak...

WWW.KINGTRUST.TO CASHAPP TRANSFER PAYPAL TRANSFER WORDWIDE DUMPS PIN 201 CLONED CARDS ATM BANK TRANFER 0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO BUY CLONED CARDS ATM SELL DUMPS TRACK 1&2/CASHAPP/PAYPAL 1st hand , sniff and priva...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat