Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Trápí mě - manžel, manželka, moje vlastní maličkost

Trápí mě. Máte pocit, že z dětí, manžela, rodičů, tchýně či souseda zešedivíte? Podělte se o své starosti.

Celkem 11 diskusních témat seřadit dle:
0 příspěvků sleva na nájem........
12 příspěvků Problémy s matkou trvalo mi 10let než jsem vymazala rodiče ze života a za tech 10let mam pamatku jejich dluhy ktery sp...
jupiterka 20. 8. 2011
84 příspěvků Chat s poradkyní na lásku a vztahy Mgr. Evou Ráčkovou (26.8.) Přátelé, toto byl chat vyhlášený na určitý den a hodinu. Jindy ho nemám čas sledovat. Náhodně jsem h...
eva.rackova 13. 12. 2012
29 příspěvků Jakou větou vás partner dokáže zaručeně vytočit? Milane děkuji :-) Tohle je jen jeden z mála hmmmhacích rozhovorů u nás doma :-D
Anna K. 4. 4. 2011
33 příspěvků Nejhorší partnerův zlozvyk Mně na mém bývalém manželovi nejvíc vadilo, že za sebou při používání toalety nezavíral dveře a slyš...
Jana 7. 12. 2014
18 příspěvků Miluji ho, ale nevěřím mu... No já nevím aknel, jestli děláš dobře. Pokud jsi mu dala šanci, měla bys být zticha a nic mu nevyčít...
BarcaB 23. 11. 2012
39 příspěvků Co musí udělat, abych si z toho sedla na zadek :) U nás doma nás Erectan zachránil od krachu...! Kvůli manželovým problémům nám to začalo pořádně ve v...
Michaela 23. 8. 2016
1 příspěvek Jako rozdvojená osobnost Podobnou zkusenost nemam, ale musis si uvedomit, ze zivot mas jen jeden a to velmi kratky a opravdu ...
Marcela69 3. 3. 2014
5 příspěvků moc mlada manzelka? Už podle tvého dotazu vidím,že se ti pomoci nedá.Na to aby jsi si zjednal doma autoritu je asi už po...
Jirka 5. 1. 2017
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
0 příspěvků Problémy s erekcí
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více

Registrovat