Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Problémy s partnerem či manželem

Problémy s partnerem či manželem. Muži jsou prý z Marsu a ženy z Venuše, proto nemají společnou řeč. Poraďte si, jak ji najít a podělte se o problémy.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
56 příspěvků Nespí se mnou.......... Laugher a nenapadlo vás třeba,že za problémem,může být také nemoc???>:(>:(
moravačkaaja-17 včera 1:59
13 příspěvků nechce se rozvést Musi to byt strasne ubijejici, osobne si to nedovedu predstavit;*(
Izi 15. 8. 2012
19 příspěvků Muj pritel mi nevoni.... Ve vztahu nema byt tabu - urcite bych to priteli uprimne rekla a nasla nejake vychodisko*1*
Izi 15. 8. 2012
27 příspěvků Co nás ve vztahu spolehlivě ubíjí ale ve vztahu hraje respekt vuci partnerovi velkou roli, a to potrebuje kazdy. mas halt v sobe mater...
oli 13. 2. 2013
3 příspěvky Orální sex RAD TE ROZVESLIM VE VSEN JA PISNES TAK SE HNED OZVU SPETNE MUJ TEL 704490852<3
VASEK 13. 11. 2015
3 příspěvky Nevsima si me ........ Mluvit mluvit mluvit! A pokud o tom nechce mluvit, je vina na jeho straně. Tak.
Januska 1. 10. 2013
12 příspěvků Nový přítel sportovec :D:D :D tak hlavne ze jsi to ve zdravi prezila a vsichni byli spokojeni!
LennaJ 22. 10. 2012
2 příspěvky Bejvalka Já bych tak rychlé závěry jako ukončování vztahu rozhodně nedělala. Spíš bych si o tom v klídku a po...
Laugher 3. 1. 2017
0 příspěvků neprojevuje o mne zajem...
10 příspěvků Co podniknout na jeho jmeniny? Ahojky, opravdu originální dárek k jmeninám spojený i se zážitkem je jistě dokonalý hravý sex. Pomoc...
Tichavka 26. 11. 2015
0 příspěvků nevim si rady :(
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
19 příspěvků Magie lásky Ahojky, my si od nich pořídili lubrikační gel. Slyšela jsem, že je stimulační a příjemně voní, tak j...
Petra 17. 3. 2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více

Registrovat