Jak najít toho pravého

Jak najít toho pravého. Všichni říkají, jak jste krásná, chytrá a skvělá, ale vy ne a ne najít toho pravého. Internetové seznamky, inzeráty, restaurace, hromadné prostředky, či ulice? Tady všude ho můžete potkat. Podělte se o své zkušenosti, ale také trápení při hledání druhé polovičky.

Naše sešlosti 11.6.2010 Praha8 příspěvků

.. pojdťe si popovídat o našich pátečních sešlostech

snegurka 10.02.2017
Nic

Kde najít toho pravého?50 příspěvků

Máte doma pana Božského? A kde jste ho potkala? Kde hledat? Pochlubte se a poraďte ostatním :)

Zuzana 25.01.2022
Nás seznámila společná známá. Nějak jsem o to ani nestála. Neznala jsem ho, nechtělo se mi seznamova...

Oslovení partnera29 příspěvků

Zlatíčko, prdelka, medvídek nebo prostě Petr? Jak říkáte svému partnerovi, když "je hodný" a když "z...

Laugher 08.02.2017
Medvídek

Zajiskreni oci1 příspěvek

Myslim si ze vzdycky vyjde zajiskreni na prvni pohled.Ja to tak mela z pritelem a jsme spolu uz 18me...

Laugher 08.02.2017
U mne taky vyšlo

Svobodna slecna z Prahy k seznameni?0 příspěvků

Ahoj vsem, nasla by se zde svobodna slecna z Prahy se zajmem o seznameni se se snad i pohlednym 33-...

Dvě třicítky ve městě0 příspěvků

Narazila jsem na jednon diskusním portálu na tyhle dvě slečny a nedalo mi to si nepročíst jejich blo...

WhatsApp+44 7404 565229 BUY QUALITY FAKE EURO BILLS NETHERLANDS,BUY FAKE QUALITY EUROS IN FRANCE0 příspěvků

Buy undetectable Euros bank notes online, Join me face to face and do good business, we also do deli...

WhatsApp+44 7404 565229 BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT EURO BANKNOTES,Buy Fake USD bank notes0 příspěvků

We offer only original high-quality counterfeit banknotes. We print and sell Grade A banknotes of ov...

  WhatsApp+44 7404 565229 BUY TELC A1 ZERTIFIKAT B2 GOETHE C1 ZERTIFIKAT B1 GERMAN LANGUAGE A2 TELC FOR SELL ONLINE,Buy legit Telc Deutsch A1 0 příspěvků

WhatsApp+44 7404 565229 Buy TEF certificate Online , Buy Real DELF certificate for sale , Get origin...

购买真假护照、驾驶执照、身份证、出生证明、文凭、SS 卡、签证、绿卡0 příspěvků

购买真假护照、驾驶执照、身份证、出生证明、文凭、SS 卡、签证、绿卡 超高真实质量WHATSAPP .......+4915219502430 以及假护照和文件 请通过以下地址联系我们 电子邮件...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO|Where you can buy buy CLONED CARDS ATM DUMPS TRACK 1&2 WITH PIN CASHAPP/PAYPAL TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO|SELL UK DEAD FULLZ SSN+DOB+DLBG DUMPS PIN CLONED CARDS TRACK 1&2 (Credit+Debit) GOO...

WWW.KINGTRUST.TO Results for: Buy cloned ATM Bank Cards Online Buy cloned credit card darknet in GIllette DUMPS TRACK 1&2 PIN ATM0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO DUMPS TRACK 1&2 PIN Clone cards are spammed credit cards with clean funds.PAYPAL CA...

WWW.KINGTRUST.TO DUMPS TRACK 1&2 PIN Clone cards are spammed credit cards with clean funds.PAYPAL CASHAPP TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO CC CLONED CARDS SKIMMER POS ON ATM DO FROM DUMPS TRACK 1&2 CODE 201/101 SELL BANK L...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat