Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Svatba

Svatba. Nejkrásnější den v životě. Šaty, prstýnky, účes, líčení, nehty, kde udělat obřad, jaké vybrat jídlo na hostinu. Jak připravit nezapomenutelný den všem.

Celkem 15 diskusních témat seřadit dle:
20 příspěvků Můj svatební den *1* My svatbu neplánovali,prostě jsme se vzali,jednou o víkendu jsme si řekli,že se vezmeme jen se s...
Simdan 18. 5. 2016
17 příspěvků Můj svatební den kdyz vidim co vsechno me do svatebniho dne ceka tak mam chut si koupit nejake energy tycinky nebo ta...
svatka 5. 8. 2015
33 příspěvků Kde v Brně udělat svatební hostinu? nejvetsi problem pro me byli sehnat nejake dekorace ci takoveto veci, to je v obchodech hodne predra...
Evicka 26. 4. 2016
59 příspěvků prstýnky Máme s Bisaku výbornou zkušenost, krásné a za dobrou cenu!
Martaa 6. 9. 2016
23 příspěvků svatební líčení BRNO Líčila jsem se sama :-)
vivi11 26. 7. 2016
19 příspěvků Program na svatbu Nás s manželem velmi pobavilo a pořád na to vzpomínáme, když po přípitku má svědkyně začala mluvit n...
Martaa 26. 8. 2016
11 příspěvků Jaký vybrat šperk k šatům?? Hmm, tak odkaz asi už nefunguje, takže netuším, jaké šaty máš vybrané. Já třeba měla jenom k šatům t...
mariana 25. 8. 2016
10 příspěvků Catering na svatbu Brno Dobrý den, sice to není firma z Brna, ale z Ostravy, ale třeba se bude taky někomu hodit. :) Jedná o...
Maruška 11. 10. 2015
0 příspěvků Jednim slovem: KRASA
31 příspěvků Svatební šaty Tak jsem si pripadala napul jako princezna z pohadky a napul jako pretty woman, jak kolem ni litaji ...
KatinkaMatouskova 25. 8. 2015
2 příspěvky Svatební cesta My planujeme svatbu tady! http://www.yachtwedding.com/cs/lokality/svatba-na-fidzi/svatba-v-zahranici...
kamca558 29. 7. 2015
31 příspěvků Svatební cesta doufam tze se me bude toto tema pristi rok take tykat, take mame vyhlidnute Maledivy :)
rmarci 14. 9. 2016
17 příspěvků Vintage styl svatebních šatů Tenhle styl šatů je vážně krásný, taky by se mi to líbilo. Odkud šaty měla?
AnkaPa 14. 1. 2016
24 příspěvků Tantrická masáž jako svatební dar Zdravím Vás tady, já chodím také na tantrické masáže v Praze a zrvona do Harmony spa. Je to tam perf...
MarieR dnes 11:09
25 příspěvků Fotograf na svatbu tak já jsem už byla na focení glamour fotek u paní Šebestové a zítra bych měla mít fotečky. Bylo to ...
Darina 11. 2. 2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více

Registrovat