Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

Celkem 7 diskusních témat seřadit dle:
60 příspěvků sex s manželkou a milenkou.......... Mám hodnou manželku,kterou bych nerad zarmoutil nevěrou.Mám totiž ne milenku,ale milence.Moje manžel...
Fredy 24. 11. 2016
25 příspěvků Co mě zaručeně odradí od milování S manželem jsme spolu přes 6 let...a troufám si říct, že je to čím dál tím lepší <3. Děti sice proza...
K. 8. 10. 2013
3 příspěvky Bolesť dětský olejíček nebo lublikant mi v tom někdy pomáhá, nebo lepší předehru to chce ;)
Bony 20. 11. 2013
77 příspěvků pomůcky nic na oziveni nepotrebujem, kdysi sjem koupili vibrator ,ale zustal osamocen nekde na dne skrine...
rmarci 28. 9. 2016
29 příspěvků Womanizer Trápení je za námi díky němu i u nás...Naštěstí je chlap rozumnej a bere ho pravidelně! Koupila jsem...
Ela 21. 12. 2016
27 příspěvků Nestojí mu To je blbost! Můj muž ho bere a pomáhá znamenitě! Možná je u Vás problém ještě někde jinde, ale i u ...
Dominika 22. 1. 2017
3 příspěvky stačí mu sex jednou týdně Není to nic neobvyklého. Já kolikrát když přijdu z práce, tak jsem zralá jen na spánek a sex absolut...
Laugher 3. 1. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více

Registrovat