Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pro šikovné ruce

Pro šikovné ruce. Zařídit, přestavit, koupit, vytvořit, uplést, vyšít, uháčkovat, rady a tipy jak na to.

Celkem 29 diskusních témat seřadit dle:
3 příspěvky Křížkové vyšívání Vyšívat moc neumím
Laugher dnes 2:55
75 příspěvků Máte šikovné ruce? Umím pěkně kreslit
Laugher dnes 2:51
10 příspěvků Velikonoce Takhle to vypadá u nás
Laugher dnes 3:00
4 příspěvky nové dveře My jsme si koupili nové dveře včera
Laugher dnes 3:00
15 příspěvků Jen a jen moje koupelna Je to krásné
Laugher dnes 3:05
17 příspěvků Jak vymalovat dětský pokoj Ty jo, na tom Lusitu maji naprosto bozi veci, a to nejenom ty komiksove. Diky za tip!
Hanka 27. 11. 2015
20 příspěvků Renovace koupelny To je pravda,návrhy jsou fakt potřeba určitě dobrá přednost firmy.
Jíťa 20. 6. 2015
8 příspěvků Dětská postel s přistýlkou Rozhodně jsem pro masiv s roštem, kde matrace roštem odvětrává, než kde je pevné dno a pod ním skřín...
Laugher 2. 1. 2017
2 příspěvky nábytek do koupelny z masivu Nábytek z masívu bych do koupelny nekupovala, protože by byl hned zničený od vody
Laugher 21. 1. 2017
11 příspěvků Jaké barvy v bytě máte nejradši? Díky za tip!
Martaa 9. 9. 2016
80 příspěvků Tipy pro krásný domov Pokud chcete vybavit byt nebo i domeček moderně a netradičně, mám tip na bytové doplňky od Design Ou...
Marcela 28. 10. 2016
14 příspěvků Krásné samolepky na zeď Koupila jsem v Kiku a drží
pajakr 14. 6. 2016
16 příspěvků Inspirace pro bydlení Nevite kde bych si mohla nechat na zakázku udělat mramorové umyvadlo? Musim se obratit na nějakou za...
BarčaK 25. 12. 2015
4 příspěvky Tvoření potisků Nooo to teda mají, dívala jsem se tam a mají tam opravdu originální :) ty a máš to už vyzkoušené, je...
terezka.maxovicova 25. 3. 2014
1 příspěvek Kinetický písek Já můžu s čtenářkou přede mnou jen a jen souhlasit Také jsem koupila kinetický písek naší dceři a po...
Kláraa 24. 11. 2014
0 příspěvků Designové radiátory
1 příspěvek schody Nejsou to sice vytahovací schody, ale jsou krásné, no ne? takovou halu bych si do budoucna přál .....
kamenskydalibor 8. 10. 2014
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
0 příspěvků Virtual gallery - vystavte své dílo
45 příspěvků nákupy v internetových obchodech Já moc ráda nakupuju kosmetiku na mamadiva.cz A jsem moc spokojená, žádné čekání, balíček mám doma v...
Kristiiina 27. 12. 2015
22 příspěvků rolety/žaluzie Já jsem se dívala na jejich stránky a nejsou to moc náročný věci? Není jednoduššíto objednat z katal...
Maruška 28. 9. 2015
30 příspěvků Kamenný koberec většina zde jej doporučuje , takže bych se do toho asi dala
ozon 3. 1. 2017
22 příspěvků Kuchyně Co jsem viděla, tak jsou jak různé barvy, tak i struktury provedení, jiné ven, jiné do interiéru
AnkaPa 14. 1. 2016
5 příspěvků závěsy Super tip , díky holky:-)
Nela 19. 6. 2015
1 příspěvek Latexové matrace tak to je pro me novinka:-O
heenna 6. 8. 2015
9 příspěvků Gelové nehty doma Holky, díky za radu. Objednávala jsem si základní sadu a těšila se jako malý dítě až se do teho vrhn...
KvětinkaHoda 17. 8. 2015
11 příspěvků podlaha-mramorový koberec Od www.piedra.cz máme doma na dvoře a terase udělanou dlažbu.
Andrea 2. 5. 2016
5 příspěvků Pletení pleteníčko Znacka to byla zitron, znas ji? Hledala jsem na netu nejakou opravdu kvalitni co neco vydrzi a nasla...
Karla 20. 3. 2016
2 příspěvky Fixy na keramiku Ahojky, kontakt na popisy keramiky sice nemám, ale vím, kde se dá koupit designově pěkná keramika. J...
Gábina 22. 2. 2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více

Registrovat