Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zahrada a květiny

Zahrada a květiny. Zahrada – zařizování a vybavení, co zasadit, škůdci, exotické plodiny a vše okolo domu.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
23 příspěvků Vlastní vypěstovaná zelenina a bylinky JO z tama jsem zkoušela několik receptů. Ale více se mi hodily recepty, jak ty bylinky zužitkovat ko...
Renata 1. 10. 2015
15 příspěvků Zahradní nábytek ze dřeva nebo z plastu? To jsem na trhu ještě neviděla. Musím říct, že k našemu dvorku by šly. Ukážu je manželovi. Ten rozho...
Yveta 25. 6. 2016
3 příspěvky zahradní domek - schody dobrý vecer, chteli bychom zahradni domek na hracky pro nase deti, nevíte, kde ho koupit?
Leona 3. 5. 2015
2 příspěvky Dveře do interiéru Já mám velké problém s interiérovým dveřmi, protože bydlím ve starší panelákové zástavbě, kde neodpo...
konatovka 14. 7. 2015
5 příspěvků tepelný zářič Tak to je super, nemusíme řešit, až bude čas, tak si tam zajedem, díky :)
Editta 26. 7. 2014
1 příspěvek kwesi67@hotmail.com žiši spam i tady
heenna 6. 8. 2015
0 příspěvků Zahradní osvětlení
13 příspěvků Nevázané květiny Hledal jsem v diskuzích nějakou firmu na rozvoz, a nakonec jsem z www.florea.cz , co jsem našel, nec...
Radek 18. 9. 2015
16 příspěvků Zahradní nábytek- tipy a rady Zdravím, my jsme si koupili na zahradu kvalitní zahradní židle od firmy Design Outlet. Bylo to sice ...
Tichavka 26. 11. 2015
3 příspěvky pokojová fontánka.... http://www.averecord.cz/Heiss018891-00/domaci-fontana-cuenca
heenna 6. 8. 2015
2 příspěvky Monitorovací kamera Ja bych kromě kamer méžná doporučil i gsm alarm taky nezradí.
Rudi 26. 11. 2015
0 příspěvků Květina do bytu
7 příspěvků bazen Vypadá moc hezky a se slanou vodou bude parádni. Ani nikam na dovcu nemusíte ;-).
Eliška 6. 1. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více

Registrovat