Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Prosím o radu

Prosím o radu. S čímkoli si nevíte rady, jak v domácnosti, při nákupech, v rodině… Zeptejte se zkušenějších na cokoliv.

Celkem 83 diskusních témat seřadit dle:
10 příspěvků závin kurzové sázení, velmi spolehlivé informace : http://ventese.blogspot.cz/
awe 10. 1. 2017
7 příspěvků Kontaktní čočky Ahojky :-), já objednávám pravidelně kontaktní čočky z internetu. Bylo tu již řečeno mnoho o kontakt...
Marcela Rolingerová 16. 12. 2014
0 příspěvků Swarowski šperky, co se k sobě hodí
4 příspěvky velký třesk Perfékt děkuji :-D
tamca 27. 6. 2012
23 příspěvků Kupovat brýle přes internet - ano či ne? Rozhodně ne
Laugher dnes 2:24
10 příspěvků Židle pro manžela k narozeninám Jee, takže moje náhodně vygůglené obrázky pomohly? To je super :-D Tak hlavně přeju ať manžel dárek ...
lucika 26. 7. 2012
11 příspěvků Nakupování dětské obuvi - prosím o pomoc Tak ty jsou pěkně vymakané, vypadají prakticky a taky že dost vydrží.
Emčaa 27. 6. 2016
38 příspěvků Kvalitní šperky v Brně Osobně jsem názoru, že pokud chci již kupovat prsten, tak rozhodně kvalitu a to i takovou za kterou ...
Tomáš23 20. 12. 2016
59 příspěvků Postele, matrace, ložnice To já se taky nebojím. Koupila jsem s manželem postel do ložnice od Design Outlet a doprava v pohodě...
Helena 13. 10. 2016
16 příspěvků Vyplatí se kupovat brýle na recept? Jasné, že když si zboží nemůžeš vyzkoušet, tak je to riskantní, kor u brýlí, u kterých potřebuješ, a...
Ilona 29. 4. 2013
9 příspěvků Restaurace BRNO Znám je minulý měsíc měli luxusní dýňové menu. Zajímalo by mě s čím se vytasi dál. Taky mi u nich šm...
Marobud 25. 10. 2014
12 příspěvků Jakou značku běžeckých bot? Ahoj, sama běhám v podobném terénu. Část mojí trasy je po cestě a pak v lese, takže taky potřebuji b...
Lucie 94 25. 7. 2016
134 příspěvků Dárek k vánocům pro muže čelovka je dobrej nápad, nůž my jsme kupovali Gerber... gril máme, je to fajn věc, masíčko je z něj ...
Bianca včera 22:03
0 příspěvků prosim prosim..
0 příspěvků Plesové šaty
47 příspěvků Dárek pro babičku Mojí babičce je 68 let. Zakoupila jsem ji jako dárek Kolagen Forte tablety od Rosenpharmy, je to če...
Samanta 16. 12. 2016
4 příspěvky Jezdecké potřeby Ok, děkuji! :-) Zítra nebo pozítří si tam sjedu.
Sandriskaa 29. 7. 2013
11 příspěvků Kouření cigaret Prosím Vás o vyplnění mého dotazníku s cílem zmapovat užívání elektronické cigarety v populaci kuř...
Karolina 13. 1. 2014
5 příspěvků Přívěsky Pandora? Ahoj holky jsem celkem zklamaná přítel mi koupil naramek Pandora je to první náramek ale nevěděl to ...
Anita 19. 12. 2016
11 příspěvků Hlídání dětí Já mám skvělé zkušenosti z hlídáním dětí u Terezky. www.hlidanidetiuterezky.cz Holka je tam spokoj...
Jaruš 2. 3. 2015
0 příspěvků Znáte čističe CODINA?
1 příspěvek Nano pěna-jak funguje osobně vyzkoušeno : na chrom funguje skvěle, ale s vodním kamenem si neporadí ani náhodou a to ani ...
pavmaja 23. 1. 2014
85 příspěvků nakupování na internetu Leo mám z tadyma horské kolo http://www.bikegallery.cz/cannondale-f29-alloy-5-2015 jsem spokojená, k...
Andrej 26. 9. 2016
10 příspěvků kamera na vánoce Ahoj nedávno jsem si ten tvuj typ prošel a obědnal sem si ho jenže mi to žena zabavila že až pod str...
Marobud 20. 12. 2014
5 příspěvků dotykový mobil Zdravim ve spolek. Moc se v mobilech nevyznam ale potřeboval bych kdyby jse mi poradili někdo nějaký...
Lela 21. 3. 2015
1 příspěvek jaký stan My od nich máme rodinný stan už několik let. Jezdíme s ním na dovolenou každé léto už několik let, t...
Evelína123 25. 12. 2013
1 příspěvek TEPLÁ zimní bunda Ahoj. No já mám tuhle a zima mi v ní teda není=) http://www.huskycz.cz/damska-lyzarska-bunda-faxala-...
Ivet Mikanová 17. 1. 2014
9 příspěvků levná elektronika No není vůbec zač. Hlavně aby vám sloužila :)
Luki 21. 3. 2015
41 příspěvků kamera do auta Kameru do auta moc nedoporučuji. Mám kamaráda, který měl kameru v autě a na druhý den ho měl rozbité...
Laugher 5. 1. 2017
13 příspěvků Jaký robotický vysavač? Já jsem potřebovala nějaký robo vysavač, aby mi uklidil průběžný svinčík po dětech a podařilo se mi ...
janicka859 3. 5. 2016
7 příspěvků Jaký zahradní nábytek? dřevo nebo ratan? Řekla bych že ratan, vypadá lépe a s údržbou je to lepší
terulinka2014 8. 5. 2016
20 příspěvků Pomoc při výběru kytary Rozhodně, věřím tomu, že je to cajk a všechno tak jak má být, takže tak díky a měj se hezky a pozdra...
Tichavka 25. 9. 2014
8 příspěvků kožené kabelky Dívala ses na urbanlux.cz? Mají kvalitní zboží. Kupovala jsem kamarádce psaníčko k narozeninám a byl...
Klára V. 17. 8. 2015
9 příspěvků Robot na čištění oken? No, já mám tady tento raycop http://www.raycop.cz/raycop-smart.html četla jsem totiž na něj dost dob...
Radana 27. 5. 2014
6 příspěvků Štětec na makeup Přemýšlím, že si tam ještě objednám nějakou cestovní sadu. :)
Zitka 29. 10. 2015
5 příspěvků ponožky Musím se s Vámi podělit] Jsem diabetička a musím si opravdu dávat pozor na nohy. A sportuju. Volejb...
Věra Cahová 11. 9. 2014
180 příspěvků Dárek pro manžela jééé, ty hodinky na azluxus.cz jsou krásné. Mně se ale spíš líbí ty Bentime Sport. Chlap je taky spo...
Jana Kavalová 11. 1. 2017
25 příspěvků Oblečení pro boubelky Ano, katalog mi chodí taky, ten se tam dá zdarma objednat. Jinak sem ráda, že se ti tam taky líbí ně...
Haňulka26 15. 12. 2016
10 příspěvků Kvalitní hřebeny Díky za typy, já už jsem taky narazila na kadeřnictví a vyzkoušela jsem nějakou masku a docela dobrá...
VerčaZ 25. 11. 2014
6 příspěvků ID náramek Díky! Mrknu se na to :)
Kacinka16 22. 9. 2014
11 příspěvků Umělé řasy Ahoj, neobjednávala jsem tam ofinu, ale objednávala jsem tam řasy a ty byly ok, ani nebyly podle mě ...
Kamika 17. 3. 2015
4 příspěvky Jak vyčistit koženou sedačku? Koupila bych si novou....kůže je nepraktická! Vzimě studí, v létě lepí! Nedám dopustit na látkovou! ...
Monika 23. 4. 2016
6 příspěvků Litinová mřížka To mám radost, taky mám tu prodejnu moc ráda, už jsem tam nakoupila spoustu dárků :)
Pampeliška 28. 12. 2014
8 příspěvků Poraďte podnik na stužkovací večírek Dnešní svíčková byla suprová! :) Pochvala šefkuchaři. Po dlouhé době jsem byla na obědě ve městě a h...
Marty 24. 2. 2015
5 příspěvků Svatební šaty - tip, Brno? Aha, taky to vidím, nevím čím to jee? :-D :-O no, každopádně už jsem tam volala a příští týden mám u...
Labutenka 25. 11. 2014
6 příspěvků Poradce ohledně přírodních principů heééj tak to je super že si neúčtuje nic za cestu! Kukala jsem na to no a ty jsi jejich služby vyzko...
kockamodroocka 28. 11. 2014
4 příspěvky Váš oblíbený second hand v Praze? Ahoj holky, to se hodí, taky ráda po sekáčích nakupuji, věci jsou tam často moc pěkné a originální, ...
Sunflower 8. 12. 2014
4 příspěvky Bezlepkové dobrůtky? Já je kupuju v Brně v obchodě Slunečnice na Lidické ;-)
Hana0022 15. 2. 2015
7 příspěvků Mikuláš,kam jít v Praze? opravdu? na gurmansky vecer bych se tam rada tak podivala! :) pridala jsem si je na facebooku a bud ...
Sandriskaa 19. 1. 2015
2 příspěvky Odrážedlo No jo to vypadá super. To se musím přiznat že jsem ani nevěděla že už se vyrábějí taková odrážedla, ...
Tichavka 20. 12. 2014
32 příspěvků Partnerská matrace Jak se vám spí na líné pěně? Máme v plánu buď ji nebo latexovou, píšou o ní na https://www.covybrat....
Dagmara 25. 9. 2016
5 příspěvků SmartWallPaint Vy máte na myslit stránku chytrazed.cz? :) Dívala jsem se na jejich videa a jsem z toho nadšená :) P...
Zuzulinka 23. 3. 2015
6 příspěvků Dárek na Valentýna co jiného na Valentýna pro krásnou ženu než krásné šperky. Originální kousky jsem objednal na www.az...
Petr Jeremiáš dnes 16:24
4 příspěvky vtipný dárek pro bráchu? je toho na výběr hodně, takže jenom vybrat
P0la 25. 9. 2015
8 příspěvků Ortopedický polštář Vypadá dobře já bych asi nemohla mít ten tvarovanej protože za noc vystřídám všechny polohy a ten tv...
Dianadia 14. 10. 2015
20 příspěvků Pasivní domy Jo tak o te novostavbe tam jsem vedela ale ne ze to jsou nizkoenergeticke byty :-)
Zuzinulka 23. 8. 2015
7 příspěvků Kuchyn Taky nakonec jednu z toho nabytek elegance :-) Jsem moc moc spokojená, konečně máme novou kuchyn.
Kvetuska99 24. 7. 2015
4 příspěvky Káva dobrý den, tak ja asi zatim pujdu taky do te Libre caffe a pak uvidim podle tehle jak bude chutnat :...
olga.polka 20. 4. 2015
0 příspěvků eshop
14 příspěvků Výhodný tarif Máme s přítelem taky mobil.cz. Dostali jsme simku když jsme si přes jejich stránku objednávali mobil...
Zita3 16. 7. 2015
13 příspěvků Aplikace Tomikup *14* Celkem me pobavila ta predstava, ze doma sedite v kruhu a premyslite o aplikaci :-) Asi bude je...
Dan 2. 3. 2016
25 příspěvků auto Mockrát děkuji, poslala jsem online žádost a byla mi dokonce už i schválena půjčka. Jinak přístup za...
Šimarová 24. 10. 2015
15 příspěvků operátor No, mam pocit, ze mi nejake volani pres internet nabizeli za jeste vyhodnejsi cenu ke klasickemu tar...
SimonaBajerova 27. 9. 2015
26 příspěvků máte rolety? Mám rolety nové od podzimu a taky jsem si nechávala udělat i pohon. A zatím jsem spokojená neskutečn...
Vlaďka 5. 1. 2016
218 příspěvků dárek pro sestru Já získávám inspiraci na stránce www.designoutlet.cz. Mají tam od nábytku po bytové doplňky plno věc...
Simona včera 16:26
17 příspěvků stěhování ja som sa uz stahovala tolkokrat v zivote, ze som rada ze uz som vo svojom
benca 22. 12. 2015
3 příspěvky Kuchyňské nože-výběr Jinak vámi vybrané nože už v nabídce zmíněné společnosti nejsou.
Jiří 31. 8. 2015
19 příspěvků Převod VHS na DVd Alespon co já vím tak používají vysoce kvalitní přistroje pro převod takže se nemusite bát že by vaš...
Lucky 26. 12. 2015
3 příspěvky Kde sehnat DOBROU uv lampu Tak se zkus mrknout na různých e -shopech .. najdeš tam toho mega.. Já mám 36w a jsem spokojená. Lam...
kladinkova 14. 9. 2015
30 příspěvků dárek A říkáš že i prsa máš lepší? a necítíš po užívání těch tobolek nějaké divné pocity? třeba tvrdnutí n...
Kamila 2. 7. 2016
26 příspěvků čokoláda Další výborné čokolády jsou Belgian dark chocolate.....BS
bojabety 9. 3. 2016
5 příspěvků blogy o mateřství Pěkný večer. S prepráty Motherlove zkušenost nemám, ale dívala jsem se dnes právě na jejich stránky,...
Iva 26. 11. 2015
2 příspěvky Vánoční nákupy pro děti Ahoj nasi holcicku bavi tancovat,zpivat a malovat....tak jsme na netu nasli stranku magicpen a rozho...
sara1967 24. 11. 2015
38 příspěvků Dárek pro ženu No a není jenom hezká ale ty pralinky - no opravdová slast :-)
Kája 24. 2. 2016
6 příspěvků Dobrá autoškola v Praze Ke Good driver jsem před pár dny podala přihlášku, tak držte palce.
TERKA 25. 1. 2016
1 příspěvek Výprodeje - reklama/realita Zde je LINK: http://channelworld.cz/analyzy/e-shopy-po-vanocich-zlevnovaly-je-malou-cast-sortimentu-...
AnkaPa 10. 2. 2016
6 příspěvků Clip in ahojda, já jsem objednávala z clip-in-vlasy.eu a jsou super
Pája 2. 10. 2016
1 příspěvek Hezké hodinky pro muže No zkus se podívat na hodinky Lington, ty mají myslím všechny kožené pásky :)
Corinnee 26. 6. 2016
2 příspěvky Secon Hand Brumla Jo ja tam nakupuju, ale koukám se hodně na sekci outlet. Nové zboží tam je myslím vždycky v pondělí
AlcaCe 25. 7. 2016
0 příspěvků Oblečení z USA
0 příspěvků Krokoměr
2 příspěvky Tonery Takže mám na tonera zkusit renovovaný? To je něco jako kompatibilní?
semuska 1. 12. 2016
0 příspěvků Overal pro dospělé
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více

Registrovat