Bety.cz
Nastavit jako domovskou stránku
pondělí 15. září | svátek má  Jolana
Přihlásit | Nejste registrována? Registrovat 

Velikost textu: AAA

Rudé šaty Kate Middleton způsobily poprask. Za deset minut byly vyprodány

Krása a móda | 11. 6. 2012

Vévodkyně z Cambridge rozená jako Kate Middleton se objevila v neděli 3. června na lodi po boku královny Alžběty II. v rudých šatech značky Alexander McQueen za osmatřicet tisíc korun. Kostým s plisovanou sukní navrhla Sarah Burton, z jejíž ruky vzešly také svatební šaty manželky prince Williama.

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

A jakmile britské milovnice vysoké módy Kate v nové róbě spatřily, spěchaly do butiků Alexander McQueen, z nichž šaty v omezené edici zmizely do deseti minut.

Nic přitom dotyčným majitelkám nevadilo, že šaty vévodkyně Catherine jsou přece jen originální. V buticích byly k dostání pouze varianty bez rukávů, které na osobní žádost návrhářka přišila k originálu pro Kate.

Vévodkyně z Cambridge doplnila šaty za dvanáct set liber – asi osmatřicet tisíc korun – kloboučkem stejné barvy od Sylvie Fletcher pro Jamese Locka. Na nohách měla pro ni typické lodičky v barvě kůže a na kostýmu stříbrnou brož ve tvaru delfína, kterou dostala od prince Williama. V chladném počasí na lodi doplnila outfit ještě tartanovou šálou.

Autor: Kristýna Vágnerová

Tisknout Odeslat
 

 

nejčtenější

STORM – letošní rok je oslavou 25. výročí značky – slavte s námi!

STORM – letošní rok je oslavou 25. výročí značky – slavte s námi!

Krása a móda| 8.9.2014

Nevšední design v perfektním provedení z ušlechtilé, leštěné oceli. Nablýskaný kov, kov broušený a špičkové metody iontového zlacení. Krystaly Swarovski i army design. Městské, technicistní detaily a typická, bublinová sklíčka. Už víte? To jsou trademarky značky STORM, která od svého založení v roce 1989 ušla už dlouhou cestu. Od funkčního a nápaditého mladého looku se změnila v komplexní firmu nabízející nejen hodinky, ale taky šperky, doplňky a parfémy, jejichž řady obsahují i ty nejluxusnější kousky. Oddejte se proto široké škále kvality, jejíchž design Vás ani u těch nejrafinovanějších variant nenechá na pochybách.

Postelový trend? LHÁT O ORGASMU a svádět vinu na druhého!

Postelový trend? LHÁT O ORGASMU a svádět vinu na druhého!

Sex a vztahy| 12.9.2014

Současní muži jsou prý v nevýhodě! Kdy a proč? Je velmi znepokojující, že téměř 10 % žen předstírá orgasmus, ale co víc: vinu svalují právě na své milence! Je to tak správně?

Chlapi jsou ŠMÍRÁCI: Hlídejte si mobily!

Chlapi jsou ŠMÍRÁCI: Hlídejte si mobily!

Vztahy| 12.9.2014

Procházení mobilu partnerům je hrubým narušením jejich základních lidských práv. Pročítání zpráv je totiž porušením listovního tajemství, které deklaruje Listina základních lidských práv a svobod a které dodržuje každý civilizovaný člověk. Ačkoli tato teorie zní vznešeně, praxe je mnohem primitivnější. Mobil partnerům prochází velké množství lidí. Podle nového průzkumu dokonce celá pětina zadaných mužů a čtvrtina zadaných žen.

Skutečná Barbie a Ken: Plastikový páreček byste na ulici potkat nechtěli! (FOTO)

Skutečná Barbie a Ken: Plastikový páreček byste na ulici potkat nechtěli! (FOTO)

Zajímavosti| 12.9.2014

Říká se, že vrána k vráně sedá. A to je nejspíš i důvod, proč v sobě našli zalíbení Lacey Wildd a Justin Jedlica. Že vám ta jména nic neříkají? Možná je budete znát spíše jako živou Barbie a živého Kena.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
 

horoskopy

Nastavit horoskopy
Beran

Beran

21. března - 20. dubna

Začínáte si uvědomovat, že ž vám zbývá jen posledních pár dnů na projekt (a nemusí se jednat jen o ten pracovní, ale i soukromé snažení), který ve vašem životě hraje důležitou roli. Proto bude příští týden v této oblasti kritický. Nepanikařte a zkuste se nejprve nad vším pořádně zamyslet. Ke svým nejbližším pak buďte maximálně upřímní – neunikne jim totiž, že vás něco trápí. Snažte se je ale nestresovat. K velmi zajímavé události dojde v životě Beranů ve čtvrtek!

soutěž

Vyhrajte měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny!

Vyhrajte měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny!

Z Jaroměřické mlékárny pro celou vaši rodinu!

Soutěž probíhá od 15. 9. 2014 do 22. 9. 2014

anketa

Máte ráda slaninu?dítě dne

Za odměnu je nejlepší meloun 15. 9. 2014

Za odměnu je nejlepší meloun

  • 0/5
Celkem 0
další

Tip na oběd


	Recept na kuřecí plátky plněné hruškami a sýrem.

Plněné kuřecí plátky na hruškách

Celkový čas: 1h a 25min

Energie: 934 kJ

Cena: 150 Kč


	Krůtí prsa v pikantní indické omáčce

Krůtí maso s omáčkou

Celkový čas: 55min

Energie: 348 kJ

Cena: 150 Kč


	Sytá polévka z chřestu s vařenými vejci.

Chřestový krém s vejci

Celkový čas: 40min

Energie: 306 kJ

Cena: 90 Kč

Bety.cz - magazín nejen pro mámy
Partneři Bety.cz - Odhaleno.cz (www.odhaleno.cz) Své náměty a připomínky k obsahu internetového magazínu Bety.cz posílejte na redakce@bety.cz, technické problémy na podpora@bety.cz.
Kontakty na redakci, obchodního a marketingového zástupce naleznete zde.

Copyright © 2009-2014 Bety.cz - všechna práva vyhrazena.