Bety.cz
Nastavit jako domovskou stránku
úterý 13. října | svátek má  Renáta
Přihlásit | Nejste registrována? Registrovat 

Velikost textu: AAA

Garderoba Kate Middleton: Paráda za více jak 1 milion korun!

Krása a móda | 10. 7. 2012

Ačkoli má za manžela prince Williama, nemá Kate Middleton na růžích ustláno. Její choť totiž vydělává jako pilot helikoptéry RAF pouhých 44 tisíc liber ročně – asi 1,4 milionu korun. Ovšem pouze za šaty utratila vévodkyně Catherine minulý rok 35 tisíc liber – asi 1,1 milionu korun. A tak je musí platit Williamův otec Charles.

Královnin prvorozený syn zveřejnil své účty za poslední rok od svatby staršího syna a vyšlo z nich najevo, že uhradil své snaše šaty za 35 tisíc liber. Ovšem jsou to vždy výhradně oblečky, které nová členka britské královské rodiny používala k oficiálním – tedy pracovním záležitostem.

Kate si nechala od Charlese koupit róbu Alexander McQueen za pět tisíc liber (asi 162 tisíc korun), šaty Alice Temperley za 3 750 liber (asi 122 tisíc korun) a tyrkysové šaty Jenny Packham za 2 875 liber (asi 93 tisíc korun).

Na soukromé líbánky si však Catherine koupila šaty Zara za 49 liber – asi šestnáct set korun. A médiím tehdy oznámila, že ani jako vévodkyně z Cambridge nebude za oblečení vyhazovat zbytečně moc.
 

Autor: Kristýna Vágnerová

Tisknout Odeslat
 

 

nejčtenější

Horoskop na týden od 12. do 18. října 2015 od naší astroložky Anny!

Horoskop na týden od 12. do 18. října 2015 od naší astroložky Anny!

Zábava| včera

Střeleci, šeď podzimní oblohy jako by se promítla i do vaší nálady. Štíři, neodcházejte od rozdělané práce – tento týden by se vám to mohlo nepříjemně vymstít. Raci, snažíte se nepodléhat mínění druhých, ale tento týden budete opravdu na pochybách, zda vám vaše intuice napovídá správně. A co čeká další znamení?

MOJE BODY: Věrnostní program s Bety.cz. POZOR! Nové dárky!

MOJE BODY: Věrnostní program s Bety.cz. POZOR! Nové dárky!

Zábava| 6.11.2014

Věrnostní program Moje body je náš způsob, jak vám poděkovat za vaši přízeň. Pro vás je to hlavně skvělý způsob, jak si můžete zdarma objednávat různé dárky! Čtěte články na našem webu, pište komentáře do diskusí, vkládejte své oblíbené recepty. Za nasbírané body si pak objednávejte cokoli se vám líbí z naší Směnárny bodů.

Horoskop na říjen 2015: Vztahy, zdraví i finance pro všechna znamení!

Horoskop na říjen 2015: Vztahy, zdraví i finance pro všechna znamení!

Zábava| 6.10.2015

Single Berani se konečně přestanou cítit odstrčeně a zažijí vítané a dlouho očekávané milostné dobrodružství. Říjen bude přát hlavně všem nezadaným Býkům! Zrozenci ve znamení Raka se sice budou muset v říjnu vypořádat s několika nepříjemnými maličkostmi, které se vyskytnou především v širším příbuzenstvu, ale jinak k nim budou tento měsíc, co se vztahů týče, hvězdy shovívavé. A co čeká další znamení?

6 »hraček«, které poslouží k masturbaci. A máte je doma!

6 »hraček«, které poslouží k masturbaci. A máte je doma!

Sex a vztahy| 8.10.2015

Důmyslné, ale předražené erotické hračky ze specializovaných obchodů? Nejsou potřeba. K hrátkám o samotě postačí běžné vybavení domácnosti. S čím se dají prožít nezapomenutelné okamžiky? Třeba taková polévková lžíce je hotové terno!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
 

Horoskopy

Nastavit horoskopy
Beran

Beran

21. března - 20. dubna

Zatímco všichni okolo vás se pomalu „nastavují“ do podzimního režimu, vy máte stále pocit, že na něco takového je příliš brzy. Bohužel vaše dobrá nálada se s tou všeobecnou příliš nesejde, a tak budete mít téměř výčitky svědomí, že nemáte potřebu být zamračení a stěžovat si. Nenechejte si namluvit, že chyba je na vaší straně! Hvězdy vás zkrátka mají rády.

anketa

Vrátila jste se ke svému bývalému partnerovi?dítě dne

Ještě našpulím rty 13. 10. 2015

Ještě našpulím rty

  • 2/5
Celkem 27
další

Tip na večeři


	Jehněčí maso a různé pečeně, rolády a jiné pokrmy z něj patří k oblíbeným pochoutkám velikonočních svátků. Jehněčí maso je vcelku dražší, ale občas by nemělo chybět na našem stole.

Pečená jehněčí kýta

Celkový čas: 1h a 55min

Energie: 671 kJ

Cena: 282 Kč


	Zdravá polévka z ovesných vloček.

Polévka z ovesných vloček

Celkový čas: 40min

Energie: 509 kJ

Cena: 55 Kč


	Klasická pečená kachna s pomeranči.

Kachna v pomerančích

Celkový čas: 1h a 45min

Energie: 302 kJ

Cena: 220 Kč

Bety.cz - magazín nejen pro mámy
Partneři Bety.cz - Odhaleno.cz (www.odhaleno.cz) Své náměty a připomínky k obsahu internetového magazínu Bety.cz posílejte na redakce@bety.cz, technické problémy na podpora@bety.cz.
Kontakty na redakci, obchodního a marketingového zástupce naleznete zde.

Copyright © 2009-2015 Bety.cz - všechna práva vyhrazena.