Bety.cz
Nastavit jako domovskou stránku
pondělí 20. října | svátek má  Vendelín
Přihlásit | Nejste registrována? Registrovat 

Velikost textu: AAA

Garderoba Kate Middleton: Paráda za více jak 1 milion korun!

Krása a móda | 10. 7. 2012

Ačkoli má za manžela prince Williama, nemá Kate Middleton na růžích ustláno. Její choť totiž vydělává jako pilot helikoptéry RAF pouhých 44 tisíc liber ročně – asi 1,4 milionu korun. Ovšem pouze za šaty utratila vévodkyně Catherine minulý rok 35 tisíc liber – asi 1,1 milionu korun. A tak je musí platit Williamův otec Charles.

Královnin prvorozený syn zveřejnil své účty za poslední rok od svatby staršího syna a vyšlo z nich najevo, že uhradil své snaše šaty za 35 tisíc liber. Ovšem jsou to vždy výhradně oblečky, které nová členka britské královské rodiny používala k oficiálním – tedy pracovním záležitostem.

Kate si nechala od Charlese koupit róbu Alexander McQueen za pět tisíc liber (asi 162 tisíc korun), šaty Alice Temperley za 3 750 liber (asi 122 tisíc korun) a tyrkysové šaty Jenny Packham za 2 875 liber (asi 93 tisíc korun).

Na soukromé líbánky si však Catherine koupila šaty Zara za 49 liber – asi šestnáct set korun. A médiím tehdy oznámila, že ani jako vévodkyně z Cambridge nebude za oblečení vyhazovat zbytečně moc.
 

Autor: Kristýna Vágnerová

Tisknout Odeslat
 

 

nejčtenější

Zepter proti rakovině tlustého střeva

Zepter proti rakovině tlustého střeva

Společnost Zepter International se stala hrdým partnerem Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Jako generální partner podpořila program Včasné diagnózy a prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku. Spojení obou partnerů je logické. Zepter dlouhodobě podporuje zdravý životní styl prostřednictvím zdravého vaření a stravování, a tím pomáhá v prevenci tohoto závažného onemocnění.

Slipy, nebo trenýrky? Co mu (NE)kupovat?!

Slipy, nebo trenýrky? Co mu (NE)kupovat?!

Sex a vztahy| 17.10.2014

„Slipouš“ versus „Trenkouš“. Každý má představy o pohodlí svého rozkroku jiné. Ale co když se mužům zmíníte, že jedno z výše uvedeného může být příčinou rakoviny varlat? Vzdá se svého oblíbeného kousku? Takhle se to dá zařídit!

5 tajemství, které byste před NÍM mít neměla!

5 tajemství, které byste před NÍM mít neměla!

Sex a vztahy| 17.10.2014

Říká se, že člověk by si měl některé věci nechávat pro sebe. A platí to i pro partnerství. Jenže výjimkou z tohoto pravidla jsou oblasti, v nichž bychom naopak měli s partnerem či partnerkou všechny informace sdílet.

Nový ministr je tak sexy, že kvůli němu šílí lidé na Twitteru!

Nový ministr je tak sexy, že kvůli němu šílí lidé na Twitteru!

Zajímavosti| 17.10.2014

Nový švédský ministr zdravotnictví Gabriel Wikström je nejen vzdělaným a schopným politikem, je také velmi atraktivním mužem. A tak když se fotka jeho sexy tváře objevila na Twitteru, začal se jeho fanklub prudce rozšiřovat. A nejen o členy sociální sítě pocházející ze Švédského království. Modrookého mladíka si zamilovali především Turkyně a Turci.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
 

horoskopy

Nastavit horoskopy
Beran

Beran

21. března - 20. dubna

Plánování. To je slovo, které ovládne většinu právě začínajícího týdne. Vaše systematičnost a smysl pro pořádek se bude moci projevit naplno. Zatímco vaše okolí nechává vše na poslední chvíli a utápí se v hledání nejrychlejších řešení, vy jste o několik kroků napřed a vše máte v hlavě dokonale srovnané. Jen při všem tom plánování a organizování dávejte pozor, abyste zbytečně nezasahovali do svobody rozhodování vašim nejbližším – pamatujte, že každý má právo na svůj názor a své postupy.

soutěž

Soutěž o jedinečnou péči pro vaše oči!

Soutěž o jedinečnou péči pro vaše oči!

Naše oči jsou tím nejdůležitějším spojením s okolním světem.

Soutěž probíhá od 13. 10. 2014 do 26. 10. 2014

anketa

Fotíte selfie fotky?
dítě dne

Návštěva u babičky 17. 10. 2014

Návštěva u babičky

  • 3/5
Celkem 3
další

Tip na oběd


	Poctivé české karbanátky jsou energeticky velmi vydatným pokrmem. Milovnice zeleniny si je dají se salátem, drahé polovičce raději nabídněte kaši nebo brambory.

Smažené karbanátky

Celkový čas: 40min

Energie: 878 kJ

Cena: 73 Kč

cuketa netradičně s hruškou v krémové polévce

Cuketovo-hrušková polévka

Celkový čas: 30min

Energie: 124 kJ

Cena: 145 Kč


	vyzkoušejte recept na luxusní tatarák

Lososový tatarák

Celkový čas: 55min

Energie: 414 kJ

Cena: 145 Kč

Bety.cz - magazín nejen pro mámy
Partneři Bety.cz - Odhaleno.cz (www.odhaleno.cz) Své náměty a připomínky k obsahu internetového magazínu Bety.cz posílejte na redakce@bety.cz, technické problémy na podpora@bety.cz.
Kontakty na redakci, obchodního a marketingového zástupce naleznete zde.

Copyright © 2009-2014 Bety.cz - všechna práva vyhrazena.