Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

sex s manželkou a milenkou..........49 příspěvků

no moc chlapů sem chodit asi nebude - ale po krizovce ve vztahu (ano nevěra) dost často myslím nad r...

Radka 05.04.2024
Ahoj, na zpestření sexuálního života nám s manželem moc pomohly boxy od společnosti Flagranti - http...

Co mě zaručeně odradí od milování52 příspěvků

Co vám vždy zaručeně dokáže zkazit plány a hlavně chuť na sex? Jsou to děti ve vedlejším pokoji? Neb...

Lenča 02.12.2022
Nejhorší je když jsem chtěla sex a on mi řekl: Musíme teď? :D Tak jsem si koupila na ekondomy sexy b...

Bolesť10 příspěvků

S priatelom sme sa uz par krat milovali ale stale si to neviem uzit... hodnu chvilu po tom ako do mn...

Ignác 29.07.2022
Ahoj Sasko, skúsil by som sex so ženou

pomůcky226 příspěvků

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naz...

Hana 26.12.2022
Já jsem si koupila tohle prádlo https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/eroticke-soupravy/casmir-keit...

Womanizer116 příspěvků

Přeji krásný den, měla bych takový dotaz ... Nedávno jsem na výloze jedné pobočky Erotic City v cent...

Hana 26.12.2022
Já jsem si womanizer koupila k narozeninám a jsem z něho mile překvapena. Docela smršť.

Nestojí mu142 příspěvků

Ahoj holky, po několikaletém hledání jsem konečně našla chlapa pro mě. Rozumíme si uplně ve všem, j...

Tichavka 24.03.2024
taky jsem tento doplněk koupila manželovi. A do týdne jsme viděli rozdíl. :)

stačí mu sex jednou týdně38 příspěvků

Ahojky, máme doma problém, jsem zvyklá mít sex jednou denně ale přítelovi to stačí jen jednou týdně ...

Juli 01.12.2022
Takovýho chlapa pošli k šípku a kup si raději tohle https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/sukaci-str...

Sex nebo láska5 příspěvků

Máte milovaného partnera, ale sex s ním už nestojí za to? Nepociťujete ty motýlky v břiše, to vzruše...

Vendy 29.09.2022
Hmm no mají perfektní výběr, snad všechno co by člověka napadlo. Objednávám prádýlko a masážní olejí...

Vibrátor nebo dildo ? 85 příspěvků

Ahoj, ráda bych se informovala jestli je lepší dildo nebo vibrátor ? A hlavně jaký je mezi tím pořád...

Hana 26.12.2022
Já mám teda radši vibrátor. Je to daleko lepší a příjemnější.

Porod císařem11 příspěvků

Holky prosím rodila jste některá císařem? jak moc mne to bude po operaci bolet? vydržím to bez prášk...

Klára 10.05.2021
Dobry den, mohu se zeptat ve které porodnici tuto pumpu zavedou? Děkuji :)

Špatná erekce81 příspěvků

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu fung...

Lenina 07.04.2023
Dívám se na to složení a vypadá to kvalitně, ani jsem nevěděla, že se dá sehnat něco s takhle šetrný...

Nová prsa4 příspěvky

Holky nechala jste si dělat některá prsa? jak moc to mě to bude bolet po operaci? budu muset brát an...

Iva 18.02.2019
Doporučuji ti tu pumpu, je to fakt pecka. Mě pomohla teda moc :-D

Špatné tvrdnutí penisu33 příspěvků

Chtěla bych se zeptat jestli se prosím některá z vás nesetkala s problémem, že se chlapovi normálně ...

Paťa 07.04.2023
No to vypadá dobře podle toho co tam píšou, líbí se mi, že to je i pro ženu, tak to zkusíme :)

Moc mokrá 2 příspěvky

Mám problém, že při sexu jsem až moc mokrá, až tak že mi tam po nějaké chvili už opravdu plave a já ...

Pupek 14.03.2021
odsávat,odsávat,odsávat..ústy:-)

Nemá na to chuť13 příspěvků

Prosím poraďte, manželovi už nestojí tak pevně jako dřív a celkově mi přijde, že už o sex nejeví tak...

Laura 29.02.2024
Podívej se na stránky https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/brichtagra. Mají tam ce...

Chuť na sex4 příspěvky

Jakou máte zkušenost s přípravky, co jsou určené na zvýšení libida ? Zajímalo by mě jestli to fakt ú...

miška4 03.03.2022
Tak jak to dopadlo? Osvědčila se?

Výběr vibrátoru21 příspěvků

Podle čeho jste si vybíraly svůj první vibrátor ? Hrozně bych si nějaký chtěla pořídit, ale vzhledem...

Hana 26.12.2022
My používáme vibrátor, womanizer, vibrační kroužek. Máme toho víc a volíme dle nálady.

Problémy v posteli11 příspěvků

Poraďte, jak se dá u muže zvýšit výdrž při sexu a celkově chuť na sex?

Alice L. 07.04.2023
Budu taky ráda za sdílení zkušeností, můj muž nechce brát ty běžný prášky, že prý to může mít nežádo...

Sexy prádlo 5 příspěvků

Ahoj .. potřebovala bych poradit. Jak podle vás chlapi berou na sexy prádlo nebo dokonce nějaké oble...

Hana 26.12.2022
Já si kupuji erotické prádlo a manžel to má také moc rád.

Lubrikační gel5 příspěvků

Ahojky, chci si pořídit svůj první vibrátor a je pár věcí na které bych se chtěla zeptat. Zajímalo b...

Gabča 26.04.2021
Za mě zatím nejlepší gel, který jsem vyzkoušela je tady ten na zúžení vagíny, to je bomba ! https:/...

Virtuální realita9 příspěvků

Našla bych tu někoho, kdo má zkušenost se sexuální virtuální realitou. Někde jsem o tom četla a zají...

Lejdyy 28.05.2021
Jsou i vibrátory, co jsou zaměřené na klitoris a tady ten je prostě dělaní tak, aby si měla pocit, ž...

Návleky na penis5 příspěvků

Baby, jakou zkušenost máte s návleky na penis ? Zajímalo by mě to spíš z praktického hlediska jestli...

Inna 29.06.2021
Mně třeba dělají nejvíc dobře ty duální vibrátory https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/du...

Zvýšení libida8 příspěvků

Jakou máte zkušenost s přípravky, co jsou určené na zvýšení libida ? Zajímalo by mě jestli to fakt ú...

miška4 03.03.2022
Jsem ráda, že jsem na to tady narazila. Už jsme to zkusili a je to úúúžasný :))

Koupě erotické hračky22 příspěvků

Hele a co vám na to vaši parnetři řekli, když jste si koupili nějaké pomůcky ?

Tereza 27.11.2022
Mému příteli to nevadí, občas sám navrhne ať nějakou použijem :-)

Chuť na sex8 příspěvků

V poslední době nemám na sex vůbec chuť a musím se k tomu přemlouvat, snažím se, aby to přítel nepoz...

Denisa 25.08.2022
Konkrétně to, co má supererekce.cz tak ty bezpečné jsou a jsou i šetrné vzhledem ke složení.

Společný dárek4 příspěvky

Našla bych tu někoho kdo si sem tam něco objedná z eshopu s erotickými hračkami ? Chtěla bych nám s ...

Nikola 28.05.2022
Taky dost objednávám přes e-kondomy a vždycky jsem byla spokojená. Když mám větší objednávku, tak mi...

Erotické oblečení 1 příspěvek

Baby, kde kupujete ty pěkné soupravy kde je podvazkový pás, samodržky, korzety a bodyčka ?

Nikola 28.05.2022
Největší výběr mi přijde, že mají v sexshopech :)

Erotická pomůcka3 příspěvky

Ahojky, ráda bych si pořídila nějakou tu hračku, kde něco takového můžu pořídit? Hledám velký výběr...

Linda 28.05.2022
nevíte jestli tady ty eshopy posílají balíčky diskrétně?

Hračka pro chlapa3 příspěvky

Zdravím, chtěla bych příteli k narozeninám koupit nějakou hračku, protože kolikrát má narážky, že on...

Veronika 28.05.2022
Není lepší koupit hračku, kterou budete moct používat oba společně? To si myslím, že ten zážitek a p...

Chuť na sex8 příspěvků

Jak řešíte nechuť k sexu ? Jdete i přes ni do toho ?

Inuš 21.12.2022
Ze své zkušenosti ti můžu doporučit tady tyto afrodisiaka. Po těch chuť mám a to hodně velkou https:...

Erotické pomůcky9 příspěvků

Kde si pořizujete erotické pomůcky a jaké? :-)

Mirka 21.12.2022
Sáhni klidně po něčem větším ;) vibrační vajíčko ti nebude stačit :P

Erotické pomůcky9 příspěvků

Ahoj, chci se zeptat kde nakupujete erotické pomůcky? Chci si nějakou pořídit a nevím kam na to kouk...

Dáša 26.11.2022
Já si to taky dřív říkala ale časem jsem cítila, že potřebujeme nějaký oživení takže jsem začala mas...

Erotické pomůcky5 příspěvků

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli znáte eshop e-kondomy.cz a jestli jste tam už nakupovali, a je...

Jana 21.12.2022
No mně se tam povedlo vybrat příteli dárek na Vánoce, koupila jsem mu masturbátor, tak mě docela zaj...

Trusted Lost Love Spells Caster0 příspěvků

I am an international based in INDIA. Money spells that work fast to make you wealthy in USA UK Cana...

Erotická hračka6 příspěvků

Ahoja, používáte nějaké erotické pomůcky?? Ráda bych si nějakou pořídila ale vůbec nevím kam kouknou...

Tana 26.11.2022
Mně teď na e-kondomy zaujaly ty adventní kalendáře, viděli jste? To je podle mě úplně skvělej nápad ...

Zvýšení libida 4 příspěvky

Máte něco vyzkoušeného na zvýšení libida? Fungují ty doplňky?

Laura 23.12.2022
Holky, tak se tu řeší chlapi... ale co třeba nějakou stimulaci pro ženy... je něco takového? Dá se k...

Nevlhnu1 příspěvek

V poslední době mám poměrně dost velký problém s chutí na sex a moc nevlhnu. Stačí na to lubrikační ...

Karolka 23.12.2022
Hele, lubrikant zkusit můžeš, ale pokud chceš zintenzivnit chuť na sex a taky podpořit orgasmus, pak...

Lepší erekce4 příspěvky

Co na lepší erekci? Hledali jsme s chlapem, co by pomohlo, ale absolutně se v tom neorientuju.

Inna 09.03.2023
Manžel ho taky užívá, ale přímo tady ty prášky, co mají dlouhodobý účinek a vliv na erekci https://w...

ZBOHATNĚTE S PRÁZDNOU ATM KARTOU, Whatsapp: +180339217350 příspěvků

ZBOHATNĚTE S PRÁZDNOU ATM KARTOU, Whatsapp: +18033921735 Chci svědčit o prázdných bankomatových k...

Erotická masáž0 příspěvků

Zdravím! Hledám erotickou masáž pro páry v Praze. Mám tip od známy na https://redmassage.cz/ - máte...

Buy Real and Fake Passports,0 příspěvků

Buy Real and Fake Passports, ID Cards, Driver's Licenses with counterfits money Euros pounds dollars...

Problémy v posteli1 příspěvek

Ahoj, s partnerem se bohužel asi v posledním roce potýkáme s nepříjemnými problémy v posteli (jeho v...

Tichavka 17.02.2024
Zdravím tě, my jsme podobný problém řešili volně dostupnými prostředky na zlepšení výkonu v posteli....

Problémy1 příspěvek

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemáte nějakou zkušenost s používáním přípravků na zlepšení sexu. S par...

Lilianne 23.02.2024
To je mi líto, my jsme lehce podobný prolém řešili už před nějakou dobou no, manžel moc nevěděl, co ...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

Chuť na sex ze strany muže3 příspěvky

Zdravím, jak zlepšit prosím sexuální život? Teda hlavně chuť na sex u partnera?

Denisa5 15.04.2024
Tady najdete jak informace, tak ho tam můžete rovnou i objednat www.amarex.cz/amarex-men-complex A u...

WHERE CAN I BUY COUNTERFEIT MONEY (‪whatsapp +447436442801)0 příspěvků

Buy high-quality undetectable grade AA+ counterfeit money Online, real fake passports,id cards,dri...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat