Hypotéka

Hypotéka. Chcete stavět, rekonstruovat a potřebujete peníze… kolik a kde si půjčit a jak na to.

Hypotéka vs Stavební spoření79 příspěvků

Ahoj, chystám se pořídit garsonku a přemýšlím, jestli si mám vzít hypotéku nebo stavební spoření. Po...

Elisabeth. 25.03.2024
A vyplatí se Vám na garsonku si vzít hypotéku? Není lepší našetřit na větší byt a nebo baráček?

Můj domov287 příspěvků

Stavíte, probíhá u vás rekonstrukce? Nebo jste si jen pořídila hezké nové křeslo nebo úžasné nové po...

Elisabeth. 23.03.2024
Já mám a pohlcují a je to luxus :)

Nová koupelna49 příspěvků

Ahojte už delší dobu předěláváme koupelnu, tak nějak podle finančních možností...hypotéka, stavebko...

Radka 08.11.2023
Oni mají skvělá řešení, ale my jsme se rozhodli pro jejich systém skin touch https://www.kaldewei.cz...

Revoluční příjem3 příspěvky

Dobrý den, chcete si jednoduše přivydělat z pohodlí svého domova? Vše potřebné najdete na: www.revol...

Laugher 08.01.2017
Když to není zadarmo, tak je to podfuk

Krátkodobé půjčky?102 příspěvků

Jsou teď akce a výprodeje, šli by jste do rychlé krátkodobé půjčky? :)

Patricia 13.06.2017
Já jsem si brala půjčku zde https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/rychla-pujcka/ a maximální spokojeno...

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Dobrý den Vážení kwesi67@hotmail.com, Jsem karine jsem viděl váš profil a já ji miluji, myslím, že ...

Prodej a koupě nového bytu38 příspěvků

Dobrý den, potřebovala bych poradit, tak to zkouším i tady. Bydlíme v Brně v 2+1, ale začíná nám tu ...

Milena 04.01.2022
Já mám hodně věcí od oravi. Mají svůj eshop, kde mají veškerou nabídku, takže dost věcí se mi podaři...

Rychlá stavba?73 příspěvků

Ahoj, chtěli bychom v letošním roce stavět. Myslela jsem, že klasicky zděný dům, který necháme přes ...

Sara 29.05.2019
My mame domecek od orcangroup.cz a jsme moc spokojeni, jak uz jsem jednou rikala :-)

Nízkoenergetické domy80 příspěvků

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc li...

Krista 24.07.2023
Za nás rozhodně ano, manžel dlouho hledal firmu, která by byla nejlepší a můžeme plně doporučit tuto...

Rolety, markýzy81 příspěvků

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou somfy.cz co dodává motorizaci k roletám, markýzám atd.? Kamará...

Aneta3 28.06.2018
Barčo, my už od nich máme vrata do garáže a jsme spokojení. manžel chce ted venkovní žaluzie protože...

Jrd10 příspěvků

Ahoj, koukala jsem na pasivni domky, dost o tom ted uvazujeme a narazila jsem na firmu jrd.cz znate ...

Laugher 08.01.2017
Vypadají moc dobře, takže určitě se na ně vyplatí čekat

Kurzové sázení, kvalitní info1 příspěvek

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace : http://santoref.blogspot.cz/

Laugher 08.01.2017
Zbytečné vyhazování peněz

terasa podlaha10 příspěvků

Jakou máte podlahu na terase? Mě by se líbila taková ta kamínková piedra.

lendaben 02.09.2020
Tu piedru mám zkušenost, že to není úplně ideální skrz třeba vodu a vosy co na to nalétávají.. dopor...

Půjčka online, kde se to vyplatí?3 příspěvky

Od koho je nejvýhodnější si půjčit online?

Ondra 06.07.2017
Také si u nich půjčuji a peníze jsou fofrem na účtě do pár minut

Refinancování hypotéky0 příspěvků

Příští rok nám končí fixace na hypotéku a my přemýšlíme o jejím refinancování. Podělíte se někdo se ...

Prodej domu v exekuci3 příspěvky

Dobrý den, nevíte někdo, jestli se nedá nějakým způsobem prodat dům, který je v exekuci?

Lenka 06.03.2019
Domluvila jsem se na tom s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která se o vše postarala.

Rychlé peníze prodej bytu2 příspěvky

Můžete mi prosím poradit, jak rychle prodat byt? když potřebuji rychle peníze?

Erik 22.03.2019
Já jsem v Praze také prodával byt s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která mi před pr...

Prodej domu s exekucí4 příspěvky

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s prodejem domu, která je bohužel v exekuci?

Věra 27.06.2019
Dobrý den, p. Petře, stále hledáte pomoc? My jsme investiční společnost, která co nejdříve vykoupí z...

Vysněné bydlení ve svém10 příspěvků

Ahojky, jak jste resili ystavbu dveho vysneneho doemcku, svepomoci nebo firma?

Marika 03.02.2022
Můžu se zeptat jestli máte dům i nějak kamerově zabezpečený ? Chci pořídit venkovní kameru, ale potř...

Nábytek do ložnice21 příspěvků

Pěkný den, pomalu ale jistě si vybavujeme domeček a vzhledem k tomu, že jsem ráda, že jsme se s manž...

Renata 28.04.2022
Paráda, moc díky

Klimatizace7 příspěvků

Jakou klimatizaci by jste mi doporučili ? Nebo je lepší pořídit ohlazovač vzduchu ?

Verča 05.11.2022
Tak ona ta Orava je prostě dokonalá značka :) Já mám od ní doma hodně věcí a musím říct, že jsem s n...

Firma na výrobu nábytku na zakázku8 příspěvků

S jakými firmami máte dobrou zkušenost v případě výroby nábytku na zakázku ?

anastaziaa 29.04.2022
Není vůbec za co.

Jídelní židle6 příspěvků

Nevíte, kde mají pěkný výběr čalouněných křesel do jídelny ? Za každý tip budu ráda :)

Kajolla 15.02.2024
já je mám a jsou krásné a stabilní, nemusíte se bát:) to provedení je opravdu kvalitní, měla jsem z ...

Zabezpečení domu4 příspěvky

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte nějakým způsobem zabezpečený dům ? Přemýšlím nad kamerami, a...

Dan 26.08.2022
Máme v prvním patře na dveřích a oknech čidla a u dveří alarm, co dává vědět nám a firmě co to hlídá...

Nábytek na zakázku3 příspěvky

Jakou firmu by jste mi doporučili na výrobu nábytku na zakázku ? Je to otázka půl roku a budeme se s...

Dan 26.08.2022
Ideálně truhlář, mám zkušenost s lepší domluvou na detailu.

Vysavač5 příspěvků

Jaký vysavač by jste mi doporučily. Je lepší klasický káblový ? Přemýšlím, že bych si koupila něco m...

Janina 14.07.2023
Roombu máme.

Čajový servis3 příspěvky

Kde mají pěkný čajový servis ? Mamka by si ho přála na narozeniny, tak bych jí ho ráda pořídila, ale...

Nikola 02.02.2023
No tak to je krása! Ty litinové konvičky jsou neskutečné. Přesně něco takového by se líbilo babičce,...

Ložní povlečení2 příspěvky

Zdravíčko, chtěla bych se zeptat jestli objednáváte ložní oblečení přes internet ? Byla bych ráda, k...

Lada 23.06.2022
Objednávala jsem zatím jen jednou a to povlečení od Blanky Matragi, jinak většinou kupuju v Ikea a p...

Fotoobrazy3 příspěvky

Ahoj, chtěla bych na Vánoce nechat udělat jako dárky foto obrazy, tak bych se chtěla zeptat jestli s...

Natali 06.12.2022
Tak mi dej pak prosím vědět jak si byla spokojená :) jako nabídka vypadá super a mají teď i akci, ta...

+27780121372 Lost love spell caster bring back lost lover in Hungary,USA,Ireland,England,Canada,Australia,Norway,Belgium,Honduras,Spain0 příspěvků

+27780121372 Lost love spell caster bring back lost lover in Hungary,USA,Ireland,England,Canada,Aust...

Chytré osvětlení1 příspěvek

Jakou máte zkušenosti s chytrou domácností a jejím fungováním? Ráda bych si pořídila do obýváku buď ...

Barbora 25.11.2022
Tím, že ráda nakupuju na blueroad, tak to ho mám dost. Počínaje konvicí, termoskou až přes jejich po...

Přímotop 3 příspěvky

Jaké máte doma přímotopy? Chtěla bych něco cenově dostupného, ale co se spotřeby týče přijatelného.

David 02.02.2023
Máme teď nové v práci a jdou ovládat i na dálku telefonem, schválně zjistím značku. klidně.

+256704813095 Black Magic For Love | Black Magic Spell | How To Remove Black Magic | Witchcraft Spell0 příspěvků

Black Magic For Love | Black Magic Spell | How To Remove Black Magic | Witchcraft Spell+256704813095...

Love Spells In Graaff-Reinet And Thohoyandou Town Call ☏ +27656842680 Bring Back Ex Love In Tembisa And Mossel Bay South Africa0 příspěvků

Love Spells In Graaff-Reinet And Thohoyandou Town Call ☏ +27656842680 Bring Back Ex Love In Tembisa ...

Partners zkušenosti 15 příspěvků

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s finančními poradci z Partners. Jde m...

Marcela 20.02.2024
Ivanko jestli je to aktuální ještě, tak my přes ně hypošku máme i životko, všechno nám udělal jeden ...

Okna + dveře do zahrady3 příspěvky

Dobrý den, prosím o tip na dodavatele oken a posuvných dveří, který nám pomůže i s dotacemi. Díky.

Janina 14.07.2023
Tip nemám, ale myslím si, že pomoc s dotacemi by měli umět v každé takové firmě a nebo vám to aspoň ...

#[꧁꧂)+2349047018548௹] I #WANT TO #JOIN #OCCULT FOR #MONEY #RITUAL #WITHOUT #HUMAN #BLOOD #ITALY #USA0 příspěvků

+234 703 998 1974__+234904 701 8548***Many of us believe that the age of “Money Rituals” is over, bu...

Kuchyně Oresi - řada Livanza - zkušenosti21 příspěvků

Chceme si nechat udělat novou kuchyň a máme u Oresi na výběr z více řad, ale zatím se přikláníme k t...

Žaneta dnes 10:34
Terezo, my se bez problému u Oresi s novou kuchyní vešli do našeho rozpočtu 80tis. a to jsme původně...

💎🆘💲💯+2347019235704 I Want How To Join secret occult for money ritual and spiritual power 0 příspěvků

+2347019235704 diamondbrothersoccult@gmail.com Welcome to the greatest wizard occult temple o...

Buy Real and Fake Passports,0 příspěvků

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise, Führerscheine (E-Mail: buylegitpasspor...

Koupelna0 příspěvků

Vybíráme vybavení nové koupelny a hodně se nám líbí sprchová vana a umyvadlo co mají na https://www....

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTE Whatsapp(+393512858651) PASSPORT , DRIVERS LICENSE,ID,Telegram:(@legitdcumentplug)0 příspěvků

BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTE Whatsapp(+393512858651) PASSPORT , DRIVERS LICENSE,ID,Tel...

WWW.KINGTRUST.TO Buy clone cards(CASHAPP/PAYPAL/ZELLER/PAYONEE/GILFCARDS) DUMPS ATM TRACK 1&2(physical/virtual cards)0 příspěvků

KINGTRUST.TO | EXCLUSIVE cloned cards/DUMPS/TRACK2+PIN/NOVBV BINS/dead fullz/paypal/cashapp | AUTO R...

HTTPS://KINGTRUST.TO PAYPAL/CASHAPP TRANSFER FRESH - FIRSTHAND - RARE - HIGH VALID - HIGH BALANCE.. Buy clone card Online USA 0 příspěvků

HTTPS://KINGTRUST.TO SELL BANK LOGIN WU TRANFER ZELLER TRANFER DUMPS PIN TRACK 1&2( BUY CLONED...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat