Diskuse na téma Proč dochází k nevěře?

01. 12. 2015 | Nevěra

Nikdy to není jen tak z ničeho nic, ale pochopitelně v tom vztahu něco Chybí.

Marie 06.03.2023

Ženy, napište, proč jsme nevěrné. Vadí mi ten stále prosazovaný vzorec lovec - lovená. Jako by pro ženu bylo nepřípustné projevit svou touhu. Sexualita patří mezi základní lidské potřeby. Někde jsem četla o 7 rozkoších života: jídlo, pití, vylučování jídla, vylučování pití, koupel, soulož a spánek. Když těch šest děláme zcela samozřejmě, proč kolem té sedmé dělat takový humbuk? Vyspím-li se s jiným mužem, neznamená to, že toho svého nemiluji. Jen to prostě chce změnu. I ta káva chutná jinak v kavárně a jinak doma. Hlavně aby pak lidé netrpěli záchvaty upřímnosti a doma se slzami v očích nevyprávěli, jak si to jinde krásně užili. To pak nejsou lidé. To jsou stupidní hyeny.

Lot 07.01.2021

Příčin je více. Za hlavní považuji neschopnost najít pravého partnera. Sexem se to nedá zjistit. Musí to uzrát v "duši".

Verunka 06.01.2021

milenka je sice řešení, ale muž se vždy rád vrací "domů" - mám to ověřeno

Laugher 28.01.2017

Protože jsou chlapi vybíravý

Marek 08.09.2016

za mužskou populaci. Prostě ve vztahu nemusí nic chybět. Muži a to mě neberte jako dogma jsou lovci a pokud je příležitost, proč si nedat říci. Muž se nemusí zamilovat, stačí, že lovená žena je sympatická, pěkná a dá mu příležitost. Ruku na srdce, kolik z deseti chlapů by odmítli? U některé části mužů to naopak manželství utužuje. Je to jak se matematicky říká, přímá úměrnost. Čím více příležitostí je, tím více je nevěr. Je jasné, že muž osm hodin za strojem a potom hopky domů na tom nebude tak dobře, jako muž s volnou pracovní dobou, automobilem k dispozici a práce mezi ženami. *8*

rmarci Marek 15.09.2016

podle me je chyba na obou stranach chlap se malo snazi aby mu stacila jen ta ejdna a zenska nechce byt lovena..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat