Diskuse na téma Zkušenost s food paradise?

Zdravíčko, narazila jsem na stránku www.foodparadise.cz a ráda bych uskutečnila objednávku, protože jsem tam konečně narazila na věci, které jsem nikde jinde na českém trhu nenašla. Chci se jenom zeptat, zda máte s nákupem na stránkách zkušenosti a zda opravdu nabízené zboží je tak kvalitní?

Laugher 03.01.2017

Miluji jídlo. Je tam široký výběr kvalitního zboží, takže si člověk může vybrat na co má chuť. Hledala jsem italské pochoutky a našla jsem přesně to, co jsem hledala

xenka1 28.12.2016

Já si osobně pochutnávám na tomto sýru https://www.foodparadise.cz/produkty/6851-pecorino-di-pienza

xenka1 14.12.2016

Já mohu foodparadise jen doporučit.Je jako stvořený pro milovníky italské gastronomie...hlavně mají skvělé kvalitní produkty

Niccol 08.11.2016

Marťo, jakou mozzarelu máte na mysli ?! Ničeho jsem si tam při objednávce nevšimla.

Marťa Niccol 10.11.2016

Konkrétně mám zkušenost s https://www.foodparadise.cz/produkty/6863-busta-ciuffo-bufala-dop *1*

Niccol Marťa 11.11.2016

Aaa děkuji moc, vidím, že tam "novinka" tak možná proto jsem si toho nevšimla a nebo jsem moc slepá. Jen se Vás ještě zeptám, přišlo to vždy v pořádku? Přece jenom to není trvanlivé zboží :-P

Marťa Niccol 13.11.2016

Ano, v pořádku to přišlo. Posílají to v termosáčccích s chladítkem, takže se u těchto netrvanlivých věcí nemusíte bát *1*

Niccol Marťa 14.11.2016

jo tak to je super .. moc děkuji!!

Marťa 07.11.2016

U nás v malém městě je to s kvalitními potravinami těžko, proto jsem ráda, že jsem před nějakou dobou narazila na food paradise a dají se tam najít jak kvalitní potraviny pro denní život tak naopak i kvalitní potraviny, které se jen tak sehnat nedají. mimo jiné se tam ráda vracím pro mozzarelu, kterou můžu jen a jen doporučit ( *1*)

Anna 21.10.2016

No mě se zdá, že kvalitní potraviny v poslední době aby člověk hledal opravdu složitě. Proto jsem ráda, že díky vám vím o online shopu, který mi je nabízí.

Ivana Anna 25.10.2016

Je pravda, že člověk musí hledat a číst etikety. Ale zase tak hrozné to není pokud víš kam máš jít a za kvalitu si i ráda připlatíš.

Martina 02.10.2016

O tom žádná. Není nad kvalitu, když chceš vařit kuchyni určitého druhu. To prostě nenapodobíš originální kvalitní potraviny jako třeba mají ma www.foodparadise.cz, to je prostě originál

Petra 28.09.2016

Ono to asi bude jako rozdíl. Kvalitní originální potraviny z foodparadise.cz, než nějaké napodobeniny levné ze supráčů.

Niccol 25.09.2016

Tak jsem taky nakonec objednala a jak říkáte, že je to trošku dražší, tak ne vše. Navíc ceně odpovídá kvalita a jejich servis. Za mě také spokojenost. Určitě to nebyla poslední objednávka.

rmarci 23.09.2016

zkusennsot ejste vlastni nemam aale zanmi objednavali a byli max. spokojeni :)

Nina 16.09.2016

To jsou zajímavé věci u nich, ale trošku dražší.

Hana 08.08.2016

ten foodparadise je super diky za tip :)

Tereza 25.07.2016

:-):-) Rádo se stalo.

Niccol 24.07.2016

Jé no tak to ráda slyším. Tak děkuji za info.

Tereza 20.07.2016

Na základě vašeho příspěvku jsem uskutečnila nákup na zmiňované stránce food paradise. Byla jsem mile překvapena nabízeným množstvím :-):-) a byla jsem doslova v šoku s rychlostí dodání *10* objednala jsem a na druhý den mi to přišlo. Objednala jsem toho více a vše jsem zatím nevyzkoušela, ale za mě už teď palec nahoru *19**19*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat